K: Hogyan kell játszani a játékot WMmail?

Válasz. Szolgáltatás WMmail kínál nekünk három izgalmas játékok: Tic-Tac-Toe, aknakereső, és párbajt.
Mik ezek a játékok?

Amőba játék
A játékosok felváltva állítsa be a jelet a pályán mérete 15x15 sejtekben. Jelöljük a játékos - mindig keresztezi az ellenfelek - mindig keresztezi. Az első játékos, hogy építsenek egy sor 5 jeleik a függőleges, vízszintes vagy átlós - a győztes. Elveszi az egész bankot a játék (a tét, és a tét az ellenség), a rendszer jutalék, nettó - 5%. Azaz, ha az ajánlat $ 1, játszani a bank ebben az esetben $ 2, és ha nyersz kapsz 1,96 dollárt.

Fontos! Ennek során a játékos kap 60 másodpercet, és ha ez idő alatt nem volt ideje, hogy a lépés (áthelyezve, elvesztette a kapcsolatot az interneten, stb), akkor automatikusan elveszíti.
Ha a játék során a játékosok tettek legalább 2, vagy több mint 200 mozog, a játék döntetlen, és a fogadások visszakerülnek a játékosok egyensúlyt.

utász
A lényege a Utász a játék lényege, hogy menjen át a aknamező 5 sorban 7 sejt minden nélkül lépve egy akna.
Az első játékos elhelyez 5 percig (egy bánya minden sorban), valamint meghatározza a tét összegét a játékban.

A második játékosnak, hogy fogadják létrehozott egy aknamező nélkül lépve egy akna. Ebben az esetben ő nyer. Ha eljön az enyém, és ő végül is (a játék már 5 perc elteltével), veszteség, és a tét megy az ellenfél.
A győztes visz az egész bankot is (a tét, és fogad az ellenség), mínusz 5% jutalék rendszerben.

párbaj
A játék során a Párbaj, a felhasználók ki kell választania a támadó harmadban, és két szomszédos zónáig. A játék képviselte az alábbi területeken: fej, mellkas, derék, és a lábak. megtámadják a zóna - egy hely, ahol az ellenség elütötte. védelmi zóna - a hely, ahol a hatását az ellenfél nem okoz neked kárt. A játék során az egyik fordulóban. Az a játékos nyer, hogy a visszavert hatása az ellenfél, és ugyanabban az időben csapott.

Ha mindkét játékos sikeresen kezelni, illetve, hogy tükrözze a hatása, ez a megítélt döntetlen.

A győztes visz az egész bankot is (a tét, és fogad az ellenség), a nettó jutalék rendszer, amelynek mértéke 2%. Például, ha a játék 1 cent, akkor a győztes kap 1,96 cent. Ha a győztes a hivatkozó és rangsorolását több mint 100, akkor kap% megnyerjék az áttétel (20% rendszerének jövedelem).

Kérdés: Hogyan oldja a játékot Wmmail?

1. A játék akkor kezdődik az Ön által kiválasztott előzetesen minimális mértékének alkalmas a költségvetést;
  2. Abban az esetben, ha elveszíti meg kell állítani a következő tét, így nyerni, akkor fizetett az előző vereség, és van egy kis nyereséget;