12 ok, amiért meg kell, hogy soha nem adja fel

Előfordult már mondtad magadban: „Ennyi! Feladom! Nem sikerül! Nem értem!”. Néha lemondani, még mielőtt a dolgok kezdenek, és máskor elhagyni álmok, mert megértjük, hogy mekkora erőt kell alkalmazni annak végrehajtására.







Amikor azt nehezen, emlékszem a kínai mondás: „Az út ezer mérföldre egy lépéssel kezdődik.” És minden egyes alkalommal emlékeztetem magam, hogy minden egyes lépés, még a kis lépések, én közelebb a cél!

Összeállítottunk 12 ok, amiért nem kell feladni. És ha már elvégzett vizsgálatok - Remélem, hogy te és én találtam volna okot, mielőtt az átadás előre, és ösztönözni fogja, hogy valami, hogy lépjenek előre, hogy elérjék céljaikat, hogy az álmod!

1. Amíg él, minden lehetséges

Az egyetlen ok, hogy adhatsz van a halál. Mindaddig, amíg él, van egy választás, hogy megpróbálja elmozdulni a cél.

2. objektív értékelése - a siker kulcsa

Annak a valószínűsége, fejlesztése valami jobb az első alkalommal nagyon kicsi. Minden időt vesz igénybe, a fegyelem és a kemény munka. Ne félj a hibákat! Tanulj tőlük!

3. erősek

Erősebb vagy, mint gondolnád. Egy kis hiba nem elég, akkor elérése a siker. Ez is elegendő, és a 10 és 100, és 1000 hibák.

4. Légy kreatív

Ha nem akarja, hogy ismert, mint valaki más, ez egy gyengeség, és azt javasolja, hogy feladja. Gyere ki, és mutasd meg magad a világnak, valamint magát. Tudod, és el fogja érni, amit szándékoznak tenni. Ön nem csak akkor, ha az átadás.







5. Van-e előtt történt?

Ha valaki meg tudja csinálni, akkor így tud. Még ha csak egy ember a világon, sikerült elérni, amit akar. Ez elég ok, hogy soha nem adja fel.

6. Higgy az álmaidban

Ne árulja el magát. Az életben sok olyan ember, aki megmondja, hogy mit akar elérni a lehetetlent. Ne hagyd, hogy bárki tönkre az álmaidat.

7. A család és a barátok

Hagyja, hogy a nép szeret, legyen az inspirációk, amit továbbra is dolgozni előrelépni.

8. Vannak emberek rosszabb, mint

9. javítani a világot

Ha véghez, amire meghatározott elérni, akkor a siker, hogy a változás a világban, vagy az egyének életét.

10. Megérdemled, hogy boldog légy

Soha ne hagyja, hogy bárki megmondja másképp. Megérdemled a boldogságot, és megérdemlik a siker. Tartsuk ezt a hozzáállást, és soha nem adja fel, amíg el nem éri az úticélt.

11. másokat

Az inspiráció, hogy mások, megtagadta, hogy feladja. Ki tudja, mi is elérheti egy másik személy által inspirált a kitartás.

12. Te olyan közel

Gyakran, amikor úgy érzi, szeretne feladni, akkor olyan közel vannak, hogy, hogy a nagy áttörést. Ne felejtsük el!

Gyakorlat tippek:

És most, azok után, amit megtanultam, hogy miért nem kell feladni - Szeretném figyelmébe ajánljuk a következő feladat. Ez az úgynevezett "Diary of Success" (Bodo Schaeffer „Mani vagy ABC pénzt„). Ez az írás feladatot. Tartson egy notebook vagy jegyzettömb. Report napi 5-10 siker (még a legkisebb), és rögzítse őket röviden naplójában. Például Bodo garantálni, hogy 2-3 hónap múlva csinál egy ilyen napló, ha nem vissza és rögzítsen folyamatosan a jövedelem növekedni kezd. Az én tapasztalatom az, hogy ez a gyakorlat nagyon hasznosak az önbecsülés.




Kapcsolódó cikkek