7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

Függetlenül attól, hogy beszélünk promóciós vagy egyéni ízlés, néhány idol híresek Pirsig. Pierce a fülek egy gyakori jelenség között az előadók, de néhány ember nem a piercing, ami a rajongók talán nem is tudja! Akkor értékeljük fotók több bálványok ektől, hogy sokkolta rajongók.

Ő mutatta meg szexi test piercing során egy fotózásra, meglepve a rajongók.

7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

Chonguk ismert szúrt a füle. de sok rajongó meglepődtek, amikor meglátták az új fülbevaló során BTS promóciós «Veszély».

7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

Rajongók megőrülnek piercing Wendy. Azt állítják, hogy ez nagyon alkalmas rá.

7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

Seungri felfigyelt a közönség átható során a korszak «Alive«. Miután vége a promóció, levette a fülbevalót.

7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

Piercing Taemin rajongók emlékezni fog sokáig. A promóció alatt «Veszély» bálvány előtt megjelent a nyilvánosság ektől, amely megnyitotta merész oldalon. És még ha nem volt jelen, de sok egyetértettek abban, hogy felejthetetlen.

7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

Bónusz: Mark Got7

P oklonniki GOT7 talált piercing Brand során a zenekar teljesítményét.

7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

7-lyukasztó aki meglepett rajongók - yesasia

Azt is, hogy hosszú ipari (mint a sajt sütemény) csak én közelebb szélén a fül, és nem olyan nagy „tövis”. Ilyen hibát promóciós kegyetlen - ez nagyon fájdalmas, és gyógyítani sokáig, akár egy év, és állandó ellátást.
Pro Mark szeretnék részletesebben ... Nem jött meg? Seksualnenko persze, de nehéz elhinni.
Piercing a fülben (leírtaknak?) Nagyon szeretem. Key úgy tűnik, hogy; maga akart volna, de félek, hogy ne menjen.

Pinsing Mark ad jó képzelet elvadul ...

Abban Beck gubanc, de úgy, hogy aaahh ... ..))

Fenébe, számíthat arra, hogy megismerjék a piercing egy sokkal érdekesebb helyeken ... .Az a pápa-áttört köldök, fül, nyelv egy top pimaszság és kicsapongás?

Nos, Beck is hamis, bár pokolian hideg)
És Mark az én FSH, hosszú ideje megvitatni ezt a fotót

Mintegy Brand más források azt mondják, hogy ez csak egy buborék a nyál, és ő megerősítette, hogy, mint a ...