7 veszélye üzembe apartman kiadó

7 veszélye üzembe apartman kiadó
Amikor azt mondjuk, hogy élünk rovására üzembe lakások, sok egy értelmes kifejezés irigység, és azt mondja: „Szerencséje van, nem működik rendben.” De ez könnyű az élet a lízingbeadó, ami csak egy lakás. Mik a kockázatok üzembe apartman kiadó.

Csak telepedni az opciót, ha a család rendelkezésére álló több lakás vagy ház - ez egy igazi üzlet, mint ha egy személy élt a lakásban, és volt egy iroda, vagy üzletét a változás. Ebben az esetben a terméket némileg eltérők lehetnek, mint bérleti díjak, tedd a szállítószalag. De az ilyen emberek úgy találják hasznosnak ezt a cikket.

Mi bérleti csak egy lakás, és él egy bérelt, hogy közelebb a természethez, egymással, a gyerekek ... és a munka kevesebb és többet utaznak. Ez nem könnyű, de a kedvenc életforma. Csökkentettük, hogy a költségvetése 20 000. amely élni és élvezni az életet ... Nos, inkább az a pont ...

Veszélyes, hogy egy lakást?

Nem leszek hosszú henceg erről a kérdésről, és közvetlenül válaszolni: „Igen, ez veszélyes”)))). Nem, komolyan. Minden olyan tevékenység, veszélyes, és valami olyan terhes. Szinte minden szakmának megvan a foglalkozási megbetegedések és kockázatokat.

Itt a helyes feltenni egy kérdést: „Milyen veszélyek leselkednek a földesúr? Mit lehet tenni, hogy csökkentsék a kockázatokat? Vagyok érzelmileg viseli ezeket a kockázatokat?”. Itt vannak azok a kérdések megpróbálok válaszolni, valamint megmondja a tapasztalataikról.

1. tisztasága

Ha van egy régi javítás, és elindult az arisztokraták a természet, ők egyre csípés a lakás, annál jobb. De ha van egy szép felújítása, és adja meg a barátok csótányok és poloskák, akkor meg kell bütykölni a lakás, saját költségén.

Tanács. Nem akarom megbántani senkit, mert minden nemzet erős és gyenge pontjait, valamint a kivételek. Orosz és európai általában tiszta. Ázsiaiak és kaukázusiak, szeretlek, de bérbeadás van, mint általában, azt mutatják, a legmocskosabb mutatók.

2. bontás

Kockázat. Minden alkalommal elromlik, és nem sikerül, de azok, akik a lakás kiadó ölni technika és a bútorok még gyorsabb.

Senki hibája, ez csak pszichológia, a költségek a szakma úgy mondjam. Ha a lakás, amit elkezdett nyikorog, akkor csak meg kell kijavítani, úgyhogy arra szolgált, hogy a halál. Lakosok azt is sugallják, hogy meg kell felnőni a halál nem lesz, és ezért nem siet rögzíteni, amíg a kezdete a problémát.

És ki van, hogy egy szobát a szállodában, majd megoldja a problémát. Igen nincs. Ön fizetett a szobába, és akkor meg kell várni, hogy a tulajdonos megoldja a problémát. Ez rendben van, ez egy üzlet, kölyök.

Tanács. Tedd utasításokat adott a technika Fólia, és kéz a vendégek egy szerződést, amely meghatározza a biztonsági letét és az anyagi felelősség a berendezést a helytelen használata esetén.

Fokozott kopás, hogy a gyermekek, a macskák / kutyák és azok, akik jöttek a széleken, ahol a technika nem: falu, falvak, falvak. Ismét semmi személyes. Hogyan lehet egy személy, vigyázni kristály, ha egy életen át csészés alumíniumból készült, ami nem verte. Ez az üzleti tevékenységek költségeit.

Tapasztalatunk. Kaució mentett meg minket, amikor a bérlők dobtak mérték nélkül por stiralku. Felhívtuk a mester. Azt mondta, hogy hibás sypalschiki. A fedezet összegét adta ki a kihívás a mester és a javítás. Valamint a gyermek repül helikopterrel pokotsali hűtőszekrény és festett a tapéta és oszlopok. Ez a kopás már kompenzálni ismét a betét.

Mivel mi kell számolni a cserélhető ház, és van gyerek, akkor ebbe a helyzetbe, de nagyon szigorúan ellenőrzi a gyerekek. Gyermekeink izrisoval összes tapéta a szobában, amíg mi aludtunk. Különböznek a házigazdák, hogy a világ, mert Adtak pénzt tapéta és balra, vásárolt nálunk, a gáz oszlop.

