10 évvel az esküvő, hogy mit lehet adni egy ünnep

Minden egy hatalmas hello!

Nagyon örülök, hogy újra látlak az oldalakon a blog. És most van egy kis hír, meghívást kaptunk évfordulóján az esküvő napján. A közeli barátok és keresztapja 10 év házasság. Nevük jelentése Dima és könnyű, ők egy csodálatos szerető pár, példát sokan. Ez lesz a párt, amelynek győzelme az elkövető (azaz Dima) nem veszik észre.







Nem, egészen biztos vagyok benne, hogy azt tervezi, hogy gratuláljak kedvenc felesége egy ilyen csodálatos ünnep, és ad egy ajándék, megy egy étterem és egy pohár drága bort, de. nem volt ott!

Fény (hőse alkalmából) kezdeményezte a saját kezét, és úgy döntött, hogy a férje egy hatalmas meglepetés. Ő felhívta a barátok, szó nélkül, hogy a férje, és felkérték, hogy a párt. Dimka meglepetés tudni, hogy mikor lesz a nyaralás.

10 évvel az esküvő, hogy mit lehet adni egy ünnep

Ez hogyan! Azt hiszem, ez jó, kreatív és emlékezni.

És persze most már a fejemben egy csomó kérdés, hogy sürgősen el kell döntenie, mit vegyek fel, hogy milyen ajándékot választani? Szeretném meglepni és szórakoztatni kedves Dima és Svetka. És ez az, amit úgy döntöttem.

Jelenleg 10 évig az esküvő napján

Miután elolvasta az interneten, rájöttem, hogy a 10. évfordulója - ón esküvő. Ez a nyaralás így ón termékek nem hatni rám. Gyaloglás után egész kiterjedésű az Internet, megtanultam, hogy akkor ajándékozzon rózsaszín és piros, így tetszett sokkal több.

Egy csodálatos ajándék bolt néztem elegáns vörösbor szemüveget. Ez egy gyönyörű mélyvörös színű, egy ritka kis dolgok nem láttam. Nagyon elégedett a választás, és ami a legfontosabb a férjem támogatott engem, és ő általában kifogásolja, az én kis ötlet.

10 évvel az esküvő, hogy mit lehet adni egy ünnep






Most átléphet a második része az üdvözletet, nem szóltam férje róla, és megosztani veletek, kedves olvasók. Úgy döntött, hogy egy pirítóst. Ehhez szükség volt, hogy egy kis matematikai számítások:

10 évvel az esküvő, hogy mit lehet adni egy ünnep

Ez pirítós nyomtattam ki, és biztos, hogy vásárolni Dima és a fény, miután elolvasták, és gratulálok. Mit mond, meg tudja, kedves olvasók, van néhány ötlet, kész vagyok meghallgatni és hallani.

A folytatása.

Úgy döntöttünk, hogy kell, hogy gondoskodjon egy kis verseny a hősök alkalmából. Az ötlet egy szórakoztató, biztos tetszik, és szeretné megismételni.

A menyasszony és a vőlegény, az én esetemben, Dima és könnyű, ülni a szék háttal. Ugyanakkor változtatni egy cipő. Azaz, a vőlegény egyedül saját cipő, a második menyasszony. És a menyasszony is, két különböző cipőt.

Kezdek kérdéseket tesznek fel, és menyasszony és a vőlegény kezd válaszolni rájuk, felvette az egyik vagy a másik cipő. Például: Ki a családban viselni döntetlen?

Dima és Sveta emelni férfi cipő, mert a válasz: Dima. És a kérdés, hogy ki megpirítjuk szelet: emelni női cipő, mert ez teszi a fény.

10 évvel az esküvő, hogy mit lehet adni egy ünnep

De a kérdés számomra, hogy egy kicsit bonyolultabb. Itt van a lista, talán, kedves olvasók, akkor hadd jöjjön létre egy pár:

Mit szólsz hozzá, barátai? Tudod rendezni a pihenésre, a nap 10 évfordulója az esküvő? Amit tettek vidám?

Ezek a gondolatok is jártam, és megyek, hogy őket az élet, remélem, hogy minden ki fog derülni.

Hamarosan találkozunk, kedves barátaim.

És akkor volt Catherine Chesnakova fokhagymás, ajándékok és a szórakozás.

Üdvözlet, kedves olvasók! És itthon, új családtag. Három napig a házunkban lakik egy csodálatos macska. Mi hívta Sonka. Ő vidám, vidám, képes menni a WC-vel. Okozó hihetetlen öröm a gyermekek, hangsúlyozzák a mi atyáink, mert már lóg a függöny, és én ezt az egészet „sex

Jó napot, anyukák és apukák, nagyszülők! Gondolkozott már azon a hozzáállása a gyermek pénzről? Sajnos, az iskolában, a pénzügyek intézése nem tanítanak, de az alapvető készségek hiányának ezen a területen az élet súlyosan károsíthatja a karrier és még a személyes boldogságot. Pénzügyi tanulságok

Ez a blog által olvasott 8875 anyák ig
játszanak a gyerekek. Olvasd el, és így lesz.




Kapcsolódó cikkek