90 pont! Sürgős munka a témában, én leendő szavazók, az internetről nem szükséges, egy férfi -

Mit jelent, hogy egy választópolgár? Először is, azt, hogy részt vegyenek a politikai és közéletben, az ország, mert a politika körülvesz minket minden alkalommal. Néha panaszkodnak a rossz gazdálkodás, az ország, város, kerület, bírálta az intézkedések és politikák bizonyos struktúrákat. De - a polgárok - a hatalom megváltoztatni az ország politikai életében, annál jobb. Ezt meg lehet tenni, mindenekelőtt azáltal, hogy részt vegyenek a választásokon.







I - a jövő szavazói. Két évvel később, megyek a közvélemény-kutatások a szavazóhelyiségben. Sokszor gondoltam azt a kérdést, aki a választópolgár? Milyen jogai még hátra? Választ ezekre és más kapcsolódó kérdéseket a választási eljárás hazánkban, megkaptuk látogatása során a szavazatszámláló száma 886 n. Forest.







A Választási Bizottság most elfogadó polgárok 8 órától 20.00 óráig. A választások a megfigyelők különböző felek. Ők arról, hogy a választások tisztességes. A választások tiszteletben a szavazás titkosságát, mert fel a fülkében. Szavazatszámlálás végezzük a megfigyelők. Összeállítják, és minden tagja aláír a jutalék. A jegyzőkönyv másolatait vannak elosztva a megfigyelők.

Tatyana Kostina végzett túra a szavazóköri mutatott szavazati fülkék, urnák, mobil urnába szabadban.

A gyerekek érdeklődve figyelte, előadások, kérdéseket. Úgy vélem, hogy az ilyen események nagyon fontos és hasznos. A választások után - egy mutató egy személy állampolgársági jövőjével kapcsolatos, az ország, a kifejezés a bizalom az orosz választási rendszer. Ahogy a népszerű mondás, „mi folyik körül jön körül.”

Azt várom, hogy a kor, hogy gyakorolják a szavazati jogát, és büszkék a saját részvételét a sorsa az országot. I - a jövő szavazói, és rajtam múlik-e vagy sem, hogy továbbra is a pozitív változásokat, amelyek már megkezdték az elmúlt években Oroszországban.