47 értékelés alapján körülbelül fryanovskaya Kórház Fryanovo falu, textil utca 6

Ő feküdt egy nap kórházi kezelésre. Ma 8,06. Utolsó csöpögtető van. Miután csöpög egy kicsit hányingere. Bementem az ebédlőbe kérték egy darab kenyeret, razdatchitsa felajánlott egy darab sajtot, vettem. Jön Sukhanov (elfelejtettem a nevét): - akkor nem kellene enni, hazudsz a naponta. Azt mondtam neki: - vettem egy kis darab van, és ez nagy kár, mint a kenyér, nem minden beteg enni a részét. Bementem a szobába, jön Baten'kov LS és ugyanazt kezdi mondani, hogy én nem kéne enni. Mondtam neki újra. további ›







Köszönöm szépen, érsebész szakorvos Doroninoj Helena Istentől. Nagyon jó orvos, és empatikus ember. A mi most kórházban tudunk menni, és nem kell félni. Tovább külön köszönet az altatóorvos Bunin Alexey Pavlovics a szakmaiság. De a sebészeti osztályon van egy másik személy, aki helyett várnak, és úgy érzi, egy férfi műszak egy ápolónő Tatiana (szégyen nem tudom a nevét), ez nagyon jó, kész segíteni és támogatni minden. Ez a három „pillére”. további ›

Miért minden kórházban hibát találni? Nos, ne menj oda, csak nem tetszik! Ride Schyolkovo vagy Fryazino, hasonlítsa össze. Örültem mindennel! Köszönet minden orvos, kivétel nélkül. Ezek rock!

Kruglushina terapeuta és dajkája durva beszéd a betegekkel. Az emberek, akik idősebbek, mint ő érdekében, állni, és hallgatni a vad delírium hisztérikus Fryanovskoy kórházba. Hol nézni Kosorukova. Miért pszichopaták munka az orvosi területen? Ők maguk kell kezelni, vagy vezetni nyugdíjba.

Minden levelet, és negatív vélemény, de van egy jó bíró? Nem! Minden marad, amíg az összes lázadó Fryanovo. Írhatunk, de az igazság az arcát a középszerűség és a félelem részegek mondani. Így figyelmen kívül hagyja nekünk, és az emberek nem vállalja az állandó jól, és mi csendben.

Szeretném megköszönni mindenkinek, aki dolgozik a Neurológiai Klinika, Nemrég volt egy kúra ezen az osztályon, minden nagyon figyelmes. Orvos Barakova GA nagyon kedves, érzékeny ember, a szó szoros értelmében felemeli az emberek lábához után súlyos agyvérzés. Ápolók fog hallgatni, és segít a fellebbezési nekik. Mi is nagyon fontos, az összes gyógyszert ingyen!







Én egy bennszülött falu Fryanovo. Hogy őszinte legyek, még nem volt egyértelmű modellt kórházak minden alkalommal a létezéséről. Nem volt ultrahang gép, nem volt röntgen gép emlővizsgálat nem volt appart (nem tudom a nevét), ami fut Barakova GA. Nem volt import az endoszkóp és egyéb berendezések. Az irodák shtorochki osztályokon, tüll lóg. Ágynemű tiszta. Aki elfelejtette, emlékszem, milyen volt azelőtt. Kommunikáció kamrában 10 fő, mosoda. további ›

Csak szörnyű hozzáállás orvos Skryabina Olga Alekszandrovna a betegek számára. Kényeztesse és nem tud beszélni. Miért, ha nem tesznek semmilyen lépést rajta néhány panasz. Take Action Guide. És Lazarev S. sebész szolgálatban 3.13.16, az általános mondta, hogy nem tudok kezelni van saját orvos. Távolítsuk el az ilyen orvosok, hogy miért dolgoznak ott, és még van szolgálatban, ha nem segített őket.

I 1, 5 éves gyerek nem volt hajlandó ENT Dunaryan OS Azt mondták akkor nem kapcsolódik a számunkra, ezért a pénzt a fogadásra, és kiment, annak ellenére, hogy a kórház honlapján kifejti, hogy kötelesek, hogy ingyenes orvosi. segít a dokumentumok és a politika. Megvan a fejezeteket. orvos, ő megparancsolta nekünk, hogy amit hallottunk az irodában mindent mézzel. testvér, gondolnak ránk. Ellenőrzés húzott egy vonalat, mint, hogy nagyon kétlem az orvos képesítést. Med. testvér - van. további ›

Szörnyű kórházba. Három évvel ezelőtt, a nagymamám agyvérzést kapott, az összes tünet egyértelmű volt: súlyos fejfájás, hirtelen memóriazavar, károsodott orientáció időben, látászavarok. Hívjunk orvost és mentőt. Nagymama vette Fryanovskuyu kórházban, és valamilyen oknál fogva helyezzük az intenzív osztályon. Az orvosok nem tudták diagnosztizálni, úgy, hogy először csak fájdalomcsillapító hegyezve, majd váltott Meksidol. Az injekciók és csepegtetővel hatalmasak voltak zúzódások, a szó szoros értelmében az egész kart, lila és duzzadt. további ›

Gyermekorvosok dolgozó nyugdíjasok, akik kérik az anyjuk, milyen gyógyszereket írnak a gyerekek. Vagy röntgensugarakat küldött csak, ha a szülő kérdezi. Mi ez, ha a Fryanovo lesz egy jó része gyermekorvosok.

Itt azt mondtuk, hogy a hal megy ki a fejét. A hosszú ideje változtatni Ch. orvos Kosorukova GI itt Fryanovo soha nem lesz jó orvosok. Emlékeznünk kell arra, NN Skvortsova ahogy állt a kórházban, nem művelet, dolgozó hazai pályán, hogy a történet. És ez akkoriban!




Kapcsolódó cikkek