Jövedelem wmmail játékok

Ebben a cikkben megtudhatja a WMMail.ru játékok és hogyan kell játszani velük.

A játék szabályai: a játékosok felváltva üzembe szabad terek 15x15 karakter (mindig egy keresztezi a másik mindig nulla). Először is, sorakoznak 5 darabjai függőlegesen, vízszintesen vagy átlósan nyer.

Az első lépés, amelyeket a játékos, aki keresztezi.

Ennek során a játékos kap 60 másodperc, ha nem volt ideje, hogy egy lépést, akkor veszít.

Ha a játék idővel és a játékosok kevesebb, mint 2 stroke, vagy több mint 200 mozog, a játék döntetlen, fogadások és visszatért a játékosok.

A győztes visz az egész bankot is, hogy a rendszer mínusz 5% jutalék.

Játékmezőn mérnök kiterjed egy aknamező, amely 5 sor, minden sorban 7 sejtekben.

A játék szabályai: Az első játékos létrehoz egy aknamező (5 perc helyezi a pályán, 1 bánya minden sorban), valamint meghatározza az arány a játék.

A második játékosnak, hogy menjen át egy aknamező (5 perc) nélkül lépve egy akna, amely esetben ő nyer. Ha a második játékos lépve egy bánya vagy ez végül is, elveszíti.

Játék párbaj áll soros kommunikáció két fúj a többi játékos.

A játék szabályai: közben párbaj tűnik, a játékosok, a választás a zónák közötti ütközés és a blokk. Zónák vannak a fej, mellkas, derék és a lábak. Minden játékosnak van egy zóna, a hatások és két szomszédos egység területeken.

A játékot egy körön belül, az első játékos létrehoz egy játék, és válassza ki a támadási sáv és védelmet, a második játékos csatlakozik a játék, válassza ki a támadás terület védelme és van egy párbaj között.

A győztes az a játékos, aki képes volt hárítani a csapást, és ugyanabban az időben csapott.

Ha mindkét ellenfél megüt, vagy mindkettő sikeresen visszaverte a csapást, akkor oda a döntetlen.

A győztes visz az egész pot magam mínusz 2% jutalék.