10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Egy új projekt területén az e-kereskedelem kényszerít, hogy él a két várost. A Peter repülök üzleti szinte minden héten, és én szeretem őt egyre jobban minden új út. Az elmúlt hónapban már azonosított 10 legfontosabb előnye, hogy én gondolok mozog.







10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

A világ legjobb parkok

Igen, ez így van - a legjobb a világon. Ezek a nagy, gyönyörű ápolt pázsit, tavak és műemlékek. Cool, hogy egy csomó helyen. Mehetsz a Tauride Gardens, Alexandrino, Dél Seaside Park, vagy válasszon másik beállítást. És ez igazán szép hely, ahol nem valószínű, hogy találkoznak egy cég egy GOP-pivasikom.

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

És akkor takarmány a kacsák a tóban:

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Vagy találkozik mókus :-)

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

kurva naplemente

Amikor látom az égen egy lázadás a színek, akkor azonnal hívni a kamerát. Nem tudok segíteni magamon. Úgy látszik, én vagyok - naplemente fonomanyak. Cseljabinszk, akkor körülbelül 10 percig, hogy a kemény lövések. Kissé babrálta a drone vagy fotikom minden. A nap mögé bújik a horizonton, a színek elhalványulnak.

A St. Petersburg más. A város északi és a naplementét itt „raskochegarivayutsya”. Akkor nézd meg az égen, és úgy gondolja: „Ohrenet, milyen szép!”. Ennek egy sor lövés, és fél órával ismét vegye fel a kamerát. Mivel a kép annyira szép, hogy kapcsolja be a legromantikusabb érzéketlen embereket.

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

gyönyörű építészet

A történelmi központjában, a vízparton, paloták és régi kúriák feltűnően kombinált színes szovjet épületek. Peter - logikus és jól megtervezett város. Nyilvánvaló, hogy ebben a korban a szerkentyű és online térképek nehéz eltévedni. De az északi főváros, nem kell őket. Még ha nem is hengerelt, akkor mindig megtalálja az utat.

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!






10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

A legjobb repülőtér Oroszországban

Pulkovo nem rosszabb, mint Sheremetyevo infrastruktúra Vnukovo és Domodedovo. De van egy fontos előnye a Moszkva repülőtér. Ez nem egy utas hub, így nincs ilyen őrültek folyik.

Íme néhány további jelentős előnye a légi kikötő St. Petersburg: Ember navigáció a stúdióban Lebegyev (bár néhol nem tökéletes), „Starbucks” és a taxisok udvariasak. Udvarias milyen értelemben? Ellentétben a tőke kollégái nem lecsapjon tetszik kutyákat zsákmányukat. Az elmúlt hat utazások csak egy versenyző kiugrott rám az egész utat egy mondat: „Taxis akar?”.

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

nagy történet

Nem tudom mi van, de úgy érzem, hogy a bőr St. Petersburg, hogy nagy dolgokra. A város tapasztalt különböző érzelmek és események: labdák császárok és nemesek párbaj, Bloody Sunday és a forradalom, blokád, bombázás és újjászületés. Energia Peter erős. Ez nem meglepő, hogy néhány lány takarmány, és hozzon létre a dolgokat, hogy a lényeg a zseni. És mások ne álljon fel, és túl sokat iszik. Ahogyan kábel hagyott :-)

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Szolgáltatások Uber Fekete Wheely

Akkor szétszórja köveket rám, de én nagyon szeretem utazni jó autó. A megszokásból és belső komfort. At Uber Fekete Wheely világos és érthető számlázás. És a legfontosabb dolog a gépeiken nincs „shashechek”. Majdnem, mint egy személyi sofőrje. Csak kiadó.

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Kultúra és félelmetes emberek

St. Petersburg értelmiség - nem egy mítosz. Meggyőződésem, hogy ha leülök egy taxi. Cseljabinszk vezetők mondanak panaszkodott utak és a hatalom. Moszkva - A parafa. St. Petersburg nem panaszkodott egyáltalán. Előfordulhat azonban, hogy adja át a Mariinszkij Színház és mesélni friss beállítás, ami ment a minap a családdal.

A város általában nagyon kreatív és Európában. A központ tele külföldiek, pincérek keresztül tud angolul, a fiatalok - világos. Nem fél viselni a raszta és nevetségessé. Peter Minden teszi egy kicsit kulturált. A bizonyított tény!

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

BigWineFreaks

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Nem annyira „chlenovozok” Moszkvában

Petersburg szerencsés, hogy nincs hatalom koncentrálódik a Smolny és a Kreml. Természetesen, amikor a város Dmitrij Medvegyev érkezik, vagy néhány fontos miniszter - az utcákon fedik egymást. De a „hármas villogó fények” - a jelenség Péter nem evilági. Ezért, ellentétben a moszkvai nem okoz ilyen erős negatív járművezetők.

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Közvetlen járat Cseljabinszk

Kényelmes, nem kell változtatni Moszkvában. Azonban gyakran meg kell repülni a régi orosz repülőgép társaság - leányvállalata „Aeroflot”. Beauty őket piszkos és kopott ...

10 ok, hogy menjen St. Petersburg, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!




Kapcsolódó cikkek