64 nap

64 nap

Reggel séta a piacon a hang és a baba Haa, vásárolt néhány
Élelmiszer reggelire:
rizs dióval burkolt pálmalevelek, kevés gyümölcsöt.
By the way, az ázsiai országokban a dolgok rendje, hogy enni

64 nap
gyümölcs






só és
fűszerek, megpróbáltuk ezt az utat: a szőlő, dinnye, alma, mangó és még számunkra megfoghatatlan fajta gyümölcsöt. Meg lehet enni, de még élvezhető anélkül dobavok.Escho Theo tegnap és meghívott minket, hogy látogassa meg a családi Ton születésnapját
lányát. De a falu ment nálunk csak a család feje, Mr. Tone
-
felesége és a gyerekek otthon maradt, kifejtve, hogy a kis üzlet lesz senki, hogy szemmel tartsa. Az elválás, így Mel (lánya) risunochek Szibériából, s gondosan összehajtogatva papírzacskóba házi és megölelte minket.
64 nap
Utunk feküdt a falu, 30 km-re Phang minőségű felé Dalat; busszal, múló tea és a kávé ültetvények. És most már a helyén van, ütköztek Theo kisebbik lánya karjában, és felkéri a házat. Bevezeti a családját. Mi zavaros, ki kicsoda. A család nagyon nagy. :) De egy egész nap, mi kitaláltam egy családfát teljesen. Theo van egy nővére és két bátyja, minden házas, a húgom férjhez. mégis
két RON
64 nap
ki, és a
az idősebb születésnapját ma, és a legfiatalabb másfél éves, és apa szereti őt, azt mondja, szeret sokat, mert ömlött belőle egy példányt, és, bár nagyon hasonlít. :) Azt fogadta, mint a család.
Angol senki sem tudta, csak a hang, amellyel érkeztünk. Ezért kommunikál gesztusok és tanított vietnami. testvér Theo
Ying, gyönyörű, szokatlan, látszott nagyon fiatal korához, ő nem hagy minket egy lépésben és tanított, hogy megértsék a nyelvet. Szóval nehéz velünk nem foglalkozik egy, azt mutatja, a tárgyra vagy dis
64 nap
tvie és azt mondta, hogy hangzik vietnámi
-
mi szükség van, hogy ismételje meg, hogy nem számít, milyen a helyes kiejtés és biztos, hogy emlékszik. mert a nap folyamán ő volna ellenőrizni, és kérdezi, hogy mi ez, ha nem tudnánk emlékezni, ő tréfásan a homlokát ráncolta, és nem mögé, amíg eszébe jut.
És ha beszélünk közvetlenül és rendesen, John hangosan nevetett fejével, és dicsérte minket. Biztos vagyok benne, ha maradt volna egy ideig itt és egy hónappal később lenne folyékonyan vietnámi és megérteni a helyi problémák nélkül. John közel 40 éves, de úgy néz ki, mint a saját kora, még hittem először, hogy alattunk. Vietnami általános kutatások meg nagyon fiatal, aki tudja, mi a titok. Így is akarunk.
64 nap
Öccse Theo
elnáspángol
Megmutatta nekünk a kertben a szülei,
mi ballagott között pálmafák, mangó fák, Durian, banán szárak, láttam egy csomó bokrok és növények számunkra ismeretlen nevek pengetős a fák és evett gyümölcsöt; kezelték Durian, sok reményt
Minden nap néztük jó élet tudja, milyen gyümölcsöt? Az íze édes, és még kellemes, de miután körülbelül 5 percig, akkor megette, szájából illatát kuka, és a gyümölcs is, ha feküdni egy darabig cselekedetek nélkül
64 nap






és elkezd büdös. Nem kifejezetten szeretnek enni, néha kínos visszautasítani, ha kezelik, mivel a vietnami szerelem Durian. Lam amikor letépett egy pár kókuszdiót egy pálmafa, vágott egy lyukat, és élveztük a kókusztejjel! Hogy jó, hogy él egy falu kert! Egész évben termés, és nem kell semmit vásárolni, igazi paradicsom.
Vietnami család, köztük volt, és úgy érzi, nem a vendégek, mintha minden rodnya.Kak szeretik egymást! Férjek figyelmes, hogy a feleségük, mindig a közelben, így főzni, etetni a gyerekeket, feleségek rendet tartani, a feltételeket a tisztaság és a kényelem, a gyermeknevelés. Gyerekek oktatás, senki kényeztetve, de nem tiltják semmit ezek ficánkol, együtt játszanak, hogy vigyázzon a fiatalabb idősek, nem bántják egymást, jó hallani a vidám, élénk és őszinte nevetés a gyermekek, akik született a szorosan összetartó, szerető család.

