7 romos kereskedő hiba - Cikk - Cikk - forex piacon

7 romos kereskedő hiba

nbspnbspnbsp Ez a cikk arról szól Albert Azivom legnépszerűbb buta hiba, hogy sok kereskedő kezdőknek.

7 romos kereskedő hiba - Cikk - Cikk - forex piacon

1. „mindent tudok”. Mondván idióta.

Van egy ilyen szárnyas frazochka a sorozat „House MD”.

Te idióta! - Mondja a Ház a betegnek, aki maga is szeret diagnosztizálni magukat, és ugyanabban az időben, hogy megismerjék és elsajátítsák a legjobb diagnoszta a Princeton Plainsboro Kórház. A beteg megpróbálja többször meghal, mielőtt a ház, meg fog menteni.

Az életben, akkor nem hallani, így a közönség boldog. Mindazonáltal a kereskedők körében idióták hatalmas összeg. Azok, akik nem is keresnek egy steward a tőzsdei ugyanakkor úgy vélik, hogy ők már mindent tudnak.

Néha ezek a karakterek vannak írva a Skype és elkezd tanítani, hogyan kerültek oda az FX, vagy valahol máshol a pénzt. Saját udvariasság általában tart tíz másodpercnél tizenöt.

Jómagam már kereskedelmi készletek több éve, de azt tudom, hogy még nem tudom mennyi. És minél többet ezt a munkát - több új lehetőségeket és tanulni technikákat.

Különben is, a gazdaság folyamatosan változik, és van, hogy hajlékony legyen. Egy dolog biztosan tudom: azt kell alaposan nézd szorosan a technikákat, amelyek pénzt dollár milliomosok tőzsdén. Ha én nem leszek ugyanaz idióta.

hallgató helyzetét. „Tanulok, nézem, én következtetéseket levonni” - ez az, amit hozza le.

2. „Én már nincs esélye, vesztes vagyok.”

- Nem értem
- De nem az én szerencsém
- A törvény szerint, aljasság mindig történik velem.
- Lassan, én nem siet
- Még egy kis esély, én egy kisvárosban-falu-falu
- Az én évvel hosszabb.
- Van egy rossz emlék, és nincs oktatás

Mindezen szavak azt jelzik, hogy egy személy fejlődött a fejét falon a helytelen hit. Amikor látom ezeket a szavakat, emlékszem, hogyan használják, hogy egy üzletember megmutatta, hogyan hittételek nőttem fel, meg lehet változtatni az 1 perc az ellenkezője.

Megkért egy kérdés: Tudod magad, hogy te meg kell győzni a sikerre? Azok, akik vezetnek le?

- Természetesen!
-Akkor készülj dolgozik rajtuk. Ezeket meg kell változtatni sürgősen.

És most hét éves vagyok, rendszeresen dolgoznak a hitük, az épület őket oly módon, hogy hozza a siker, egészség és új lehetőségeket az életben.

Ha feltételezzük, hogy a hit programozó használja valaki, akkor nagy hibát követ.

3. Túl nagy elvárások. Maximalista vagy föld alatti oligarcha.

„2 év múlva szeretnék vásárolni egy házat 4.000.000. Dollár, és még egy Bentley, és van még egy hajó 3 millió.”. Ez egy fiatal ember szavát, aki a közelmúltban csatlakozott hozzám a képzés. Talán azt gondolta, hogy ő a fia egy oligarcha?

Ő csak egy srác egy 2000 dollár. De ő nagyon, nagyon magabiztos a mindent felemésztő sikert. Finomított, gyors siker. És mit csináljak vele?

Én általában azt sugallják, hogy írjuk le papírra célok és kiszámítja, hogy miként lehet finanszírozni. 3 év után, vagy 5 év. Mit kell ehhez lenni? Mit kell tenni? És ha volna, hogy ez lesz a valóság?

Azt feleltem óvatosan: „Azt hiszem, ez minden, amit kap az életben Kezdjük azzal, hogy tanulni kell keresni 1000 $ havonta.”.

De szélsőségesek valahogy úgy gondolja, hogy ül számítógép mögött egyszerűen pénzt a semmiből.

Ez nem így van. kereskedő munka - a termelés tőke megtérülése. Néha több, néha kevesebb. Ez nem varázslat.

