15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Mind a következő program választottam elve szerint: kényelmes + szép. Szeretem hogy a kérelem és kellemes a szemnek és funkcionális ahhoz, hogy ne feküdjön a kezdőképernyőn, mint haszontalan szórakozás. Nos, ha az egyes közüzemi saját sajátossága - ez annál is inkább kívánatos megszerzése. Bíró magadnak.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

A program nagyon szép tömb szöveges formátumban, bár elválasztást iBooks vannak nehézségek - különösen az összehangolás a szöveget, hogy illeszkedjen a képernyő szélességének. Az ukrán szövegeket és feszült egyáltalán - úgy néz ki, mint egy részét iOS ukrán nyelv még nem szerzett teljes körű helyesírás eszközöket.

Összességében én nagyon szeretem ezt az olvasót, annak ellenére, hogy nem támogatja a népszerű területünkön FB2 formátumú e-könyvek. Szerencsére, van egy csodálatos Mac átalakító. hogy meghaladja a szükséges könyveket ePub másodperc.

Letöltés iBooks az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

IMDb Movies # 038; tv

Letöltés IMDb Movies # 038; TV az App Store.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Talking Carl

Az összes komikus ilyen jellegű programok „Talking Carl”, amíg szeretem a legjobban. Először is, nagyon cool húzott (vagy inkább szimulált) karakter. Másodszor, a fényes animáció és hang. Carl nagyon vicces sikolyok, mint a rúgás ujját hörgés ha Spreading a száját, és nevet, mikor viszket a hasát. Még vicces hang ismétli mindent, amit hall a beépített mikrofon „iPhone”. Természetesen ez nem egy egyedülálló funkció, de a „Talking Carl” Azt hiszem, ez hatékonyabban hajtsák végre.

Ezen túlmenően, a legújabb verzió a „govorilki” lehetőséget, hogy rögzítse egy üzenetet, hogy Karl rágalmazza alatt a diktálás. Ready film küldhet barátainak.

Vásárolja Talking Carl az App Store 0,99 $.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Töltse Vimeo az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Tovább webes szolgáltatás szoftver kliens. Gloss.ua - útmutató a szórakozás és kikapcsolódás, ami a iOS platform által képviselt két különböző programok: Kijev és Odessza.

A termék nagyon kényelmes, és megéri a figyelmet. Az egyetlen panasz a program a részemről -, hogy nem megfelelő a Retina-megjeleníti a legújabb változat a iPhone és iPod touch. De a fejlesztők ígéretet tettek a következő frissítést programok megszüntetése ezt a hátrányt.

Töltse Gloss.ua (Kijev) az App Store.

Töltse Gloss.od.ua (Odessza) az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Töltse le a forródrót az App Store.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

SoundCloud

Ugyanez webszolgáltatás kliens - zene SoundCloud. Ha még nem hallottam olyan hely, de a szeretet folyamatosan valami újat keres a zene, biztos, hogy regisztrálni. A legtöbb szám alatt a szolgáltatás elérhető nyilvános meghallgatás. És bár sok onnan művészek kevéssé ismert, többek között a munkái nagyon szép érinti, amelyek biztos, hogy szeretné, hogy a kedvencem.

Általában programm szép, és ha rendszeresen csatlakozik a hálózathoz Wi-Fi-vel, ez egy nagy mellett a zenei könyvtár tárolt „ayUstroystve”. Azonban nem elég lehetőségük dolgozni a lejátszási listákat, amely végre a webes felületen szolgáltatás és annak asztali kliens. Jó lenne, ha a fejlesztők a közeljövőben, hozzáadott támogatása lejátszási listák és iOS-kliens SoundCloud.

Töltse SoundCloud az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Az igénybe vett fő fogadására és olvasására a híreket az interneten számomra RSS-feed. Régóta tetszik ez a technológia, és még mindig nem talált neki egy jobb csere. Csak az a kérdés merül fel a program aggregátor, és Reeder számomra messze a legjobb megoldás.

Szép felület, nagyon kényelmes szervezet a gyűjtemény RSS-patakok, szinkronizáció Google Reader, a beépített böngésző, amely lehetővé teszi a weboldalak megtekintéséhez és multimédiás fájlokat anélkül, hogy váltani más programok - ezek természetesen erős pontjai a „Reader”. Olvashatóság támogató technológia, amely lehetővé teszi, hogy töltse be a fő szöveg a cikk nélkül letölti a teljes weboldal - még egy ütőkártyája a program.

