11 Vélemények a Rospotrebnadzor a Lipetsk g, Gagarin utca, 60-a

Kedves munkások Rospotrebnadzor! Felhívjuk figyelmét, hogy a karantén iskolákban adjuk osztályok! Ez nonszensz! Az 1. osztályú változások tanulmányozása és a 2. - ugyanabban az irodában van? Osztály nem fertőtleníthető! Ennek eredményeként, a hét elején 4 beteg gyermek, és ma - 9. A karantén nincs lezárva. Megvárjuk, amíg a 10-12. + Közös étkezde, közös WC-vel, ÁLTALÁNOS baktériumok. Nem könnyebb lezárja az egész iskola egy hét vagy 10 nap? Akkor megy lassulás a betegséget. Mindegy, nincs tanulási folyamat: néhány gyerek többet. további ›







Lipetsk régió Lev Tolsztoj kerület, p. A kemence egy pavilon díszített IP Karmanova. Ebben a teremben mindig lehet vásárolni vodka, bor, pálinka. Kiskorúak szerezhetnek és a falusiak. Ismételt figyelmeztetések és panaszokat az egyéni vállalkozó nem válaszol. Többször volt tanúja egy nagyon durva hozzáállás vásárlók. Kérjük, tegyen lépéseket.

Arra kérem, hogy ellenőrizze a megtévesztés a fogyasztók szempontjából a termék csomagolásán. 07/04/15 19 órán át keverjük. 13 perc. in-store „Proletár” az utcán. Gagarin doktori kolbász dátum 4.8.15 csomagot vásárolta. Ezt a tényt támasztja alá egy matricát, az áruk és a csekket értékesítési №1526 származó 07.04.15 19:13. Csak ezekben a boltokban gyakran a polcokon az szennyezett termékek „ma” matricák. Scan és ellenőrizze eladó matrica a termék kész vagyok, hogy küldjön egy e-mailt.

A reggel 16/04/14 udvarán 3/3 az utcán. Ciolkovszkij (végén a ház bejáratától 4) kutyák megharapta a macskát. macska holttest feküdt majdnem egy hétig a ház mellett, és egy játszótér. Lakosság már többször beszámolt róla, hogy a ház iroda. Menedzsere ház osztály azt mondta, hogy a mi a területen nincs takarító, senki, hogy tisztítsák meg a holttestet, de azt mondja, ez a mester. Döglött macska még mindig mintegy hazugság, senki tisztítja, közel a gyerekek játszanak, a terület a ház körül nem tisztul meg. Kérjük, tegyen lépéseket.

Kedves munkások Rospotrebnadzor! Felhívjuk figyelmét, hogy a karantén iskolákban adjuk osztályok! Ez nonszensz! Az 1. osztályú változások tanulmányozása és a 2. - ugyanabban az irodában van? Osztály nem fertőtleníthető! Ennek eredményeként, a hét elején 4 beteg gyermek, és ma - 9. A karantén nincs lezárva. Megvárjuk, amíg a 10-12. + Közös étkezde, közös WC-vel, ÁLTALÁNOS baktériumok. Nem könnyebb lezárja az egész iskola egy hét vagy 10 nap? Akkor megy lassulás a betegséget. Mindegy, nincs tanulási folyamat: néhány gyerek többet. további ›







Lipetsk régió Lev Tolsztoj kerület, p. A kemence egy pavilon díszített IP Karmanova. Ebben a teremben mindig lehet vásárolni vodka, bor, pálinka. Kiskorúak szerezhetnek és a falusiak. Ismételt figyelmeztetések és panaszokat az egyéni vállalkozó nem válaszol. Többször volt tanúja egy nagyon durva hozzáállás vásárlók. Kérjük, tegyen lépéseket.

