12 értékelés alapján körülbelül soldent át Solnechnogorsk g Telnova utca 3

Kár pénzt, időt és két év. Szintén használják a szolgáltatásokat egy fogszabályzó Jalilov EE két és fél évvel viselt fogszabályozó, hogy pénzt fizetni (csekket nem megengedett!). Eltávolítása után körülbelül elfelejteni fogak visszament görbe, jöttem rá, hogy megoldja a problémát - van egy másik fogszabályzó, egy fiatal lány, nagyon élesen felsóhajtott, amikor azt mondtam neki, hogy én romlott nagyon az eredményt, és elküldte a semmi .







Vonzzák a típus az alacsonyabb árak, sőt megtakarítás - akár 10%. De ilyen szakszerűtlen orvosok (mind a fogorvosok és műszerészek), hogy egy kicsit többet fizetni, de ez volt megbízható. Az idős hölgy igazgatónő, ha kiesik a töltés után, vagy tömítő egy fogat el kell távolítani, majd meggyőzni arról, hogy ez akkor egész magukat hibáztatni.

Csekket nem megengedett. A második szerződés másolatát nem kapnak. A szerződés összeállított analfabéta javára Soldenta. Aki nem hisz, meg tudja győzni magát! És több pénzt hyping. Kérje a recepción az első, Mennyit kezelése és bátran úgynevezett többszörösen ezt az összeget 2. Az első klinika, ahol elkezdtem megkérdezni, hogy hol és mit tegyek (értem, hogy miért). Tehát ha azt akarjuk, hogy kevesebbet fizetnek - az úgynevezett munkanélküli.







Ő kezelték a fogszabályzó 2 évig. Ahogy a overbite, és ott is maradt. Kár portachennogo időt és pénzt. A kezelés költsége jóval magasabb volt ez az érték, amely tárgyalja a kezdeti konzultáció. Ebben az esetben nem adnak bevételek szolgáltatásokért.

Csekket nem megengedett. A második szerződés másolatát nem kapnak. A szerződés összeállított analfabéta javára Soldenta. Aki nem hisz, meg tudja győzni magát! És több pénzt hyping. Kérje a recepción az első, Mennyit kezelése és bátran úgynevezett többszörösen ezt az összeget 2. Az első klinika, ahol elkezdtem megkérdezni, hogy hol és mit tegyek (értem, hogy miért). Tehát ha azt akarjuk, hogy kevesebbet fizetnek - az úgynevezett munkanélküli.

Gratulálok SOLDENT csapat Day of the Medical munkás! Köszönöm szépen a figyelmet, gondozása a szorgalmas, kemény munka! Azt szeretném, ha jó egészséget, türelmet a kemény munka!

Ő kezelték a fogszabályzó 2 évig. Ahogy a overbite, és ott is maradt. Kár portachennogo időt és pénzt. A kezelés költsége jóval magasabb volt ez az érték, amely tárgyalja a kezdeti konzultáció. Ebben az esetben nem adnak bevételek szolgáltatásokért.

Kérdések a szervezet

Hello, I am looking for részmunkaidőben 14.00 (hétköznap) és egy teljes nap Szo V Minden szükséges előre jól van, nem probléma, hogy adja át egy orvosi vizsgálaton. Ő tapasztalattal magán fogászati ​​Moszkvában és Solnechnogorsk. Jelenleg alkalmazott m / s értéket utazás előtti vizsgálatokat. Saját tömeg. 89857235413. C / Julius.




Kapcsolódó cikkek