3. Problémák a szomszédokkal

Kockázat. Nem élnek ott, és nem tudja ellenőrizni a viselkedését a bérlők. Ők viszont, lehet, hogy egy társalgót, illetve az ifjúsági klub. Egy lehet egyszerűen verekedőket és rendszeresen bajt a szomszédokkal. A legnehezebb dolog, amikor a szomszédok verekedőket lesz akkor nem számít, mennyire jó bérlők.

Tanács. Kezdjük a legnehezebb: a botrányos szomszédok. Az egyik lehetőség (nem gazdaságos) van a számukra, például 500-1000 biztosítására, hogy a bérlők, akik vezetnek és jelentést. És a szomszédok és érdekes tevékenység akkor nyugodtabb. Egy másik lehetőség az, hogy megfélemlítsék törvény a személyiségi jogok megsértése, és nyomtassa jogi precedensek vizsgálatának aktív szomszédok. De ez egy háború, és a háborúban nincsenek szabályok, és hogyan lesz vége senki sem tudja megjósolni.

Tapasztalataink: Van zajos szomszédok felett és alatt, de szerencsére nem tapadnak a vendégek. Azok, akik azt az előző bekezdésben, többek között, a botrányok miatt parkoló a lakók bejárat, de szerencsére a probléma van a szomszédainkkal merültek.

4. Adósság közszolgálati

Tanács. Először is, meg kell, hogy mindegy kauciót. Másodszor, hogy figyelemmel kíséri a fizetési közüzemi szolgáltatások. Ha él egy másik városban, regisztrálnia kell az oldalon, ahol EIRTS bérlakások, ha van ilyen, és nyomon követheti a kifizetéseket. Ha EIRTS helyszínen nem, akkor kérheti a bérlők, hogy küldött egy fotót a fizetett bevételeket.

Tapasztalatunk. Őszinték vagyunk, és mindig fizet kommunális főszereplésével. De ha egyszer szembesül a problémával. Az egyik lakás a HOA csak fizetni a terminál, ahol a szükséges információkat. Nem volt részleteket a villamos energia, a mi riasztották a tulajdonosok. De ők nem adnak nekünk a 3 hónapos (volt szükség, hogy menjen a tulajdonosok Elektrosnab). És amikor kiköltözött hirtelen; maradnak az adósság. Mi maradt a hűtőben és a kompenzációs stiralku, ami eredetileg nem volt. Következtetés a házigazdák. ne késlekedj, a saját jó, mint fontos intézkedéseket a részleteket.

Hiány a kommunális megkapjuk után Congress bérlők. Csak a betét összegét, segít megoldani a problémát gyorsan.

5. Késleltetett fizetés

Kockázat. Elmaradt bérleti díjak - a legnagyobb a pénzügyi kockázatok ezen a területen (remélem alulról nem érti, tűz és árvíz gazdag szomszédok)))).

G: - Mi már évek óta barátok olyan régen / vegye meg. Most már napryazhenka pénz, tudjuk fizetni később?

F: - Légy türelmes egy kicsit, és ebben a hónapban nem lesz képes fizetni kommunális. A Can I?

Tanács. Először is, a legnagyobb kockázatot felelőtlen barátok. Ezek nagyon nehéz eloltani az ajtót. És ha törik minden elképzelhető időtartammal, és perelni őket nem emelkedik kézzel perelni adósság. Másodszor, hogy megakadályozzák a lakókat mértéktelenül. Mérjük meg mindenkinek. Mérjük a fele a betét összegét (10000r.), Mint A többi megy pontosan visszafizetése közművek, egyszerű lakásban, miközben keresi az új bérlő és a flash (költségvetésen kívüli) utazás egy másik városba, ahol a lakás található.

Tapasztalatunk. Itt megtapasztaljuk gazdag. Többször is, a lakók hirtelen elkezdett hibázni többször küldje által meghatározott összegeket. Ma, ugyanabban a szobában voltak rossz, a pénzt soha nem érte el, 3 nap után egy másik, szintén a pénz van. 2 nap vissza ... Azt hiszem, bolond egyértelmű, hogy az emberek húzza a gumi, hogy élni egy kicsit ingyen. Van dobni mindent, és menni. A találkozón szembe azt találtuk ki, hogy nincs pénz, és még a lakosok maguk és tartozások kommunális.

Több ismerős volt rossz tapasztalatok azok bíznak, lásd az 1. igénypont tanács. Voltak olyan könyörületes, hogy várta ezt „akkor adja / fizet” 7 hónap. További több éve. Mindkét esetben arra törekszik, hogy kiszabadítsa a lakásába, szemben a vad düh és vád hiánya szeretet és az együttérzés. Azt hiszem, már sejtette, hogy ebben az időben, mint a kommunális fizet. A definíció ezekre maguk választják ki - parazita / önző / BE

Az utolsó eset volt, csak annyira, akivel a barátja volt gyermekkora óta. Akkor menj fáj lyrics.