Arra kérem, hogy ellenőrizze a megtévesztés a fogyasztók szempontjából a termék csomagolásán. 07/04/15 19 órán át keverjük. 13 perc. in-store „Proletár” az utcán. Gagarin doktori kolbász dátum 4.8.15 csomagot vásárolta. Ezt a tényt támasztja alá egy matricát, az áruk és a csekket értékesítési №1526 származó 07.04.15 19:13. Csak ezekben a boltokban gyakran a polcokon az szennyezett termékek „ma” matricák. Scan és ellenőrizze eladó matrica a termék kész vagyok, hogy küldjön egy e-mailt.

A reggel 16/04/14 udvarán 3/3 az utcán. Ciolkovszkij (végén a ház bejáratától 4) kutyák megharapta a macskát. macska holttest feküdt majdnem egy hétig a ház mellett, és egy játszótér. Lakosság már többször beszámolt róla, hogy a ház iroda. Menedzsere ház osztály azt mondta, hogy a mi a területen nincs takarító, senki, hogy tisztítsák meg a holttestet, de azt mondja, ez a mester. Döglött macska még mindig mintegy hazugság, senki tisztítja, közel a gyerekek játszanak, a terület a ház körül nem tisztul meg. Kérjük, tegyen lépéseket.

Kérdések a szervezet

Jó napot kívánok. A közelmúltban, az első csatorna számolt be a hihetetlen tojás ára néhány területen. Ott Mintás és Lipetsk régióban. A kattintás az elnök és az ügyészség alkalmazottai Potrebnadzora ment vizsgálatokat. Akkor mi van? Van valaki szenvedett büntetést magas áron? Amíg minden a helyén van. Itt például, a bolt "Ocean" (az utcán. Civil 1a). A ruhát nem nyugdíjas. Ma, 12.02. Tojás az ára 70 rubel. per tucat, "galambok", azaz a. e. kicsi, 60 rubel. Milyen volt a Lipetsk régióban. megelőzve az árak. további ›

CJSC Bank „INTESA” megsértette a visszafizetés hitel tartozás. A pénz felé a visszafizetés a kölcsönszerződés nem érik el a kívánt al. számla. Dokumentumok cash flow kell kiadni. Hogy hol tehet panaszt.

Könyörgöm, hogy megértsék a legitimitását az intézkedések a szupermarket „Auchan” (őr), aki díjat számít fel a használata a kocsi az összeg - 10 rubel.

Hello, van egy kérdésem. Legális a kereslet a biztosító társaság „Uralsib” található Dankov, Lipetsk régió, amikor a vásárló a politika CTP és az értékesítés további életbiztosítást autós. Ez egy önkéntes dolog, hogy miért nem az, hogy én nem eladni biztosítást a kgfb-politika? Végtére is, a törvény „kötelező” egy szót sem a kiegészítő szolgáltatások életbiztosítás, sőt, és a szavak a képviselője a cég előfeltétele az értékesítés KGFB politika. Hogy hol tehet panaszt. további ›

Mondd, kérlek, a megoldás a problémára. 5 napja vettem arany fülbevalót, majd úgy döntött, hogy őket dolgozni. Miután hazajöttem, azt tapasztaltam, hogy 1 esett kő fülbevaló, persze, hogy én még nem találtam meg. Ez vagyok én, és az volt a kérdés: Van a jogot, hogy menjen a boltba, hogy nekem cseréltek fülbevaló.

A falu Faschevka Griazinsky kerület talált egy új módszer, hogy javítsa az útfelületre. Borsos út grafit por. Az ilyen újítások ember megfullad, és a növények által lefedett ragyogó virágzik. Kérem az összes lakos a falu Faschevka sürgősen tegyen lépéseket, és megállítani ezt a felháborodást. Ismeretes, hogy ez a por sok betegséget okoz, r. H. Oncology.

A falu területén Pankratovka Izmalkovsky termelnek kuvasz szobákban megsértése ipari higiénia. Lesz ez nem vezet a tömeges ételmérgezést ezt a terméket?




Kapcsolódó cikkek