6 tipp a egyedülálló anya, egy női portál comode

Mint nevelő anyák gyermekek saját, nem tud megbirkózni egy ilyen nehéz feladat? Ha - a egyedülálló anya, az alábbi tippek segítenek a harmónia elérése önmagukkal, és sikerül a fő feladata az életben.

Minden évben a válások száma Kazahsztánban folyamatosan növekszik, egyötöde a teljes születések száma az országban a gyermekek, akiknek a szülei nem legalizálja a kapcsolat, és 40% a férfi lakosság nem hajlandó elismerni az apasági. Mindez azt eredményezi, hogy egy számának növekedése az egyedülálló anyák. A jelenlegi jogszabályok a Kazah Köztársaság, az állapot egyedülálló anyák nem rögzített és jogilag ilyesmi nem létezik. Ez azt jelenti, hogy ma, anyák a gyermeknevelés a saját, nincs előnyök és prvilegy. Hogyan tudott megbirkózni egy ilyen nehéz helyzetben?

1. Hangolja a legjobb

Körülbelül egy csomó példa, hogy az egyetlen anya és a gyerekek boldog és harmonikus család. Tedd magad egy listát sikeres nők, akik maguk termesztik utódaik, valamint a hírességek, akik hozták fel apa nélkül, de képesek voltak elérni az életben csak az, amit akartunk. (Például, Barack Obama amerikai elnök emelték csak egy anya, nagymama és nagypapa). Ha lehetséges, a lista és a barátok. Emlékezz rájuk, amikor kiemelkedik különösen nehéz nap.

6 tipp a egyedülálló anya, egy női portál comode


2. Vegye időt magadnak

Persze, nem szabad meggondolatlanul azonnal beront a forgatagban új kapcsolatokat, vagy tölteni minden este egy kávézóban barátaival. Azonban nincs semmi baj, hogy félre egy kis időt, hogy törődik saját maguk, vagy egy kellemes sétával. Emelni a gyermeket az egyik - nem könnyű feladat, és az idő, hogy gondoskodjon egy rövid szünetet csak kell az időt. Ha nem tudja megfizetni dada szolgáltatások kérni egy barát, vagy egy jó barát, aki szintén egy gyermek, hogy vigyázzon, és a baba. Talán később fog kérdezni a visszatérés mellett, és akkor lesz képes visszafizetni azt.

Nehéz, hogy maradjon nyugodt, ha a gyermek azt kifogásolja, hogy a pápa ígért meglátogatni, de nem tartja be a szavát. Nem lehet megváltoztatni a viselkedését a volt férje. Ahogy végez szülői feladatokat, továbbra is a lelkiismerete. De akkor lesz a legjobb anya. Összpontosítani a feladatra.

Amikor újra dől annyira tenni és az aggodalom nehéz szabályozni önmagát. Azonban legyen óvatos, ne emelje fel a hangját, hogy a gyerekek, és nem ragadja őket a rossz hangulat. Sokkal jobb, hogy csukja be a szemét, és lassan számoljon tízig. Talán ez a régi jól bevált módja, hogy segítsen megtartani az egyensúlyát.


5. Ügyeljen, hogy ne vegye a további felelősségi

6. Örüljetek kis eredményekre

Minden anya akar hallani dicséret a tényt, hogy a gyermek jól van, kész negyed vagy mi volt a finom vacsora és magányos - különösen. Ha emelni a gyermeket a saját, akkor valószínű, hogy hiányozni fog a jóváhagyást, amit el lehetett érni a második felét. De minden kis győzelem ez az érdeme, mert te és csak te cseppentve a tulajdonságok a gyermek, amely most méltán lehet büszke.

6 tipp a egyedülálló anya, egy női portál comode

Ui Mivel én magam vagyok házas, a bíró egy anya a problémákat nem lehet, és ezért megkérdeztem a barátaimat nevelő anyák gyerekek nélkül hím részvétel, mondják el, hogyan megbirkózni ezzel a nehéz feladatot.