Amikor belépnek, azt mondta: „Ezzel a pénzzel élünk, és nem engedheti meg magának, hogy késleltesse a fizetés. Ha a pénzügyi nehézségekkel küzdő, akkor én is elviszi a házat, amelyet bérelt, de nem tudok mindig itt ingyen. Kaució csak akkor igaz, amikor belépnek a következő bérlő, de nem indult be az itt tartózkodást. A ház, ahol a forgatás, én is eljuthat, amíg szükséges, hogy ne vegye át az élő és takarmány a saját költségén, mindaddig, amíg nem kap talpra, de nem a lakásban. „-” Mindannyian tudjuk, és elfogadja a feltételeket. Ne aggódj „- mondták.

És távol vagyunk. A harmadik hónapban, elkérte késés fél hónap, beleegyeztem. A negyedik kezdtük küldeni 3mya egység a hónap során, és csak a fele az összeget. Akkor, és nem tud fizetni. Mondtam neki, hogy ha akarja, hogy ott éljen, akkor neki kell menni dolgozni, hogy hol adnak pénzt, és ha nem, hogy hagyják el a lakást, és együtt tud élni a családi házban. Erre válaszul kaptam egy csomó kritikusok és tudósok, ahogy kell tartani a pénzügyeit. Röviden a botrány hagyta, hogy a biztosíték éltek maradt kommunális, és sürgős látogatást a városban volt köze a költségvetési nullázni saját költségén. Így egyre több és zsarolja kulcs, hogy nem ad, meg kell, hogy saját másolatot, megint csak a pontszámot.

6. Brawlers

Kockázatokat. Ha a bérlők verekedőket, ez a legnehezebb kockázat érzelmileg. Először is,

Valószínű, hogy problémákat okozhat a szomszédokkal. Másodszor, a kereszteződésekben a érdekeit a (késedelmes fizetés a ház, törés) botrány nem lehet elkerülni. És a legrosszabb az, hogy a probléma vezetni; keresnek a botrány, és van ilyen lehetőség.

7 veszélye üzembe apartman kiadó

lakásában, és hogy az élet elviselhetővé teszi őket, hogy ne (hadd hívja a rendőrséget, és azt mutatják, hogy a dolog a lakásban a szekrényben fekszik)))).

Szeretne nézd meg a többi, add neki egy lakást

Tapasztalatunk. Folytatás lyrics.

Minden alkalommal, amikor a bérleti díjak, botrányok voltak valakivel felhívtam egy barátomat. Amikor elkezdtek bejutni a mi vétkeinket, imádom őket afelől, hogy nem fogom vezetni őket, és tűri, de kell, hogy megoldja a problémákat. Erre válaszul küldtek, hogy beszélj hozzám gyengéden nem, mert azt kell tanulni, hogyan kell bánni a pénzzel. További információ.

A második hónapban nem előre, hagytam az én projekt, gazdasági udvar, és elment dolgozni munkás, hogy én terhes felesége és két gyermeke etették. Felhívta a figyelmet a bérlő ezt a tényt, és azt javasolta, hogy csak megy dolgozni a fizetést, és ne vegyenek részt a projektben nem nyereséges. De ez nem szükséges a takarmány egy; a családja egyetlen működő feleségét. Természetesen, válaszul nekem volt hallani, hogy én vagyok az oka, hogy a pénzügyi problémák, valamint engem nem ért hozzá, aztán felrobban.

A tanfolyam úgy döntött, anélkül, hogy botrány bárhol. Élünk, egy 1700 km. a lakásban, és láthatóan élvezte, hogy azonnal jöjjön, és tedd, hogy nem. Valaki közel tudjam, ő tudja, mennyire zavarta a problémákat, de itt. ... levelezés és megpróbálja békésen rendezze eredményezte 60 oldalnyi nyomtatott szöveget ... Néhány nappal a rajt után a terítés, elkezdtem önteni sértéseket megbánás nélkül.

7. adó

Kockázat. Ő csak akkor lehetséges, ha nem fizetnek adót a változásra. A kockázat származik a bérlők, akikkel szerződést, és a szomszédok, hogy hozhat (megjegyzés pont 3. Problémák a szomszédokkal? És háború ellenük).

Tanács. A tanácsom az, hogy őszinte legyek mindenben és adót fizet, a szállítási ház nem szükséges regisztrálni IP, ha te vagy a mester.

