10 ok, hogy ne használja a kábítószerek és új életet kezdjen! 7 (495) 532-42-95

10 ok, hogy ne használja a kábítószerek és új életet kezdjen! 7 (495) 532-42-95

Elérve az alsó kábítószer vagy alkohol, akkor gondolni, hogyan lehet élni egy józan és tiszta. Akkor kérdezd meg magadtól, hogy miért szeretné csinálni. Néhány az alább felsorolt ​​okokból nem lehet alkalmazni, de ezek a fő okai még sokan mások. Ezek a szikra, amely lángra a vágy, hogy továbbra is tiszta és józan sok ember számára. Vajon jó neked? Lássuk.

1 .Ostanovit fájdalom - minden, amit akartam csinálni, hogy állítsa le a fájdalmat. Ez túl fájdalmas nélkül a pia és a drogok. Néha volt, hogy zavarja a drogok és az alkohol, a fájdalom elment gyorsan. Amikor a hatások eltűntek, minden, amit tudott gondolni, a fájdalom. Próbáltam újra és újra, nagy adag, de a fájdalom egyre rosszabb. Éves használat után, rájöttem, hogy az egyetlen módja annak, hogy hagyja abba a fájdalom, hogy hagyja abba az ivást. Rájöttem, hogy a fájdalom az alkohol és kábítószer okozta az életemben. Meg kellett abbahagyni az ivást. Ezért abbahagytam.

2. Szeretném megváltoztatni mindent - amikor visszatekintek az életemre, aki voltam, és aki Én egyre beteg és undorító. Hagytam az egész nép, és legfőképpen önmagát. Ez volt az a pont nem tudtam elviselni, hogy nézz a tükörbe magam, felháborodott, és sajnálom a hazugság és mocsok az életemben, mert a gyógyszerek. Senki sem tudja megváltoztatni engem és az életem, de én. Csak rajtam múlik, én leszek a drogok vagy döntetlen. Tudom, hogy ez nem lesz könnyű, de igazán szeretnék, hogy tiszta és józan - és ez így is marad.

3. Állítsa vissza az önbecsülés - éreztem értéktelen, haszontalan, ha nem is képzelni. Ha valaki megkérdezte, hogy tegyen valamit - nem tudtam csinálni. Semmi kedvem sem volt, hogy bármit, még a közeli barátok. Csak azt akartam, hogy a kábítószer-használat. Idővel még a legközelebbi embert megállított kérdezni valamit. Tudtam, hogy az ivás volt az oka mindennek, de ez már túl messzire ment. Az egyetlen módja, hogy rögzítse, hogy ne használja a kábítószer. Egy napon felébredtem, és azt mondtam magamnak - minden dobom gyógyszerek örökre. Aztán kaptam segítséget, mert tudom, hogy egyedül nem megy. Csak a rehabilitáció, tudtam tanulni élni tiszta és józan.

4. Légy jó szülő - gyermek szenvedett én -, hogy én már nem volt képes, hogy egy kába köd. Nem úgy értem, hogy én fizikailag csúfolják őket, de nem volt a vágy, hogy emelje fel a kezét. De én kiabáltam őket folyamatosan, hívja őket szörnyű szavakat. Elfelejtettem, hogy mossa a holmiját, hogy felébressze az iskolába, dicsérni azok eredményeit és így tovább. Nem érdekel, hogy mi történik az életükben. Túl elfoglalt voltam az életüket, hogyan lehet eljutni a kábítószerek és hogyan kell használni még. Amint kinyitotta a szemét, körülnézett a házban volt a rendetlenség, tényleg egy disznóól. És akkor azt gondoltam: „Te tényleg elrontottam a gyerekek ugye nafig szülő?! ..” Ez volt a limit. Azt akarom, hogy jó szülő és példakép a gyerekek. Ez késztetett abbahagyja a gyógyszerek, és kérjen segítséget a szakemberektől.

5. Légy szerető férj. Nem tudom, hogyan feleségem elviselt engem az évek során. Loptam pénzt shizil előtt a barátok, és általában az élet szerencsétlen. Néha szex nem volt hosszú idő óta volt, vagy részeg, vagy magozott gyógyszerek. De a feleségem velem ragadt ebben a ciklusban, és elmondta, mennyire szeret engem, és soha nem adja fel. Vajon hogyan tudott szeretni? Mert mi van? Időnként úgy tűnt, hogy jobb lenne, ha a másik személy ott volt, mire gondolok. Nem éri meg nekem. De ha egyszer eszébe jutott, hogy ez nem, megígértem neki, amikor összeházasodtunk. Megígértem, hogy egy barátja és élettársa, fenntartása és hogy kb. Úgy döntött, hogy lesz tiszta és józan, az egyetlen módja, hogy igazán ad a szerelem, hogy van. Nem, ez nem mélyen belül, hogy én nem is találok szavakat. Csak a drog vált mindenekelőtt ezt. És fogok leszokni a kábítószer - nem neki, hanem magamnak.

