3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény

Szia kedves kosmetistochki!
Azt akarom mondani, hogy körülbelül három különböző haj termékek Neutrogena, amit használni évekig, sampon mély tisztító, mély hidratáló maszk és kitörölhetetlen balzsam száraz hajra.






3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény
Én csak alul a vállak, vékony, hullámos haj. Normál megszáradni a gyökerek és a teljes hossza. Folyamatosan küzd volosopadom és szárazra pároljuk. Előttük folyamatosan festett és égetett hajszárító és a vasalás, de azóta váltak sok esik, abbahagytam, és most nehezen törődik velük.

Egy kicsit rólunk:
Minden Neutrogena termékek bőrgyógyászok ajánlásával, és úgy tervezték, figyelembe véve az éves tapasztalat és a kutatás társasági Johnson Johnson. Kozmetika hipoallergén, bőrgyógyász ajánlott, nem tömíti el a pórusokat, nem tartalmaz alkoholt és szagtalan.
Tisztelem és bizalmát a vállalat. Ezek a termékek a csillagok az égen nem elég, de mindig mindent megtesz, hogy az ígért a gyártó. Megpróbáltam egy csomó termékeik (az arc, a test, haj), és senki nem okozott csalódást nekem. Ezek mind olcsó és vidám.

Most viszont, hogy az elkövetők a post.
Neutrogena Anti-szermaradék képlet heti sampon mélytisztítására:

3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény
Palack, hogy egy kartondobozban. A gyártó azt ígéri, hogy tisztítsák meg 90% -a különböző csoporttal hajformázó termékek, légkondicionálók, stb Alkalmas minden típusú hajra.
3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény
Én ezt a sampont hetente egyszer, miután az olaj maszkokat. Kiváló mosás haj először, és tisztítja egyértelműen nyikorgó. Konzisztencia ez átlátszó, viszkózus gél, nagyon gazdaságos. Nekem van egy üveg elég egy fél évig valahol. Smells keveréket fák és mentol.
3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény
Hozzávalók: Víz, Sodium Laureth Sulfate, nátrium-klorid, betaint, glicerin, PEG-40 hidrogénezett ricinusolaj, citromsav, DMDM ​​Hydantoin, Fragrance.






Azt hittem, szárítja a hajat, és miután mindig egy maszkot. Nem kell semmilyen követelést rá, és nem is akar próbálni valami újat.
Értékelés. 5
Ár. $ 8
vizsgálati idő. 2+ év

NeutrogenaTriple Hidratáló Recovery Hair Mask heti mély hidratáló maszk

3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény
A gyártó azt javasolja, ezt a maszkot hetente egyszer. Alkalmazni a haj 3-5 percig és öblítse le. Hair legyen puha és fényes. A maszk 3 szűz olívaolaj (hatol) limnantesa (hidratálja középen), és az édes mandula (beburkolja a haj kívülről).

Hozzávalók: víz, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium klorid, ciklopentasziloxán, Dimethicon, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl izononanoátok, behenilalkohol, meadowfoam mag olaj (Limnanthes alba), ciklohexasziloxánt, Olive Fruit Oil (Olea europaea), mandula olaj (Prunus amygda dulcis), sztearamidopropil Dimetilamin, Behentrimonium metilszulfát, Amodimetikon, pantenol, glikol-sztearát, Ceteth 2, hidroxietilcellulóz, fenoxietanol, metilparaben, propilparaben, citromsav, csillám, titán-dioxid, vas-oxid, Fragrance

3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény
Szeretem ezt a maszkot! Azonnal hidratálja finom szőr. Ezután Lágy, és folytonos, szerez egy élő nézet.
Olaj az összhang a sűrű krém. Gazdaságos is, meg kell egy kicsit. Nagyon gyenge kellemes, virágos illat, amely gyorsan eltűnik. Korábban, amikor én haj helyett a fején volt egy rakás száraz széna azt kell használni, hogy minden második nap. Most heti 1-2 alkalommal, és tartsa a fejedre körülbelül 10 percig. Számomra ez a maszk nagyon hasznos volt száraz hajat. Szenvedélyesen szeretem, és ajánlom mindenkinek, hogy próbálja meg.
Értékelés. 5+
Ár. $ 9
vizsgálati idő. 2+ év

NeutrogenaTriple nedvesség Silk Touch öblítést krém balzsam öblítést a „hármas hidratálás” száraz, több mint szárított és festett haj védelem a nap

3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény
Balzsam azonos sorozat, mint a maszk az összetétel azonos 3 olajok. Rázza fel az üveget, és alkalmazza a szükséges balzsamot a nedves haj, különösen koncentrálva a vége.

Hozzávalók: víz, ciklopentasziloxán, Dimethicon, behenilalkohol, glicerin, Ethylhexyl izononanoátok, Polyquaternium 37, Cetrimónium klorid, Behentrimonium-klorid, propilénglikol dikaprilát / dikaprátot, ciklohexasziloxánt, meadowfoam (Limnanthes Alba) mag olaj, Olive (Olea Europaea) Fruit Oil, Édes mandula (Prunus Amygdalus Dulcis) Olaj, etilhexil-metoxi-cinnamát, butil-metoxi, PPG-1 tridecet-6, fenil-trimetikon, metilparaben, propilparaben, nátrium-hidroxid, Fragrance

3 kitűnő haj termék Neutrogena vélemény
Balzsam terjed könnyen és egyenletesen nedves hajat. Gyorsan felszívódik, nem ragad, nem zsíros. Az állaga folyékony joghurt. Egy finom virágos illata, mint egy maszk, amely azonnal eltűnik. Hidratálja és megakadályozza a haj puff ki minden irányban. A hajam után puha és selymes. Én rendszeresen használja az őket a gyógyírt a Kerastase Elixir Ultime. A balzsam hidratálja és tökéletesen megbirkózik bolyhos, de Kerastase a haj fényesebb.
Értékelés. 5+
Ár. $ 8
vizsgálati idő. 2+ év

Köszönjük a figyelmet! Remélem, hogy hasznos




Kapcsolódó cikkek