Komodnitsy biztosan köztetek van a nagyon erős és független anya, aki egymaga foglalkozó emelése és biztosítja, hogy ezek a gyerekek. Kérdezzen, mi a teendő ilyen helyzetben?

tanuisha, nos, mi legyek a hősnő, őszintén, anélkül, kacérkodás. Csinálok én kötelességem, mintha nem hang sznob. El kell fogadnia, a gyerekek nem kérte szülni nekik, és ha szülni, akkor lehet jó, tegye a lábát, és nagyon kívánatos, hogy a legjobb. Lonely is nem csoda, csak jó, hogy a család nem menti fel? Azt kellett hajolnia tolerálták, szenvedett ugyanaz a nők évszázadokon át)) És ha nem megy az üzlet, és kap valami ilyesmi. És éljen. Ez azt is állíthatnánk, az ár a hősiesség. Ne eszményíthetik apátlan, ez nem romantikus.
Fiatal lányok. „Moszkva a könnyek” látják Katya dobta - furat - talált Gosha - Fie a gazember. Miért fogad el pillanatok, a legerősebb nő sír éjjel! - megalázó jelenetet kedvese - a vásárlás virágok és senki sem beszélni, Sasha saját életét. Számomra a legrosszabb pillanatban könnyek és riasztó, a vágy, hogy aludni legalább egy fél óra hosszat. Jól ismert)))

Voltam vele. az élet megy tovább? Nos da..nastroitsya a legjobb, de hogyan? Csak meg kell ismernünk, hogy ül a depresszió és sajnáltam magam kibaszott nem fogja elérni. kávézó a barátokkal. barátnő néz rád szánakozva dobta férje (akkor is, ha a kezdeményező a válás TE).
Én személy szerint mindig a gyermek vele 11 hónap bylo..gulyali órát az utcán, közel a tenger, nem barátnők beszél, tárgyaló, kávézó és depressii..ya beadta a válást: nekem ez volt a szabadság. van egy egyedülálló anya az állapot az anya és a rebenok..oni család minden. Nem én voltam az egyetlen mindig felvidította mosolyog a babám, az első lépéseket, és az első szó az ATA. Szeretem azt is egyszerűbb, mint ez volt az egyik vele

daaaaaa, igazad van, mi általában azt mondják, hogy a férje bal)))), bár sok esetben kezdeményezője a nők még mindig broshenki))

hogyan igazad van! ez kemény! barátai nem is beszél szeretni fogja, ha semmi nem változik vannak persze azok, akik támogatták erkölcsileg! de amikor jött dolgozni munka pletyka rólam, hogy itt vagyok vesztes! úgy legyen. bár nem volt, hogy elvonja nekem, de minden pontosan olyan, alattomos ember
Hallottam, hogy azt mondták, hogy én egy vesztes, és most vagyok w. bár én nem megy sehova, még, amit az emberek, mint én megérdemlik az ilyen véget, hogy én nem is hosszabb az élettartama, amit büntetni gyermeke szült és elhagyta a férje, hogy a gyermek árva él apjával
Nem, hogy a barátom a húgom szokta mondani az arca sikoltozó rövidebb dolgokat.
még ő maga folyamatosan felmászott a kapcsolatot
ha a testvér nem így gondolkodik a barátai! Én általában hallgatnak
Most csak megpróbál kommunikálni barátja és kollégája, barát is, hogy senki, de nekik nem mond semmit

nasty_girl, kedves lány, csak várja ki a helyzet, el fog múlni. és néma, nem mond semmit. natív emlékezteti, hogy mikor valamit a kötelességszegést, ne aggódj, és itt az ideje, hogy jöjjön))) család. aki árthat nekünk erősebb vagyunk védtelenek előttük, mert szeretjük őket. támadó mások túlélni a könnyű, de fájdalmas, ha rokonok elkezdenek köveket, telt, tudjuk.

Ilyen érintett téma nekem most. Future egyedülálló anya. Félek a fiának. Fogok tudni, hogy egy normális ember. Végtére is, ez nem olyan akartam neki, magamnak. Ne azt mondják nekem, én érzem így. vesztes

Lányok, én valószínűleg írni „egy megható történetet, hogy nem így van” az életünkben csak 3 pont, de dolgozunk rajta, apa). Ami a többit illeti, mi egyáltalán nem különbözik az átlagos egy boldog család. elvált több mint 3 év, doche 5. Mi megy óvodai munkában. Egy csomó barátot, és egy barátja nem elfordulni. Még néha úgy dönt, hogy gyalog. Még utazni. Persze van, hogy hiba előnyöket és kiváltságokat az egyedülálló anyák. de én könyörögtem a legfőbb kiadási és szombaton munkanap-től 5 és tervezünk egy éles kanyar mi kis családi akarunk költözni a fővárosban.

Kapcsolódó cikkek