7 lépés az lesz sikeres webcam modell - általános kérdések - cam modellezés

7. lépéseket válik a sikeres webcam modell

Nem fogom untatni életem történetét, de azt akarom, hogy megértsék, hogyan válhat egy sikeres webcam modellnek. A siker - egy lelkiállapot. Emlékszem, milyen voltam, mielőtt - a lány, hogy meg akarja próbálni erkölcstelen (igen, azt erkölcsileg webkamera). Ha nem ugyanaz -, hogy sikeres lesz.







Megállítani magát, mint a többi internetes modellek. Hülyeség, mindannyian különböző paramétereket, a karakter a végén, hogy miként lehet ezt a műsort. Persze, arra lenne szükség, hogy kövesse a tapasztalt modellek, de egy dolog -, hogy gyorsan megérteni, hogy mi van akkor, és hogy más lányok.

Ne feledkezzünk meg a türelem! Láttam egy millió lány, aki észlelt semmit biztosra. Tegyél valamit, ami a kliens jött a szobába, nem számít, milyen nehéz is, ő egy élő személy, nem egy szemeteszsák. Ha az ügyfél nem tetszik - zárja le. Sokkal jobb, hogy ezt, mint beszélni bosszantó kifejezés a stílus „tip rám bb”. Gyakori hiba.

Ön - egy termék, el kell adni. Vedd meg! Tudom, hogy hangzik szörnyű, de ez tény. Ez nem azt jelenti, hogy a siker holnap fut ülni szigorú diétát, és mint anoreksichka. Nem! Smink, nakraste körmök, ruha szép és kényelmes, egy web kamera a helyes irányba - mindez hozza bizalommal a közvetítés során a show. Trust kifizetődik!

Így teszik ki, állítsa a fényképezőgép helyes, akkor jól érzi magát. De kezdők vagyunk, várjuk a csodát. Stop! A csoda nem történt meg először a helyszínen, a valószínűsége találkozó egy jóképű herceg nulla. Miért? Nem akarok udvariatlan lenni, de a legtöbb felhasználó a site - tapasztalt vásárlók, akik tudják, hogy lehetséges, hogy kér egy új modell, és hogyan kell játszani.







Válasszon egy érdekes téma. Nem csak banális „Hi boys, Új vagyok itt. ”. Minden fáradt az azonos, hogy az üzem újonnan minden nap. Membury már tudja, hogy itt van az utóbbi időben, az előnye ennek a jele (sok helyen). És ez fog játszani ellened. A látogatók úgy gondolja, hogy nem kell a képzelet, hogy megtalálja az ő stílusa.

Azt javasoljuk, témákat, amelyek befolyásolják az árakat. Például a vaku - 69 zsetont topless - 169, akt - 669, maszturbáció - 1669. Miért ezek a témák a kedvenc? Mert nem kell, hogy megvitassák az ár a közönség (ha biztosan nem akar, de én nem ajánlom, mert akkor meg olcsó cucc).

Senki sem akarja látni, hogy az első héten a honlapon a legfontosabb. Ezen a héten, amikor elkezd létrehozni egy rajongótábort, vagy maguk is bosszantó kifejezésre „tip nekem BB”. Bizonyára nem tudja, mi minden oldalon van egy minősítési rendszer. A többség az értékelés alapja, attól függően, hogy az idő és a pénz érkezett. Minél kevesebb időt töltenek a jövedelem, annál nagyobb a rangsorban.

Nem fog csalódást okozni! Kerestem ebben a hónapban nevetséges $ 20 számomra ez volt a legszomorúbb dolog, ami történt az életemben. De ambíció kénytelen haladni.

Azonban néhány felhasználó nem ad borravalót modellek egyszerre, amikor először találkoztunk. De ez nem jelenti azt, hogy nem fogja megtenni a jövőben. Legyen türelmes, sok felhasználó elkezdi beírni a modell csak akkor, ha egy embernek is. Nem akarjuk, hogy a közönség látni egy szexuális játék? Nem. Mindössze arra van szükség - kezdődik, hogy a barátok. A valóságban barátkozni? Kedvesség, figyelem, pozitív. Ez ugyanaz hajtókar rajongók webkamerák. Bár. Nehezen tudom hívni őket a szurkolók - ők velem ilyen sokáig, mi már régóta barátok.

Miután a „rémálom hét”, ez az, amit én hívom, hogy győződjön meg arról, hogy Ön mindig a webkamerák dal. Ez a munka ad erőt, és úgy érzi szörnyű, de ne feledjük, hogy minden esetben, a döntés az Öné. Senki sem hagyjuk kihagyja magukat. Bizonyítani mindenkinek: ha valamit ajánlani! Pussy minden, vibrátor és a show is, de egy kedves ember kevésbé gyakori, és ez teszi különlegessé!




Kapcsolódó cikkek