2. Műveletek megszüntesse ínyvisszahúzódás és nulla eredményt

Azonban ez a helyzet. Kolléga, én is nem egy sebész. Csak azt tudom kifejezni a véleményüket. Műtéti eltávolítása a recesszió, még a területen a természetes fog nagyon kockázatos. A területen az implantátum - minden dalt. Összességében Meggyőződésem, támogatása nélkül a természetes szövetek (azaz - csont), mindez kudarcra van ítélve. Különösen akkor, impalant nagyon magasra és kötőszövet transzplantáció egyszerűen „lóg a semmiben.” Azonban ez a beültetés, minden időben nem hiba a sebész. Úgy viselkedett, összhangban az adott helyzetben. Van az esztétikai tervezési hiba.






Például egy sebész, akivel már dolgozott párban, korábban már volt egy csont transzplantáció az implantáció helyén. Sőt, nincs bioos asszisztens. Kell autobone + + plazmamembrán. És csak akkor - implantáció.






Hogy elméletileg, akkor próbáljon meg - beállíthatja egyéni cirkónium felépítmény, és ismételje meg a műveletet. Ez kockázatos. De lehet dolgozni, cirkon - az egyetlen olyan anyag, amellyel az íny kapcsolódnak.
És még egy. Abszolút hiábavaló kísérlet arra kötelezni a klinikára, vagy orvos, hogy orvosolja a helyzetet ingyenes. Nagy valószínűséggel, a térkép mutatja az összes kockázatot, és jogi szempontból a törvény betűjének követte.
Ez megint csak az én személyes véleményem. Holnap jelenik meg a táskáját Sebészeti Kollégium.


_________________
Ha köpött a hátsó, akkor megy előre. (Konfuciusz)

Nézd, milyen az implantátum van szükség. Ezzel elmerül ott másfajta gumit soha talán, a papilla nem csont alapokat. Véleményem az utolsó kép - maximum papilla, amely képes fogadni a beteget. Ezután megbeszélése a helyzet, jobban működnek, CT, talán egyértelmű, mint ahogy az a csont egyáltalán. Ez jobb, hogy nem, az biztos. Nem ismert, hogy mi volt ott csontrendellenességet lehet érdemes csinálni egy csontblokkot, ha lehetséges volna telepíteni az implantátum magasabb. És ilyen helyzetben szimmetrikus papilla semmit, és várja, köszönöm.


_________________
„Know - egy dolog, azt hinni, hogy tudja - egészen más tudni - ez a tudomány, de feltételezhető, hogy tudja - ez a tudatlanság.”. (Gippokrat)




Kapcsolódó cikkek