3. módszer működik a tudatalatti

Az emberi tudat - egy igazi betűkkel hasznos információt, egy erőteljes eszköz a harmonikus és sikeres életet. Ha tudod, hogyan kell kommunikálni a belső „én”, akkor mindig kap választ a kérdésére, megtalálni a kiutat a nehéz helyzetet, és csendben követi a tervezett útvonalat.

Annak érdekében azonban, hogy létrehozza a kommunikációt a tudatalatti elme, megtanulják, hogyan kell kikapcsolni egy végtelen folyam a gondolat, és megérkeznek egyensúlyban van a világegyetem, meg kell próbálni. Ez egy komoly munkát magának. Azonban, ha mindent jól csinálunk, és fokozatosan, ez a folyamat viszi öröm, ez hozza a sok új felfedezések, és az első eredmények már magától értetődő a nagyon közeli jövőben.

3. módszer működik a tudatalatti

Tehát, sok különböző módon dolgozni a tudatalatti. Megadhatja bármelyike ​​lehetőség, de a legjobb, hogy fogadjon el egy integrált megközelítés. Azonban bármilyen az út az önismeretet úgy dönt, hogy vezet, hogy a cél az, hogy végezzen egy sor konkrét elveket.

Alapvető szabályok dolgozik a tudatalatti

  1. Lelki gyakorlatok legjobb reggel vagy csak elalvás előtt. Ilyenkor az agy a leginkább nyugodt és a tudatalatti elme nyitott befolyásolni.
  2. Együttműködik a tudatalatti egyedül lenni.
  3. Hogy vegye fel a meditációs ülés kényelmes ruhát, ami nem akadályozza a mozgást. Ez a legjobb, ha természetes fény szövet.
  4. Hogy fokozza a hatást, akkor is puha pihentető meditációs zene. Tökéletes dolgozik a tudatalatti felvétel természet hangjai (hangok a tenger, a csepp eső, stb.)
  5. Illatában jázmin, levendula, tömjén vagy zsálya, és állítsa meg a helyes utat, és a maximális hatás a munkája során is. Töltse ki őket tanulmány szobában lehet a segítségével illóolajok vagy füstölőket.

rendszeres osztályok

Nagy jelentősége van a rendszeresség a képzés. Önfejlesztés kell foglalkozni minden nap, a hét minden napján. Erre azért van szükség mind az új fejlesztéseket, hogy megszilárdítsa az elért eredményeket. Kezdjük a tíz-tizenöt perc alatt, fokozatosan növelve az időben. Egyes korlátozások ez a probléma nem létezik.

A lényeg, hogy jól érzik magukat, és nem túl túladóztat, mert sül és a harc ki érdeklődés önismeret. Tehát, kínálunk a három leggyakoribb és leghatékonyabb módja a munka a tudatalatti.

3. módszer működik a tudatalatti

A meditációs gyakorlatok az egyik legfontosabb módja dolgozik a tudatalatti. Valójában a meditáció útját, mozgó, amelyen keresztül lehet elérni a harmónia és az identitás. Hála meditáció gyakorlatokat, az emberi személyiség fejlődése az élet minden területén, és ami a legfontosabb - a lelki növekedés. Vannak különböző típusú meditáció, de ezek egyesül egy közös cél -, hogy elérje a kikapcsolási gondolatai Nirvana, a pihenés és a szemlélődés.

Meditáció „Energia tárolás”

Ez a gyakorlat a legjobb elvégezni az erdőben, vagy a pázsiton. Pihenjen, úgy érzi, az egységet a természeti elemek, somknite szemhéj, és azt mondják: „egy vagyok a hatalom az univerzumban! I felhalmozódnak arannyal napenergia! Elfogadom bőség!”.

Képzeld el, hogy a napfény áthatol a bőrön, kitöltve a meleget és ragyogását. Amikor az érzés lesz nagyon is valóságos, azt mondják a szöveget: „Hiszem, hogy ezentúl erősebb. I átalakítja az eszméletét. Hozok csak boldogság, gazdagság, szerelem!”.

