90 nap Kínában dohányzó nemzet - Magazeta

90 nap Kínában dohányzó nemzet - Magazeta

Kínai füst sokat, dohányzik, mint egy kémény. Ők ezt, ahol lehetséges, irodákban, éttermekben, autó, lift, medence, szauna, parkok, lakások lakások. Természetesen meghal ebben a dolgot, onkológiai betegségek közül igen fejlett, és az összes ugyanazt a gyantát. Női láttam, mellesleg, nagyon kevés a dohányzás egység. Alapvetően a dohányosok férfiak, mind a fiatal és érett emberek.

Eladott cigaretta sok, különböző fajták, típusú, márkájú. Szivar, szivarka, finom, sűrű, erős, illatosított, fekete, fehér, színes. Bőség kiegészítők: szócsöveként szűrők, mini-vízipipa, cigarettatárca, öngyújtók, gyufák, zseb hamutartók, a guillotine.

Majd leszokni a dohányzásról általában, megértem, hogy kívánatos lenne, hogy nem mindig és mindenhol, de a skála valóban lenyűgöző, több mint a lakosság fele dohányzik. Okoz. Igen van ilyen, az első - olcsó csomag ára 5 jüan, de ott valószínűleg olcsóbb. Egyértelmű, hogy a fűben, és szalma, hanem hozzáférhető!

Továbbá, a dohányzás, mert nem tesz semmit, hogy a kínai ülnek a hátsó lábain, valami beszédét és a füst, füst, füst. Itt van egy csomó az evés, és hogyan ne dohányozzon étkezés után valamit! És kiderül, egyrészt füst - Egészség port és egyéb sportok vesznek részt aktívan. Normál kép, amikor az ember lovagol egy kerékpárt, egy nagy - ez egy terhelés a légutakat egészséges és dohányzik, mint a gyárkémény.

A szórakozás, megpróbáltam a kínai dohány. dohány íze messze Európai. Tulajdonképpen Megpróbáltam egy csomó márka és fajta cigaretta, a cigaretta füstje néhány más kínai, nem „Marlborough”, enyhén szólva. A keveréket dohány rosszabb, és cigaretta ég egyenetlenül. Tud-e a kérdés az, hogy a nedvesség a déli, nem lehet élvezni az ízeket a legteljesebb.

Jó cigaretta jók, néha még drágább, mint Oroszországban.

Urnák szinte mindenütt vannak speciális, a hamutartók az utcán csak egy lyuk a tetején a tenyésztésre és az épületben, vagy egy tisztességes hivatal, hogy osztja a kő vagy homok öntjük gyorsan romlott csonkokat.

Kínai etikett dohányzás: lehetetlen, hogy feladja cigaretta, javasolt a kínai, akkor is, ha nem dohányzik, vegye, betette a zsebébe, vagy valami, majd megsértődött. Összegyűjtöttem a csomag cigarettát a kocsmában az egyik vagy a másik ajánlatot, akkor rázza ki a zsebeket a dohány, a klubokban, ugyanez történik, és kezeli egy idegen az utcán.

Amennyiben nem dohányzik. A taxi, de ez egy nagy város, Hainan ott könnyen, bár, és lógott egy figyelmeztető - Nem érdekel, füst Kedves utasok! A McDonalds, Starbucks, KFC - Európai gyorsétterem. A supermegamarketah nem dohányzik, vagy van hely. De a számítógépes szupermarketekben. A metró alatt hatalmas félelem büntetés nemdohányzó. A kórházak, a betegek futnak nyitott teraszok és erkélyek. A különleges terület a repülőtér dohányosok számára.

Itt van egy ország, ahol a dohányzás mintegy háromszáz millió ember.

Azt bl *, egy kurva, én sajnálom a káromkodás, mint például Kínában, annak ellenére, hogy én nagy szerelem számára, soha nem látott ilyen figyelmen kívül hagyása nem dohányzó népesség. (((A repülőtéren, csak előtte a jel „Dohányozni tilos” volt egy ilyen arcátlan kínai férfi, pózol, mint egy helyi laobanya és műgyanta, egyesével. És akart jönni, és távolítsa el a cigarettát a szájából további megfelelő gesztusok és cselekvések, de csak a veleszületett intelligencia és laovayskaya bizonytalanság nem szabad csinálni. (((

Pár évvel ezelőtt volt több városban Kínában. Nem láttam a kínai a dohányzást a nyilvános helyeken, vagy az utcán. És bárhol urnák tisztaság és nem cigarettacsikkek

Amennyiben egy ilyen mesés város?) Szeretnék menni, majd ..

Mi a helyzet feladja cigaretta. Én mindig visszautasította, senki sem sértődött meg, és összejövetelek, ahol én mindig már tudjuk, hogy ez nem szükséges nyújtani. Szintén fontos megjegyezni, hogy a cigaretta Kínában is fel lehet használni, mint a dohányzás botokat, biztosan nem a templomokban, ahol a pálcákat eladott tételek, és néhány helyi istentiszteletre.

Az egyik kórházban Pekingben Kína straushka pimaszul, amikor az orvosok elszívott egy cigarettát, és ha valaki megpróbálta megállítani, ő büszkén válaszolt: „Én vagyok a fővárosban, nem tudok”))) PS Kínában, sőt hamisított cigaretták. Ez sehol sem látott. Alkohol, igen. De cigarettát. Ez valószínűleg szintén valahogy befolyásolja a statisztika))

f, ha szükség van önteni az asztalon háromujjas csap)))

Kapcsolódó cikkek