6.Pozoritsya - minden, amit nem volt kínos, kínos és abszurd. A családom és a barátok nem akart mellett, mert én éltem rosszul, nem tudtam beszélni hangosan, letépem a ruhákat, vagy mondjuk valami nagyon csúnya és kegyetlen. Tudtam flörtölni más férfiak feleségei vagy a nők, én tettem, tudva, hogy ez rossz. Nem érdekel. Amikor megpróbáltam, semmi sem számít, de a vágyaim idején. Megtettem mindent, amit akart. Miután az emberek találtak rám egy szekrényben túladagolás esetén. Megpróbáltam, hogy az élet, mondott valamit, kérjen meg valakit, hogy hívja, de én csak lebólint, nem érdekel. Ezek telefonált fél notebook, de senki nem jött értem. Végül úgy hívta a rendőrséget. Amikor magamhoz tértem, rájöttem, hogy mi történt. Úgy döntött, hogy kilép a kábítószerek és az alkohol. Azt nem kerül amibe kerül, hogy nem hozza zavarba magam újra.

7. Meg akarom szem előtt tartani - Elvesztettem annyi emlék, mert a drogok és a részegség. Azt is hiányzik a születésnapját a család, a gyerekek és az emberek közel áll hozzám. Én nem is emlékszem, mi volt az, nem is beszélve arról egy-két hónap múlt héten. Ha minden annyira rossz? Néhány nevetséges dolog. Valóban én voltam? Ma, azt láthatjuk, hogy a gyerekek nőttek. Azt akarom, hogy emlékezzen minden nap kapnak az idősek, hogy közel hozzájuk. Nagyon sokat jelent nekem, hogy feladtam a kábítószerek és az alkohol. Meg kell ezt csinálni. Azt akarom csinálni. Meg kell csinálni. Ha nem, akkor nem lesz semmi, mint a tegnapi. Nem hagyhatom, hogy ez megtörténjen. Feladtam az alkohol és a kábítószer.

8. Legyen megbecsült - amikor én felnőttem, minden gyerek tiszteletben szüleik. Olyanok voltak, mint Isten velünk van, és szerettük őket feltétel nélkül. Ők keményen dolgozott, és így minden szeretetüket nekünk. Az életemben, mint ma, én nem is valaki beszélni, senki sem néz, és nem tisztelnek. Miért? Mert én vagyok függő, azért. Nem csinálok semmit, hogy lehet, hogy az emberek tisztelnek. Ha nem hivatkozhat rám, az én szavam nem jelent semmit, és senki sem tudja, hogy mennyi ideig fog élni. A gyermekeim figyelmen kívül, amit mondok nekik, hogy miért vagyok általában részeg vagy magozott. Én is láttam őket nevetni a hátam mögött. Istenem, de utálom mivé lettem! Valahol elvesztettem mindent, és hagytam, hogy annyira gyűlölt és bizonytalan ember. Azt akarom, hogy az emberi, mások tisztelete, hogy tartsák tiszteletben a gyermek és a rokonok. Azt akarom, hogy fontosak a társadalom számára. Csak egy módja annak, hogy csináld: abbahagyni az ivást és a drogok használatát.

9. Biztosítani kell a család - mint a férj és a szülő, én pénzügyi kötelezettségek - amely megbukott, mert az én ivás. Nem voltam képes tovább dolgozni, elvesztettük a házunk, és a gyerekek nem beiratkozik a főiskolára. És minden kezdődött ártalmatlanul, egyszer vagy kétszer használja pihenni. Aztán lett több. És egy bizonyos ponton nem tudtam abbahagyni. Minden tartott, hogy a kábítószerek és az alkohol. Azt akarom, hogy valaki, aki egy tisztességes munka és stabil jövedelem. Azt akarom, hogy visszatérjen a céljaik, eléri, hogy büszkék magukra, és azoknak, aki vagyok. Nem akarom, hogy mi lett. Ez mind a múltban, a mai naptól. Abbahagytam ivás és a drogok használatát.

10. Ismét, hogy barátai - Volt jó barátok. Én egy jó barát. Mindaddig, amíg a gyógyszerek nem vagy bejelentkezve életemben. Most már senki sem, egyedül voltam, és ez az élet velejárója. Azt akarom, hogy barátok, hogy volt ott egy embert, aki támogatja a nehéz időkben, aki nem hagyja cserben. Azt akarom, hogy újra, és az egyetlen módja, hogy ezt -, hogy kilép az alkohol és a kábítószer.

Nézzük ezek okait mások úgy döntöttek, hogy legyen józan és tiszta, talán látni fogja néhány magában. Lehet, hogy más okból, hogy egy kicsit más. De osztoznak egy dolog - a mély és őszinte vágy, hogy legyen józan és tiszta. Be kell, hogy annak érdekében, hogy készen áll, hogy menjen át a nehéz időket, hogy jöjjön ki a másik oldalon. Ha igazán akarod, akkor sikerülni fog.

10 ok, hogy ne használja a kábítószerek és új életet kezdjen! 7 (495) 532-42-95

Minden ember egyedi, eltartott személy kell a személyiség változás változtatni az életminőséget. A rehabilitációs program „személy”

10 ok, hogy ne használja a kábítószerek és új életet kezdjen! 7 (495) 532-42-95

Kísérjük a betegeknél, akik elvégzett egy rehabilitációs és felügyeli őket, amíg az eredmény stabil józanság. Egyedi kurátora józanság egyéves elengedés

A referenciapont Spanyolországban

10 ok, hogy ne használja a kábítószerek és új életet kezdjen! 7 (495) 532-42-95

Egészséges életmód és a megszokás az élet egy józan fokozatosan alakul ki, és az újabb értékek az életben gyakoroljuk alkalmazkodás során Spanyolországban

a concato

Kapcsolódó cikkek