10 ok, amiért az osztálytársai, hogy kárt

1. akik mind szeretnék látni, és így továbbra is kommunikálni. A többi nem érdekel. Az én iskolám (intézet, a hadsereg) társul a kellemetlen emlékeket.







2. Nem volt abban az időben, a barátok, hogy szeretnék látni és hallani.

3. Az osztálytársak, hogy egy csomó időt, hogy elvitték a család és a barátok helyett a normális kommunikáció a virtuális. 4. közzé fényképeket és üzeneteket Odnoklassniki sérti az adatvédelmi (privacy). Nem fogom, hogy tegye fel a közszemlére.







5. Részvétel a Odnoklassniki biztonságos képeket szeretteim, és a részleteket rólam lehet eljutni a bűnöző elemekkel, vagy egyszerűen használható ellenem bizonyos helyzetekben.

6. Saját képek és fotók az én családom is látni az ellenséget, ami oda vezethet, hogy a szemmel verés.

7. A virtuális kommunikáció vezethet váratlan eredmények: a megújulás a régi szerelmi, családi viszály, húzza ki a régi „szennyest”.

8. Közlemény Odnoklassniki vezethet fájdalmas függőség (addikció), hogy egy további tényező attól függően, hogy a hangulat és jó közérzetet rajtam kívül tényezők.

9. Ez a közlemény nem kerül semmibe, hiszen mindenki hazudik és valami magukat építeni.

10. Azzal bármilyen más, durva bot, valamint a nagyszámú spam az oldalon.

Hálásak lennénk, ha megosztja ezt a cikket:




Kapcsolódó cikkek