64 nap
Mi egy meglehetősen gazdag család, akkor természetesen befolyásolja a jólét és az életszínvonal ezeknek az embereknek. De mint már említettük - a szeretet, a figyelem, a gondozás és a kedvesség nem lehet megvásárolni a pénzt. Azt hiszem, még ha elérte azt a pontot a válság és a szorongást, a családi biztosan megbirkózni a nehézségekkel, mert jól tudjuk, hogy a szeretet és tisztelet menteni mindent a saját kis világában. Ilyen pillanatokban nem tudok segíteni emlékeztetve a családja, és tudom, hogy mennyire szereted őket, és ápolják őket. Hálásak vagyunk, hogy mi szülők a támogatást és szeretetet, ami érezhető is a távolból. Szereted a család, a tisztelet és a soha nem felejti el!
64 nap
Nagyszülők, vezetői a család, szintén nagyon kedves volt hozzánk, mosolygós, azt mondta, hogy többet eszik, és nem lehet félénk. Örültem, amikor Jack énekelt nekik egy pár dalt, megcsodálta a munkám, sokáig nézett. Mindig próbál segíteni a konyhában, majd tisztítsa meg a házat, de nem engedték meg, hogy semmit, vagy akár bűncselekmény, ha ragaszkodott. Csak sikerült segíteni rendezni a zöldségeket vacsorára, és megteremtik az „asztal”. esznek főleg fél-
nagyon kényelmes, szükséges, hogy vegye tudomásul. :)
64 nap
6 órakor kezdődött az ünnepség születésének Yin szépség. megfordul
6 év
ő, mint a skarlát virág. Minden öltözött gyönyörű ruhák, különösen - a gyerekek: egy lány futó hercegnő ruhák, a fiúk alsószoknya nézett ki, mint uraim.
64 nap
Mi az asztalt, és a szülők kivették hatalmas gyönyörű tortát a szülinapos. Yin tett egy kívánság, és fújt a gyertyákat taps. Mi már régóta gondoltam, hogy mi is adja meg a gyermek, hogy mi van. Jack úgy döntöttünk, hogy egy mackóval, amit bemutatott Kínában, és ünnepélyesen átnyújtotta Yin és a családok már bemutatták a mágnes memória kilátást Krasznojarszk. Mindenki boldog volt, és futott egy kicsit yin viseli az egész lakásban. :) egy finom étel, költöztünk egy külön szobába, hogy énekelni karaoke. A vietnami, mint a kínai, szeretem ezt a dolgot, hogy van egy csomó karaoke szoba, ahol a család és a barátok gyűlnek össze, jó szórakozást, és énekelni mindent. Voltak még néhány orosz dalokat énekeltek, Eugene 100 pont, mint elégedett az összes barátunk. :) Elvégre az ünnepség, az anyám elment a gyerekeket, már készített egy ágy egy köpenyt a rovarok, és elaludt, még mindig meglepte a kedvesség idegenek feltétlenül ma az emberek.
64 nap
De mint mondják: „A családnak megvan a maga fekete báránya”. Mi volt megismerkedni egy nem túl kellemes karaktert. Amikor megérkeztünk a faluba, találkoztunk Theo családjának, és köztük volt egy nagypapa, 74h éves, azt hittem először, hogy ő egy családtag lehet dédapja, vagy valaki apja. Ő az egyetlen beszélt angolul, de nem érti a szavakat, mert fütyült hiánya miatt frontfogak. Megkérdezte, ahol ahol mesélt neki utunk, hogy reagált furcsa, ő is úgy gondolta, hogy a viccet, és elkezdett beszélni magáról és a politika. Aztán eltűnt, és este 6 megjelent. És az első mondat:
„Még mindig itt vagy? Szeretnéd, hogy megmutassam,
Hol van az a buszmegálló. „Nem értjük, ilyen furcsa nagyapám viccek, és így folytatta:” Azért jöttetek ide, mint egy balkezes ember, akkor nem érdekes, és nem akart. És az a tény, hogy nincs pénz, így van, senki sem egyáltalán, semmi önmagában nem jelent. Fizetnie kell mindent. „Ezekből a szavakat már jön a sokk, ránézett, és nem akart hinni a fülének, úgy tűnt, hogy ez a nagypapa nincs kapcsolatban a család, látogatás, amelyhez jött. Ő csak egy szomszéd, Látogató on
64 nap
láng, és a személy nem tagadta a vendéglátás és a kedves meghívást az asztalra. És azt mondja, szó? Úgy döntöttünk, hogy nem vitatkozni a nagyapja idősebb, mint mi, és arra gondolt, hogy ha továbbra is az ő igazságát, és
Az angol nyelvű más hangot, elmagyaráztam neki, hogy örülünk, hogy mi az éjszakát, és kérte, hogy ne figyeljen a szavak egy furcsa szomszéd. Igaz, nagypapa nem hagyta abba, amikor megtudta, hogy nem eszik húst, majd átadta a zöldek és a saláta és egy mérges nevetés, azt mondta, hogy ez így van, akkor csak rágja a füvet, mint az állatok. Itt egy karaktert, hogy találkoztunk, de ez okozott csupán mosollyal az arcunkon, nyilván nagyapám nagyon ritka jó úton van.




Kapcsolódó cikkek