Jégkorong játékos kezdte az utolsó ellen Dynamo traktor a bajnokságban, jégkorong, sport kerület

Moszkva, április 7 - R-Sport, Alexander Rogulev. Meglévő Gagarin-kupa győztes - a játékosok a moszkvai „Dynamo” - kezdte a győzelem az utolsó playoff CHL. verés „Luzsnyiki” Cseljabinszk „traktor”.

Felülvizsgálata az ügynökség „F-Sport” végzett szöveges közvetítés a mérkőzés „Dinamo” - „traktor” >>>

A reggel World Health Day ünnepelte futók a késő délután - a jégkorong. Kis Sportaréna 17:00 MSK volt, hogy elérje a célba a második egymást követő versenyen a moszkvai „Dynamo” a Gagarin jutott. Race, amelynek során a csapat Oleg Znarka az egyik jelölt a trófeát vált fő kedvenc, megtörve a végén a legjobb csapat bajnokságot - St. Petersburg SKA.

„Traktor” szerzett magának

„Nem mondanám, hogy a játékosok” traktor „nézett állott - mondja Kapitány Dynamo Yuri Babenko -. Voltak azonos sebességgel, és ami a legfontosabb, hogy az azonos elkötelezettség és a kitartás.”

Az egyik legfontosabb epizód volt az az időszak a konfliktus a térségben a piros vonal Evgeny Kuznyecov és Szergej Soin. Dynamo, aki megjelenik a sorozat lesz személyesen felelős a 92 szobás „traktor”, Kuznetsova kiütötte a sisakot, és küldték pihenni két percre. Ki tudta volna, hogy az eltávolítása Znarka csapat jönne, ahogy szükséges. Denis Kokarev nyomakodott a kapu a jobb oldalon, Garnett látványos szakadások tudta megállítani a korongot, de az első a befejező volt Alekszej Cvetkovot, aki megnyitotta a pontozás a kisebbségi.

A rájátszás, „traktor”, amelynek számszerű előnyt a jégen, nem hiányzott, ezért a cél Tsvetkova vendég zuhant néhány közömbös állapotban, amelyben azokat maradt, amíg a szünet. Dynamo volna gólt többször. Denis volt egy nagy idő Mosalov, egyedül marad a folt, de ő volt a szabályok megsértésével megakadályozta Dmitry Ryabykin. Már a legtöbb üres kapuba dobott Marek Kvapil. A korong tűnt, hogy repülni a hálóba, de Garnett mentve.

„Az első időszakban volt egy csomó veszteség, különösen a középső zónában, - foglalta össze a 20 perces Ryabykin -. Célok ma hoztunk magunkat egyedileg Aztán futott, elkezdett játszani könnyebb, így szükséges volt cselekedni a kezdetektől fogva.”.

A szünet után, a játékosok alkotják a jég kínál sokkal gyűjteni. Különösen megkülönböztetett fiatalok. Először Valeri Nichushkin körülbelül fél perc, „vezette” a Dynamo védők a saját területén, de semmi hasznos nem tudott gondolkodni. És akkor a fegyelmezetlen Kuznyecov leesett a védő, de a fenyegetés vette Alexander Eremenko.

Pihenés Cseljabinszk védők hagyjuk Dynamo megduplázza a pontszámot. Vjacseszlav Belov elismerte a kapuikat korongot Sergey gerinc, ő küldte el a pofa, ahol Jurij Babenko tartani a pontszám, és Soin - a hálóba. Mint az epizód az első gól, Garnett ragyogóan játszott, de a partnerek nem „megtisztítása” a terület a kapu előtt.

Az intrika a mérkőzés mentette csak a második szünet, amikor a „traktor” is felhívta a legtöbb előnyt. Stanislav Chistov eltolódott a bal oldalon a központ és otpasoval végül engedélyt kapott Kuznetsova. A fiatal csatár vasárnap elég egyértelműen az a cél, és abban a pillanatban tette a korongot a szív bal, „kilenc” kapuk Eremenko.

„Traktor” indult, ment a három játékot szinten kezdett tartani a mester védelmi állandó nyomás alatt. A tetőpont a vendégek között volt erőteljes felrángatnak Valeri Nichushkin egyik egy Eremenko. Előre akarta rázni a kapus, de a párbaj vett fel tapasztalat. Talán a legjobb pillanat, hogy pont az egyenlítő „traktor” már nem volt.

„Hogyan Valeri Nichushkin és te olyan jól vagyok, -? Dicsértessék a játék 18 éves csodagyerek védelmezője” Dynamo „Ilya Gorokhov -. De komolyan, ez egy jó srác, fiatal, energikus Szeretem szegények, hogy Valeri Nichushkin nem hagy .. a nemzeti csapat? azt hiszem, igen. ez egy jó játékos, ő erősíti. „traktor” úgy gondoljuk, ez egy komoly játékos. "

Minden kérdést a találkozó eredményéről lehetne Denis Kokarev, aki futott egy dátum a kapus. Dynamo „megakadályozta” a bárban. A végén a „traktor” volt a kapus, de hat a játékosok nem veszélyes vendég nem jön létre. Ami Valeri Nichushkin, a csatár valószínűleg még mindig megy a válogatott, de csak miután a negyedik mérkőzés.

„Természetesen hadd menjen - mondta egy sajtótájékoztatón Valery Belouszov- - Ő fog játszani itt, Moszkvában és két hazai mérkőzéseit, Cseljabinszk követően, a legvalószínűbb, akkor hadd menjen :. Ne eltaláltad a nemzeti csapat nem engedte.”.

Fotó: Player HC "traktor" Jan Bulis (balra) és a kapus HC "Dynamo" Alexander Eremenko a döntőt a Gagarin-kupa sorozat Continental Hockey League "Dynamo" (Moszkva) és HC "traktor" (Cseljabinszk).