5 pontot kell tudni az emberek bénulás

5 pontot kell tudni az emberek bénulás

Íme néhány dolog, azt akarom, hogy tudja, felőlem és bénulás:

1. Ez normális, hogy kíváncsi

Nem bánom, ha engem kérdezel bénulás (CP), akkor is, ha teljesen ismeretlen. Kérdések, amelyek rendszerint megkérdezte: „Mi történt a lábaddal?” Vagy „Miért mentél?” Elégedett vagyok, hogy kiad egy pár percig, hogy magyarázatot. Kérjük, érdeklődjön.







Ne haragudj a gyerekekkel, amikor odajönnek hozzám, és kérdéseket feltenni. A gyerekek természetesen kíváncsi. Nem mérges, és nem arra utalnak, hogy beszélgetést velem ez tabutéma, így létrehoz egyfajta én elérhetetlensége és akaratlanul is okozhat félelmet a gyermeke. Gyermekek (és az emberek) gyakran félnek, amit nem tudom. Amikor kicsi voltam, anyukám elment az iskolába, ő részt vett az osztályok beszélni bénulás. Azt akarta megmagyarázni, hogy a többi gyerek, hogy nem nagy ügy.

Ne sértegetni, legyen őszinte, és én örömmel beszélni.

2. Nem bánom, ha segítséget nyújtani, de nem bánnak velem, mintha én - kevesebb, mint az emberi







Lesz idő, amikor segítségre van szüksége. Ez csak egy tény. Talán kell a kezét, hogy átugorjuk akadály vagy csúszós területen az utcán. Vagy talán valaki tud segítsen nekem valamit viselni, amikor mászni a lépcsőn, aztán kiszabadította a kezét, hogy tartsa be a korláton. Ne félj segítséget nyújtani, ha szükség van rá, akkor szívesen kihasználják az ajánlatát. Kérjük azonban, hogy ne döntsék el, mit tudok, és mit nem, hadd oldja meg ezt, én is, hogy van, és tudom, hogy a képességeiket.

Ez csak egy tény. Meg fog történni. Ez nem túl ideges rám, én megszoktam.

Nemrég a barátom és én elmentünk sétálni. Mi már most kezdődött, hogy találkozzanak és megismerjék egymást, beleértve a saját tudatosság bénulás. Ideges voltam az első, mert nem voltam biztos benne, hogyan fog reagálni, séta mögöttem. Ő volt gáláns, bár segített végig. De elestem, és tudom, hogy ő nem érzi jól magát, mert ez. El kellett magyarázni neki, hogy az ősszel - csak egy része az életemnek. Függetlenül attól, hogy az a tény, hogy ez segít, én valószínűleg tovább csökken.

A legjobb dolog, amit tehetünk, hogy segítsen nekem felkelni és támogatást.

4. Nem kell az összes választ

Annak ellenére, hogy élek bénulás egész életemben, még mindig valami újat tanulni a diagnózist. És ahogy öregszem, megyek, hogy minden erőfeszítést, hogy képes legyen minden maradt olyan jó, mint amilyen most. De ahhoz, hogy élni a CPU - mindenképpen egy tanulási folyamat.

5. Nekem is van egy álmom

Már mondtam korábban: „Én nem korlátozódik a bénulás. Azt feltétlenül akar befolyásolni mások a CPU, de én is szeretnék egyszer férjhez menni, van egy család, és közzé kell tenni az író. Én még soha nem tette a CPU megállítani, és nem is most engedheti meg magának. "

5 pontot kell tudni az emberek bénulás




Kapcsolódó cikkek