33 értékelés, fotók Michael Ribalkin, Rostov-on-Don

33 értékelés, fotók Michael Ribalkin, Rostov-on-Don

Kaptunk az esküvői képekkel Michael! A fotókat nem rendeztek, de csak az anyakönyvvezető és az étterem, de kiderült, kiváló. Kiváló minőségű és minden pillanat, hogy meg kell emlékezni most már a fotó! Őshonos. rokonok, barátok lelkes munkáját a fotós! Köszönöm szépen!) Ha továbbra is jelentős dátum, mi pedig még!







Michael, nagyon köszönöm a remek munkát! Te egy igazi mestere kézműves! Ilyen szakemberek, mint te, minden alkalommal kerül sor tökéletes! A tökéletes kombinációja a szakmaiság és a személyes tulajdonságok! Fancy, nagy megoldások és a kiváló kép! Köszönöm, hogy megtartottuk a nap. Igen, és a diavetítés - szuper.

Köszönjük Michael egy szép fotózásra. Sikerült elkapni a legfényesebb pillanatait, érezni a hangulatot! Mester kezét! Nézd meg, és azonnal világossá válik.

33 értékelés, fotók Michael Ribalkin, Rostov-on-Don






33 értékelés, fotók Michael Ribalkin, Rostov-on-Don

Az eredmény Mihály felülmúlta várakozásainkat. Ő egy nagy fotós, és egy nagyon korrekt ember. Senki sem az esküvőn nem maradt észrevétlen a lencse felvételkészítés közben nem zavarja a ünnepségek, rendezvények általában. És természetesen vendégeink beszélgetni Michael szállított kellemes pillanatokat. Ennek eredményeként a csodálatos képeket. Köszönöm Michael.

Amellett, hogy Mikhail szakember dolgát, és ő mindig tele van a különböző kreatív ötletek vele csak egy emberi lény könnyű vele dolgozni. Az ő jelenléte nem szégyenlős. És annak ellenére, hogy a férjem nem szereti, hogy fényképezett és egy kamera mindig kényelmetlenül érezte magát Michael és ő tud pihenni. hogy úgy mondjam, hogy jól érezze magát)))))).

Kellemes és figyelmes fotós. Keményen dolgozik, minden alkalommal, nem tétlen. Invent különböző érdekes játékok, kap az emberek) Fényképeket jól kezelhető, különösen sikeresen megszerezte portréfelvételekhez. Ez javarészt a reportazhku, ezért ne felejtsd el, hogy emlékeztesse a pár szükséges megrendezett fotók, és minden rendben lesz.

Saját esküvő volt az első találkozó Michael, egy fotós kiemelkedik a tömegből, és amikor eljött az ideje, hogy férjhez, pontosan tudtam, hogy a fotós lesz ezen a napon velem! Impressions munkájára Michael tenger, ez annyira szokatlan, nem standard. Kerestem pontosan ezt! Menyasszony, vőlegény és általában bárki, aki akarja minőségű képek nem csak esküvő, meg minden. Azt javasoljuk, bármilyen szintű összetettség. minden-körül, hogy meg! Bear, te egy művész! Köszönöm :-)

Írok egy beszámolót egy évvel később. És még én vagyok mérhetetlenül boldog tudatában, hogy a választás egy fotós, nem tévedtem! Misha könnyű vele dolgozni, ő tehet ilyen csodálatos felvételek egy időben, ha nem is látja a legmagasabb minőségű fotó, széles körű szolgáltatásokat és az árakat. Köszönöm Misha.




Kapcsolódó cikkek