Ha a kiadó szállón Armavir 3000 rubelt, az adóévet lesz 3000 * 12mesyatsev * 13% (ha nem SP) = 4680 p. Az ilyen adó összege nem érdekli, akkor jóval drágábban, mint amit feladja. Egy ismerős trágárságokat küldött adót, amikor azt akarta, hogy nyújtson be egy nyilatkozatot (munkákat) Moszkvában az összeget. Képzeld szó mat. Nem csoda, hiszen ez a darab papír körbejárja a bürokrácia munkaórát az irodai dolgozók költeni, és keresni a szó szoros értelmében fillérekért, még a rendező nem marad.

De egy másik dolog, ha bérelni egy stúdió lakás a Moszkva központjában a javítási és felszerelések 60000 A társasági adó lesz 60000 * 12 * 13% = 86400 o. / Év. Itt az adó már kezd folyni nyáladzó.

Tapasztalatunk. Saját dadogás barátja közepén összecsapások kezdődött, amellett, hogy a többi, zsarolni több adót és a megállapodás, amelyet kötött velünk. Írtam egy feltételes megállapodást, az én szerződést még az útlevél adatait ott, és azért jött, hogy én felelős, nyilván nem én vagyok az első ember, akivel komoly problémák merülnek fel, és tudja, mit lehet majd zsarolni. Csak az én személyes kapcsolat az adó lehetővé teszi, hogy ne reagáljon a fenyegetések.

A szerződés tippek

Egyes tulajdonosok nem kívánnak szerződést kötni, hogy akkor ne zsarolják adót. De ugyanez a szerződés segíthet megoldani néhány a nehézségek kapcsolatos banális félreértés.

Adok néhány tippet, ami véleményem szerint jelen kell lennie a szerződésben.

  1. Kell feltétlenül a betét összege és az előírt szabályokat a kiadások és a visszatérés. Ott kell lennie egy olyan záradékot, amely a hirtelen Congress foglaló nem jár vissza (tudsz, és vissza mindent, ha bérlő volt jó, de ez a nagylelkűségét). Gyalog miatt egyes adja neked, de segít megoldani sok problémát azokkal, akik egyetértenek abban, hogy belépjen. Ha egy becsületes ember, akkor regisztrálni kell az összeg Ha a bérlők éltek sokáig, majd az évek során, a bérleti díj változó, és az óvadék összege elfelejtik.
  2. Ügyeljen arra, hogy regisztrálja a felelősséget a berendezés károsodását a helytelen használata esetén.
  3. Adja meg az időszakot a kifizetések, azaz, hogy milyen számot kell fizetnie, hogy képes legyen maradni a szállást. Ezúttal, ami után elindul a visszaszámlálás a kilakoltatás. Mi meg a számát extrém 5 napig vagy még a végén a havi fizetés. Például, a bérlő fizetett az első hónapban a 15. napon, akkor a szerződés követő időszakra havi kifizetések legfeljebb 10 számot, vagy korábban.
  4. Írja le a mért pultok és a méret a tartozás a közös, ha van ilyen.
  5. Ahhoz, hogy szerződést kössön egy ideig kevesebb mint egy év, ha nem FE. Ha ez a kifejezés lehet, hogy adót fizetni, mint az egyén, azaz a Csak jönnek és fizetnek.

Ezek a legfontosabb pontokat kell a szerződésben, a többi rajtad múlik. Az internet tele van szabványos szerződések. Onnan van, és ki kell nyomtatni, amikor azt látjuk, mindezek az 5 pont.

Share, kedves olvasók, akik adnak bérbe, illetve a lakhatás, a kihívások akkor ebben a szakmában.

Köszönöm a cikket, sokat tanultam a jövőben. A férjem és én bérelt egy lakást évekig élni, ahol szükségünk van ebben a pillanatban, és nem ott, ahol ez lehetséges (szülőkkel egy nagy házat, de a városban, ahol nem érezzük ez szükséges). Éltünk a különböző városokban, és a különböző emberek, és persze voltak kisebb nehézségeket. A legnehezebb mindig ott van, ahol nincs megállapodás, mert mindenkinek megvan a saját elképzeléseit a saját és más kötelezettségek, és sokan, akik adnak okot szerződések fél a tűztől, mintha mi mindig csak a

ABM az orosz mentalitás hoztam következtetés - ez csak egy darab papír értéke csak tiszteletben egymás oldalán. Ha bármelyik fél nem rendelkezik ilyen tulajdonságokkal, akkor, és az a tény, hogy ő írta a szerződést, nem néz. Ezzel állunk szemben barátok és nem vypolnivshemi kötelezettségeit a szerződés, és a házigazdák, akik maguk filmre is, néha vannak problémák. Ezen először, abban az időben / bérlés most inkább a kommunikációs viselkedés, magatartás és attitűd eltérő szerződés példány (a legtöbb annak hiánya).

DimaMorgan

Kapcsolódó cikkek