Meditáció ametiszt

Ehhez a gyakorlathoz, akkor meg kell vásárolnia természetes kristály ametiszt. Feküdj le, pihenjen, és tegye a kő az orrát. Lélegezz mélyen és egyenletesen. Próbáld meg elképzelni, mint élénken lehet, mivel a kő arc ibolya sugarakat. Mivel ezek a sugarak átszúrja a „harmadik szem”, mint a lila szín az egész szervezetben szétterjed. Érezd az energia költség. Érezd piercing erőáramlatokban, öröm, izgalom és az ihlet! Lásd, hogy forrásává vált lila fények, átalakítja, és küld annak életadó sugarai mindent, ami körülvesz téged.

koncentráció

koncentráció módszer némileg hasonló a meditáció, de ez alapján képes összpontosítani a gondolatait és érzéseit egy adott objektumot. Ezek az osztályok is segít megállítani a „slovomeshalka” történik az agyunkban, dallam a tudatalatti elme, élesítés intuíció.

Koncentráció a gyertya lángja

A keleti gyakorlatban ezt a tevékenységet nevezik vizuális koncentráció módszerrel. Szóval, ülj vissza, gyertyát előtte és 1015 perc nézni láng, összpontosítva az egészet a figyelmet. Próbálja ki nem gondol semmit, azt gondolva, természetesen túl erős, de nem figyel rájuk.

3. módszer működik a tudatalatti

A koncentráció a légzés

Fokozatosan növelje az időtartam lehet akár fél óra alatt. A fő célja ennek a gyakorlatnak - teljes összpontosítás a légzés, akkor nem zavarják felesleges gondolatok vagy elalszik. Ne aggódjon, ha hirtelen valami elvonja a figyelmet, csak leállítani magát, hagyja abba az ötlet eredetileg a fejében, és majd összpontosítani a belégzés és kilégzés.

öntanuló

Ez talán a leggyakoribb módja tudatalatti kedvenc pszichológusok. A lényeg a gyakorlat önhipnózis. A magatartás dühkezelés legyen teljesen nyugodt. Feküdjön vissza, és viszont koncentrátumot minden izomcsoport (a fejtől a tippeket a lábujjak), bemutatva ahogy pihenni, mint a test elhagyja a feszültség és merevség.

A következő a pihenni az agyban. Ehhez akkor igénybe az összefonódásnak a levegőt. Lélegezzen be olyan mélyen, számítanak lélegzetet. Öt perc után, akkor folytassa a következő nagyszínpadon az automatikus képzés, azaz - a közvetlen javaslatot.

Hangsúlyozzák különböző részein a testét. Először is, úgy érzi a fejét, és azt mondják, ez az:

„Én teljesen nyugodt. Az agyam pihen. Arcizmok teljesen nyugodt. "

Ismételjük meg ezt a szöveget többször is. Ezután váltson a kezét, és azt mondják, a következő szavakkal:

„Én vagyok teljesen nyugodt. Kezem megduzzadnak súlyosságát. A kezem tele meleget. "

Ezután menj az alsó végtagok, érezte a meleg boldogság tölti be a lábát, válnak nehéz és nyugodt.

Fokozatosan munka révén az izmok a nyak, has, hát, stb Végül dühkezelés mondjuk így:

„Úgy érzem, egy kellemes hűvösséget a homlokán. Minden izmaim lazák. Érzem a hőhullám, hogy elosztva a testem, a feszültség oldását és a gravitáció. Vagyok teljesen nyugodt. "

Ebben az esetben nagyon fontos, hogy a szavak valóban megfeleljen az érzéseit. Ismételjük meg őket, amíg nem jön a komfortérzetet, a harmónia, a béke és a nyugalom. Ezután nyissa ki a szemét és mosolygott.

Így Számos hatékony módszerekkel dolgozó a tudatalatti. Legyen türelmes, a dallam, hogy nyerni, és hamarosan a minőségi életed jelentősen változtatni a jobb!

Kapcsolódó cikkek