19 nap egy évben: Safaga, Egyiptom - Let psoriasis kezeljük

Ahhoz, hogy egy ötlet az állapotom indulás előtt, logikusabb kezdeni egyenesen a repülőtérre, ahol a légi jármű várva ültem a kupakot, és elég zakapyushonivshis a kapucnis Mivel ez a bőr állapotát azt korábban nem figyeltek meg. Szörnyen kényelmetlen pillanatnyi gyengesége karakter kifejezett veszélye - ahogy én érintett külsőmet.







Május 8. Egyiptom találkozott száraz és nagyon meleg a levegő, míg az óra volt 21:00 egyiptomi időben. Előtt Safaga leszállás turisták szállást Makadi Bay utazni egy óra. Másnap reggel 6:00 volt már a parton ... de nem! - a víz nagyon hideg. Úszáshoz megkapta mindössze 10 óra. A 7-8 órán át. Ez lehet úszni csak mintegy 17 máj. Világossá vált: mielőtt 07:30 reggel, vagy akár nyolc (az első napokban), hogy nem tesz semmit a tengerparton. Ezért, egy példakénti módja, hogy dolgozzon ilyen. 6: 00-6: 40 - emelkedés, mosás és tualetnichayu, 06:55 - megy elfoglalni ágy, 07:05 - voltam reggeli, mintegy 8: 00-8: 20-8: 30 a strand, van 12:00 -12: 30, majd bevonva krémmel után leégés (itt egy nagyon száraz éghajlat, anélkül, hogy külső források bármilyen módon), sms, átöltözöm, és ebéd (13:00), az időszak 12.30 játszani asztalitenisz. Az ebéd után óra, legalább a másik a szobában, és körülbelül 14: 00-14: 30 vissza a partra, két vagy három órát (maskanyryalling, balaboling, mp3slushing). Váltakozása fürdés és napozás mellett volt a fedélzeten - ellentétben az Indiai-óceán, a Vörös-tenger hosszú ideig nem vásárolnak, ezért gyakran megvilágítja, mi volt a vízben. Az egyetlen kivétel az utolsó 7-10 nap - Csak a bőr kiszárad, rögtön mártott a vízbe.

Mintegy táplálkozás.
Reggeli: két-három csésze víz, lime facsart beléjük. Uborka, jégsaláta, káposzta (a mi jéghegynek ritkán volt a reggeli, és a káposzta nem igazán panaszkodnak - inkább száraz, úgyhogy valójában uborka). Grillezett zöldségek, meg lehet enni Pagano, körülbelül 5-6 alkalommal (cukkini, sárgarépa). Gyümölcssaláta dinnye és a banán enni mintegy 5-ször is rosszul illeszkedő termékek dinnye saláta éretlen volt, és megengedtem magamnak egy bizonyos eltérés az étrendben: baracklekvárral és a dátumot. A reggeli, én belekóstolt halva háromszor.






Ebéd szabvány: fehér rizs (nagy lemez), a teljes lemezt párolt zöldség: brokkoli, cukkini, sárgarépa (háromszor volt még karfiol), egy tál friss zöldségek: uborka, jégsaláta, gyógynövények: kapor, petrezselyem. Egy pár alkalommal volt főtt török ​​borsó (aka csicseriborsó, csicseriborsó).
Vacsora: saláta friss zöldség mindig (van ilyen mester érdemes és Ruban Saláták, ő emlékezett rám a harmadik napon, és elvágja nekem ugyanolyan saláta: uborka, jégsaláta, hagyma rózsaszín, káposzta, keverékek és ömlik a lé a két limes) ettem egy salátát lemez 2-3. Rice nem volt minden nap, vagy inkább valami mindenki számára, de nem ugyanaz, mint én. Ettem egy párszor rizs nevű Risi Bisi (rizs és a kurkuma egy kis zöldborsó benne), kétszer rizs Gyógynövények (rizs fűszerek: oregano, szegfűszeg, kardamom), kétszer Koshery (rizs sárga lencse tőle étel válik nagyon puha, Indiában nevezik Kitchadi (Kichari)), 1 alkalommal csak a fehér rizs.

Grillezett zöldség két vagy három alkalommal - cukkini és sárgarépa nyamka. Voltak saláták főtt zöldség. Adott saláták hüvelyesek (csicseriborsó / bab / lencse, fűszernövények és rengeteg hagyma, paradicsom és egy kis borsot, ami kellett, hogy vegye ki). A desszert a vacsora (néha) és vacsora (szinte mindig) ettem füge. Tea a reggeli és vacsora, ivott ánizs, a menta egy pár alkalommal, fahéjjal. Egy pár alkalommal részeg cukorral. Gyümölcs egykor guava, szinte minden nap adott őszibarack vacsora volt nekik gépelt és evett csak akkor sokkal később az étkezés után, vagy másnap, amikor elment a tengerre. Eleinte annyira kicsi, hogy azt hiszem, ha ez a sárgabarack.

Az eredmény marad a Vörös-tenger Safaga (májusban majdnem 3 hét) szemléltetik Utána:

19 nap egy évben: Safaga, Egyiptom - Let psoriasis kezeljük
.
19 nap egy évben: Safaga, Egyiptom - Let psoriasis kezeljük

Az ízületi patológia és a beékelődő ideg. Eleinte nehéz volt, fokozatosan kezdett elengedni, nimesil / NISE fogyasztott különböző módokon meg: egyszer minden 12-15 órát egyszer minden 36 órában.

Következtetés: egyértelműen a pikkelysömör kezelésében, mint Egyiptom és a Vörös-tenger mutatja, és tanulságos. 20 éjszaka, 19 teljes nap + érkezés + távozás napján, 62.350 rubelt kettő.




Kapcsolódó cikkek