7 Ways-hoz válik egy értelmes lány - ötletek a lányok - Kiadó - Girls

Mindig is nagyon soboy.Esli elkezdi változtatni a rossz barátok megérti, és hogyan elválasztott gyerek tőled, a karaktered, stb

2. Ne hagyd veszi át a felső kéz.

Sok lány szívja ki mások, mint „Ó, te vagy a ruha, hogy a vásárolt a 15. században?” vagy valami hasonló etogo.Ne futni, ne légy szégyenlős, mondjuk például a „Mi van, féltékeny vagy?”, és jobb lenne, ha nem fog reagálni, és akkor megy tovább, a figyelmet - a szórakozás neki.

Sokan rossz szokások, különösen a lányok, mint például. Vedd el a fejét, harapós körmeit, fiúk agresszívek és t.d.Luchshe próbálja meg elkerülni ezeket a rossz szokásokat, nos, ha ezt például a fejét vakarta, majd Scratch, mert a türelem mindig szükség van.

4. vagyok jó, sőt kiváló!

Mi lesz népszerű, csinos, intelligens és tanulni is, hogy tükrözze az összes, hogy az írás arra utal, hogy a tanulmány, mind a maga, gondoskodik a tankönyvek, házi feladat, stb

Ha tudja, hogy valami rossz, megalázó, stb körülbelül egy ember Liebe, akkor nem lesz pletyka, és minden beszélgetés, minden beszélni.

Ha azt szeretnénk, hogy a képzett által kifejtett normális és jó, például a típus, és nem szeretem, nem, „Nos, sajnálom!” és sozhaleyu.Malchikam, mint egy ilyen lány.

Ha köszöntötte a fiút, akkor nem reagál a szia „Bye!” vagy „Viszlát!”, vagy egyszerűen csak beszélgetni a fiúk normális, nem megsérteni őket, mint én, mint annyira cool, és azt mondják: „Nos, hát, mint mondtam, és úgy vélik,” vagy mint „Te egy idióta! Nem, nem így van.”

Nos, remélem segítettem! Sok sikert!

Kapcsolódó cikkek