8 Hasznos mesék gyerekeknek

A könyvesboltokban most egy óriási a választék a különböző meséket. Azért választottuk ezeket a mágikus történetek, amelyeket minden bizonnyal hasznos követhesse gyermeke fejlődését.

Hasznos mesék gyerekeknek

Tale №1: «Apple», Vadimir Suteev

8 Hasznos mesék gyerekeknek

Mese egy egyszerű és érthető módon beszél erről „nehéz” kérdés érvként a barátokkal. A központban a cselekmény - Hare, aki észrevette, hogy egy finom almafa. És akkor - van egy varjú, és egy sün, akik azt is szeretnék, hogy a darab, ha nem, akkor vegye édes gyümölcsöt is. Bíró érvelve zverushek segít medve megy el. Hogy csinálja, hogy - ha tanulni egy mese!
Teach: mese arról szól, hogy miért ossza meg barátaival - jó.

Tale №2: «Csótány” Kornyej Ivanovics Csukovszkij

Tale №3: «The Princess and the Pea” Hans Christian Andersen

Egy rövid, de nagyon jól ismert mese. Egy igazi hercegnő nedves, tönkreteszi a szép ruhát, úgy, hogy nincs nyoma a korábbi pompa és a luxus. Nézzük a szegény lány, senki sem hitte, hogy ez tényleg egy hercegnő. Ez segített, hogy megtudja az igazságot. borsó. Princess mostohaanyja hogy egy borsó alatta paplant. Ébredés a következő reggel a lány elismerte, hogy ő nem aludt jól, mert valami nagyon fáj neki. Ezután mindent, és rájött, hogy ő - egy igazi hercegnő, mert ez a lágy és szeszélyes csak uralkodók.
Teach: segít, hogy nézd meg magunkat, és hogy a megfelelő következtetéseket. Különösen ajánlott kis szeszélyes.

Tale №4: «Hare kérkedő” orosz népmese

8 Hasznos mesék gyerekeknek

Szürke nyúl folyamatosan hencegett, hogy minden van, amelynek ő, bátor. Színes ment végbe „Hurrá”, amíg a bátor hős nem kell ténylegesen bizonyítani bátorságukat és bátorság.
Teach: nagy mese azt mutatja, hogy sem a szavakat kell egyeztetni a megfelelő intézkedéseket. Dicséret sokkal értékesebb, ha azt akarjuk érdemelnek az igazi.

Tale №5: «makacs béka”, Szergej Mihalkov

Tale №6: «Gnome Gnomych és Izyumka” Bálint Ágnes

Pig Izyumka rábukkantam egy ház tök Törpe Gnomycha, majdnem megette tudatlanságból, hanem éppen azért, mert ez a hiba megismerkedett a ház ura! Ennek eredményeként, és ő - elkapták. Így kezdődött a közös élete és mágikus karaktereket. Egy tanmese a kapcsolat a mesés barátok, akik foglalkozni konfliktushelyzeteket, és megtalálni a kiutat a nehéz pillanatokban.

Teach: mese segít létrehozni kapcsolatot a szülőkkel, megtanulnak kommunikálni az emberekkel a háztartási és összeegyeztetni a gyerek az Advent a fiatalabb gyermek a családban.

Tale №7: «ludak és hattyúk”, az orosz népmese

8 Hasznos mesék gyerekeknek

Az egyik a klasszikus történetet, hogy megmarad a memóriában gyermekkorban. Nővér nem néz öccse, spree, játszani kezdett. És azt állította, a testvére liba. Lány útnak - keresse meg a gyereket, de segítséget senkitől próbáltam, abban a reményben, hogy nem a saját. De ahhoz, hogy menteni a végén be kellett mennie, és a kályha, és alma, és a folyó.
Teach: mese engedelmesség és a felelősség.

Tale №8: «Liar” Lev Tolsztoj

Tale tanulságos és egyértelműen kifejti, hogy megtéveszteni - nem jó, és meg kell próbálnunk, hogy elmondja az igazságot. Egyébként ártalmatlan szórakozás és a fantázia vezethet kellemetlen következményekkel jár.
Teach: ő mesél a veszély rejlik.

Már kitaláltam, mit játszanak a nyáron a gyereket? Ha nem, kínálunk több lehetőséget kerti játékok az Ön és gyermekei.
13

8 Hasznos mesék gyerekeknek
8 Hasznos mesék gyerekeknek
8 Hasznos mesék gyerekeknek

8 Hasznos mesék gyerekeknek
8 Hasznos mesék gyerekeknek
8 Hasznos mesék gyerekeknek
8 Hasznos mesék gyerekeknek

Ne felejtsük el, a gyerekek igényeihez. Igen, mindaddig, amíg van egy kis anya és a kedvenc játék, de az idő múlásával, a gyerekek nőnek, érdekek változtatni! Kívánatos lenne, és egy kézitáska, mint egy osztálytársa és korcsolya sisak. Anyám egy tanár és a gyerekek különbözőek. Lehet, és nevetett, hogy valaki mindent és a másik McDonald ünnepek. Ne felejtsük el, erről is! Kicsi voltam, éltünk rosszul. 14 évesen mentem, a munkaközvetítő. És én dolgozni az iskolában. A gyermekkori nem volt, és ez jó. Egyetlen fia, hogy nem szeretne! Aztán szült, amikor a poszt érkezett és a stabilitást 30 év. Tehát nem csak gondolj ma, de a jövőt illetően.

8 Hasznos mesék gyerekeknek

A lányom hozott középfülgyulladás. Otipaks kezelt eleinte, de állandó sírás és panaszok fáj a fül nem tette lehetővé, hogy aludni rendesen, és az orvos azt mondta, szükség van egy antibiotikum. Tanácsos iksim csillagfürt, hiszen kifejezetten a kisgyermekek számára bél nem olyan veszélyes. Mi kezdett, és a következő napon a lánya jobban érezte magát.

Amennyire megértettem, Ksenia Borodina ösztönözni mindenkit, hogy megtagadják a védőoltások, hanem egyszerűen megoszthatják egymással tapasztalataikat. Mi védőoltások nem kötelezőek, és a döntés csinálni vagy sem, akár a szülők. Például, én nem, de egészségügyi okokból, nem azért, mert ez teszi minden média karaktert. Meg kell gondolni magad, és hallgatni, mindegy, hogy szakorvosok.

8 Hasznos mesék gyerekeknek

Ja, chat a játszótéren néha hasonlít egy iroda úgynevezett „női barátság”

Kapcsolódó cikkek