Dinamo Kijev, hogy megragad a győzelmet a zenit a mérkőzés végén

Befejezte a mérkőzés közötti St. Petersburg „Zenith”, és Kijev „Dynamo”, amely találkozik egymással a második fordulóban a verseny együttes.

Kijev „Dynamo” képes volt az első perctől, hogy megragadja a kezdeményezést, és egyike lett a szabványok segíti. Egy szöglet után Denys Garmash berontott a vámszabad és beverte a fejét a gólvonalon a labdát. De kevesebb, mint tíz perc, „Zenith” kiegyenlített. Arshavin elromlott a bal és a hengerelt a labda támadás alatt Viktor Faizulin. Az első ütés Shovkovskiy tükrözte, de nem sikerült a befejező. Végén a mérkőzés, „Dynamo” újra jelentkezett. Áthaladt a átadása a központi tengely, Dudu ment egyik egy Baburin és hengerelt egy üres háló Mehmedi és Admir néhány méterre küldte a labdát a kapuba. A fennmaradó „Zenith” nem volt képes, hogy megtérüljenek, és Kijev „Dynamo” nyert második győzelmét a versenyen.

Az egyesített torna
2. forduló

"Zenit" (Oroszország) - "Dynamo" Kijev (Ukrajna) 1: 2 (1: 1)
Célok: Harmash, 11 (0: 1). Fayzulin (1: 1). Mehmet, 82 (1: 2).

Felhívjuk figyelmét, hogy LiveTV egyenesen vezetett szöveget közvetítés a mérkőzés kezdődött, 22:00 Moszkva időben.