Bajnokok Ligája, mint Ronaldo jobb, mint Messi - Sport, Labdarúgás

A nevek az összes elődöntős

Ronaldo mesterhármast, vagy 5 gól két mérkőzés a portugál cél, „Bavaria”. Neimar könnyek és fúj „tej” és mert nem az első alkalom, hogy elérje a kapu Buffon Messi. A soha nem látott hatása 18 éves Kilian Mbappe a fő csapat verseny Európában és a hűség a saját stílusát kormányberendezés „Atletico” Diego Simeone. Ezen és nem csak - a ligochempionskuyu felülvizsgálata „MK”.

Fotó: Natalia Gubernatorova

"Monaco" (Franciaország) - "Borussia" (Németország) - 3: 1 (az első mérkőzés - 3: 2)

"Barcelona" (Spanyolország) - "A Juventus" (Olaszország) - 0: 0 (0: 3)

A visszavágón a „Barcelona”, „Juventus” megmutatta nézhet a tökéletes védekező futball. Miután a hazai győzelem a katalánok (3: 0), furcsa lenne, hogy Juve próbál játszani egy félelmetes ellenfél az ő területén egy ütközés során. „A Juve” kiszámíthatóan szorítva saját tizenhatosán, de azért tette kecsesen, és ellentétes volt olyan gyors, hogy a játék számát két könnyen lépett a labdarúgó tankönyvek, mint egy tökéletes példány.

"Valódi" (Spanyolország) - "Bavaria" (Németország) - 4: 2 DV (2: 1)

Nem kétséges, hogy a bíró nasvisteli (vagy bizonyos pillanatokban - nem dosvisteli) a mérkőzés a „Santiago Bernabeu” tisztességes. Amikor a vágy, hogy valami panaszkodnak, és megtalálni több hibát játékvezetők legfontosabb pillanatokban. De azt mondják, hogy a Madrid elfogadta a negyeddöntőben csak hála a javára a bírók bűn lenne ellen labdarúgó.

A látogatás után a győzelem Torinóban „krémes” szinte hiányzott a kezében az elődöntőbe, levette kérdése van a győztes a hosszabbításban csak. Olyasmi, mint láttuk az emlékezetes utolsó ligochempionskuyu „Real” - „Atletico”, amikor az első Sergio Ramos egyenlített a leállás ideje már, és további 2 alkalommal 15 percig, aztán egy előny Di Maria. Argentinok már régóta ki a táborból a „krém”, de van Cristiano Ronaldo. Portugál, köszönhetően a kettős az „Allianz Arena” először hozta a pontszám a mérkőzések az európai versenyben, hogy száz és a második láb tört egy mesterhármast. Nem lényegtelen, és a minőségi csapat játék, amely sok rajongó után a végső sípszó nevezték a legígéretesebb továbbra is részt vesz a sorsoláson a Bajnokok Ligája résztvevő.

"Lester" (Anglia) - "Atletico Madrid" (Spanyolország) - 1: 1 (0: 1)

„Fox” hálás lehet, hogy a labdarúgó istenek, amit kiderült, hogy a negyeddöntőben. Kezdetben találkozott a pragmatikus harcos BEK tavaly nem ígérnek a csapat Craig Shakespeare nem jó. Egyházközségek Diego Simeone játszott a hagyományosan óvatosak stílus, ami az angol szinte minden statisztikai mutatók, de a fejlett, hogy az elődöntőben. Style „Atlétika”, mely nevét a hagyományos, rendkívül kellemetlen minden ellenfél. Ne hidd el - kérje az „igazi” és a „Barcelona”, ami nem az első évben nem lehet legyőzni, hogy rendeljen egy makacs csapat Simeone. Mit mond „Leicester” debütált a Bajnokok Ligájában.