Az egyetlen dolog, amit nem értek - miért, ha szükséges, hogy váltani egy másik program (App Store, például) Reeder állandóan arra kéri, hogy erősítse meg a műveletet: „Kifelé Reeder?». Ha nem kap őket összekeverednek, így viselkedett az összes iOS-programot, mielőtt megjelent az Apple mobil multitasking rendszer. Most mit lehetne bántja buta kérdés? 🙂 De ez, véleményem szerint, az egyetlen irritáló a munka az RSS-hírolvasó. A $ 3 szoftver, véleményem szerint megéri. Bár én is emlékszem, vettem neki egy karácsonyi kedvezményt, így a dollár kevesebbet. Talán ezért Reeder tetszik? 🙂

Reeder megvásárolható az App Store 2,99 $.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Töltse Dropbox az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Converter Plus

Őszintén szólva, én szeretnék vásárolni ezt a programot, hanem a híres, nem fél a „boríték” származó Tap Tap Tap. De minden potryasayuschnosti „borítékot” felület, nincs támogatás az ukrán hrivnya. És csak pénznemátváltását nekem egy alapvető működését az ilyen programokban.

Szóval megállt Converter Plus. Bár ez használ többnyire szabványos interfész elemeket minden történt pontosan és világosan. Nem számít, milyen egységek még nem hajtotta végre a numerikus átalakítás, akkor azonnal látni a transzformáció eredményeként, amint belép az eredeti számot. Ha szükséges, a szám fölött lehet előállítani, és az alapvető matematikai műveleteket. Mit valutaátváltásból Converter Plus automatikusan követi a változást természetesen az egyik csak a „iPhone” csatlakozni az internethez.

Tölts le egy ingyenes változata Converter Plus az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac
15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac
15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac
15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Kommunikáció a neten

E címszó alatt, azt a csoport azokat egyszerre internetes obschalki hogy tudom használni az én „iPhone”, ha nem vagyok a számítógépen. Normál Twitter kliens, a Facebook és a Skype me elég a szemét. Bár az utóbbi néha hihetetlenül bosszantó, hogy állandóan lefagy, amikor egy új üzenet érkezik.

Mivel az ügyfél még mindig úgy döntött, ICQ QIP. Talán, mondta a „történelmi emlékezet» Windows-felhasználó, nem tudom. 🙂 De szeretem ezt az ügyfélnek, hogy nem tölti be a színes háttérrel és eltérő nagyságú formázás üzeneteket. Bár csak egy végrehajtása mozgását belüli csoportok közös címlista elég küldeni a fejlesztők a közmondásos ray hasmenés. Úgy tűnik, nem tudják, hogy az iOS drag and drop művelet végrehajtását. 🙂

Ha fut a blog LiveJournal, a neve megegyezik a program megéri a figyelmet. Számomra ez egy másik példa a kliens, ami tekintve a kényelem és a pontosság a végrehajtás jelentős előnyöket kínál, mint egy standard web-alapú online források. Még ha a program kevésbé működőképes.

Töltse Twitter az App Store-ban.

Letöltés Facebook az App Store-ban.

Skype letöltése az App Store-ban.

Letöltés QIP Mobile Messenger az App Store.

Töltse LiveJournal az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

ShopShop - Bevásárló lista

Egy egyszerű program, amely lehetővé teszi, hogy tartsa több bevásárló listát. Összeállítása új listákat leegyszerűsíti költségén hogy bevásárlólista emlékszik a nevét a termék, amit korábban beírt. Minden elem, amit már fel a kosárban, akkor több a listáról megérintésével ujjal nyissa meg a megfelelő elemet. De ugyanakkor áthúzott helyzet látható maradjon. Csak akkor, ha felrázza a „iPhone”, áthúzott a nevek eltűnnek.

Letöltés ShopShop - Bevásárlólista az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

iHandy Flashlight Free

Amellett, hogy a LED-vaku iHandy zseblámpa, vannak más módok lumineszcencia, melyek csökkenteni megjeleníteni a különböző képeket a képernyőn „iPhone”. De nekem, mindez sokféleség érdektelen. Ezért a fizetett változat a segédprogram, amely megmutatja, hogy több kép minden fényforrás, és nem kíván vásárolni.

Töltse iHandy Flashlight Free az App Store.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

App Shopper

Ez a program is nem az egyetlen a maga nemében. De tetszett, főleg azért, mert a tiszta felület, amely nagyon hasonlít az eredeti App Store felület. Miért ez az eszköz - nyomon követni a szabad programok jelennek meg az App Store. A termékek nagy része szabadon ideiglenesen, és az App Shopper - az egyik leghatékonyabb eszköz nyomon követni a „labda”, és vásárolja meg a terméket, amely máskor is sokkal többet ér, mint egy dollár. Persze, meg kell, hogy rendszeresen futtatni ezt a programot. 😉

App Shopper letölthető az App Store-ban.

15 program kezdőknek ayfonschika, prostomac

Scan - az egyik olyan eszköz, amely lehetővé teszi, hogy olvassa el a QR-kódot. De, mint ő! Beszéd képletesen, lő csípőből. Igaz, igaz! Elég, ha a fényképezőgépet a „iPhone” a QR-kód, mivel a közüzemi csengő jelzi a vételi és az adatok értelmezése - az egy szempillantás alatt!

Milyen programot tud ajánlani a kezdőknek? Ossza meg finomságok! 🙂

A szerkesztők még nem nyilvánított véleményt

Szinte az összes fizetős alkalmazások, de megéri a pénzt, hogy kérnek.

Kapcsolódó cikkek