50 ok, amiért az emberek vásárolnak, akkor - eredmények # 3

3. kérdés Miért vegyek az Ön cége?

1. Van „cégem”, így látni. Előző tíz pontot.

4. kérdés Miért vegyek meg az árat?

1. Mert garantálni 1000%, hogy „jobb vagyok, mint bárki olcsóbban jobbat.”







2. Fizetni fix árat korlátlan mennyiségű tanácsadás és coaching. Én inkább az, hogy már elért a cél, mint a számolás méterenként az utat.

3. A díj a szolgáltatás van egy díjat a szolgáltatásért. Ha ezek után befejeztük az együttműködést, akkor nem fog belőle 3-10-szer nagyobb, mint a fizetett nekem, egyikünk csinál rosszul -, és általában nem.

4. Minden úgy tűnik, túl drága, amíg tényleg nem akarja ezt a (Tom Stoyan).







5. Az emberek nem költenek 50 dollár, hogy megoldja a problémát, 5 dollárt. De már milliókat költött, hogy megoldja a problémát a 10 milliót.

6. Ha nem akar költeni nagy összegeket rám, miért gondolja, hogy a potenciális ügyfelek akarnak majd hatalmas összegeket költeni pénz?

7. Kérdezzen akikkel dolgoztam, és 90% az én korábbi ügyfelek azt mondják, hogy a pénzt költött a szolgálataimat volt az egyik leghatékonyabb beruházások történetében a cég. A másik 10% egyszerűen nem részüket.

8. Ne velem dolgozni, ha a támogatása és fejlesztése a vállalkozás nem az, hogy lesz egy nagy prioritást.

9. Nem kell velem dolgozni, ha a vállalkozás a közeljövőben a túlélésre. Lásd az elején egy értékesítési tréner (Komolyan!).

10. Akkor kevesebbet költenek, és kevesebb lesz a végén. És akkor többet költ, és a végén még kevesebb lesz. Adok az én tudás és tapasztalat feleslegben (olvasása), mert amikor már megállapodtak abban, hogy együttműködnek, már nincs mit eladni neked. Dolgozni!




Kapcsolódó cikkek