7. fejezet

Ahol a szavak nem, zene beszél.
Hans Christian Andersen

- Elég, ha a csomagtartó! - Praskovya valószínűleg már a harmadik alkalom, hogy a nap, és a harmincadik alkalommal ezen a héten ismételni a szavakat. - Meg kell pihenni! - Ez azért van, mert ez az érv, akkor (I, Praskovya és Kira) helyett az osztály végigmenni a mocsarak és tölteni az éjszakát a szabadban, etetés szúnyogok, összegyűltek a házamban. Természetesen annak a ténynek köszönhető, hogy nem ment sehova, meg kell kedvéért mi osztályfőnök, hogy dönt a tíz egyenletek, de ahhoz képest, amit holnap ébredhet később, a turisták vissza az iskolába csak az óra a nap, ez a cucc. - Nézzük nyilvánítja egy nap anélkül, hogy a férfiak!
- Igen, néhány férfi, Poroszország? - Cyrus fellázadtak. - ezek a srácok még meg kell találni! Úgyhogy nyilvánítja egy nap anélkül, hogy a férfiak!
- Mi az? Ismét Vitka volt esik ki? - Igyekeztem én hallatszott szimpátia, de valójában én nem igazán aggódik, mert Cyrus Victor összeveszett hetente háromszor, de egyeztetés után lettek sokkal boldogabbak, mint azelőtt.
- Mi? Veszekedtek. És ne tegye fel! - néztünk egymásra tudatosan Praskovya.
- Gyerünk! Köss békét! Az első alkalommal, azt hiszem. - Said Prussia.
- Ez az! - Beleegyezett, hogy Cyrus. - Ma - mindent! Egy szót sem a parasztok! Fáradt vagyok!
- Gyerünk túrák? - Javasolt Poroszországban.
- Gyerünk. - Támogatom őt Cyrus. A lányok várakozóan nézett rám.
- Oké ... gyerünk!
- Ur. - Kira kiabált, de lehűtjük buzgalmát vele.
- És ha hirtelen valaki nem fog állni egy nap anélkül, férfiak? - Megkérdeztem, nézett jelentőségteljesen Poroszországban.
- És aki nem bírja, másnap fizetni mindent a kávézóban! - Said Cyrus. - Még mindig a kávézóban fog menni holnap, hogy megünnepeljék a végén az első negyedévben! - Poroszország tétován nézett rá, aztán rám, és felsóhajtott.
- Oké! Kávézók, így a kávézó! - Mi össze a jobb kezét és bal vereséget szenvedett. - Ha hirtelen a srác áll, én még készen arra, hogy fizetni a kávézóban!

Kapcsolódó cikkek