7 romos kereskedő hiba - Cikk - Cikk - forex piacon

4. A szoftver ingyenes. Lessons ingyenesen. Gömbhalmaz.

Egy újabb vicces karakter - egy ember, aki keresi az online ingyen A 100% -ban bevált módszer a dúsítás. És ugyanakkor a szoftver kereskedelem. ami azt mutatja, egy ingyenes, magas minőségű grafika és egyéb adatok cseréjét, a melyek alapján lehetőség van arra, hogy a kereskedelem nyereséges.

Ez ugyanaz, mit kell keresni valamilyen mágikus módon, hogy megcsal pénzt Webmoney pénztárcát!

Hadd magyarázzam meg. Programok a kereskedő által az emberek, akik szeretnének jövedelemhez. Jó programok pénzbe kerül.

És a kereskedők hajlandóak fizetni őket, mivel a terminál kiváló lehetőséget biztosít és a sebesség. Ezen túlmenően, idézetek, kap terminál - érdemes egy kis pénzt. Ezek nem szabad. És időben idézetek nagyon fontosak a nyereséges működés.

És amikor azt mondom, ez a következő szerető labdákat, hogy szüksége van egy pár dollárt fizetni a szoftver havi - ezek olyan meglepetten, mintha felajánlotta, hogy rabszolgának az élet. És a vicces az, hogy továbbra is internetezhetnek „ingyen ebéd” tartósan abban a reményben, hogy azok valahol.

Talán csak a börtön és elmegyógyintézet. Sehol máshol ilyen nincs jelen.

5. Minden körül - az ellenség. Wolf - magányos.

Megpróbálok beszélni a diákokkal, hogy megismerjék a helyzet a világban. Oly gyakran látok példát, akik vágják öt éven át a profit a piacon. Szenvedni. A dohányzás. Dühös és újra csatába veszít egy csomó pénzt.

De ha kínálnak valamilyen segítséget, dühösen visszautasította. „Én nem használ senkinek! Senki sem fog segíteni! Mindenki azt akarja, a pénzem!”

Ez egy nehéz keresztet - ugyanakkor a harcot az egész világon. Hiába beszélni egy ilyen személy, hogy a kereskedelem lehet enyhíteni. Mit tanulhatunk a másiktól, akkor egy csapatjáték.

Dolgozom három társa, római és Ilya Anton. Mindannyiunknak megvan a saját módszereit és a kedvenc csel a piacra. Egyénileg, mi csak jó kereskedők. De együtt képviselik élő enciklopédia gyakorlati spekuláció részvények. És ez volt az, amit a diákok a különböző országok fizetnek nekünk pénzt.

Nincs semmi baj, hogy tanuljanak egymástól. Ma, hogy a magányos nem nyereséges. Előnyös, hogy okos és rugalmas.

És gyorsan tanul.

6. követték. Paranoid.

Ez általában a karakter, aki sok éven át figyelte 90hh sorozat gengszterek és erősen nyomot hagytak a memória történetekkel vasalók és forrasztópáka. Ez az ember több időt tölt valamit, ami aggaszt, hogy mi fog történni, ha lesz egy extra pár dollárt, mint magának folyamatban.

Utálom ezeket a típusokat. Hazudnak maguknak, szeretteiknek, és próbálja meggyőzni mindenkit körül, hogy azok nem paranoid, de mások is gondatlan.

7. Ez a legjobb munka a világon. Ludoman.

Meg kell tanulnunk felismerni ezeket a fickókat előre.

Gamblers - ez a kereskedő (játék) függőség. Ez akkor fordul elő az emberek egy gyenge jellem. Jellemzi az a tény, hogy egyes játékkártyák, mások a gépek, és a harmadik - mintha befektetni a tőzsdén. Ez egy ilyen jó álca a család és a barátok.

Valójában ludomany ülhet nap előtt a grafikonok és játszani. Ez a játék, és nem a kereskedelem.

Foglalkozását hívják a „legjobb üzleti” vagy „álom munka.” Ők lehet keresni vagy veszít, és kap majdnem ugyanaz adrenalin belőle. Testük naponta nagy szüksége az adrenalin ilyen típusú.

Alig várom, hogy jöjjön hétfőn, hogy rohan a csatába újra.

Sajnálom, de néhány tanítványom, akivel ismert is kiköltöztek szerencsejátékosok.

Őszintén szólva, nem tudom még, hogy mit kell csinálni velük.

De én nagyon óvatos ember, aki sír. „Az a részvények - a legjobb munka a világon!”.

Azt tudom, hogy nem ez a legjobb. - csak egy munka. Néha unalmas, néha kockázatos, de adja a legjobb arány, mint más osztályokba.