7 diagramok és rituálék szépség

Nők minden korban keresték a fiatalság elixírje mindketten szeretnénk a lehető legtovább maradjon fiatal és szép! Ittak anti-aging főzetek különböző gyógynövények és zúzott drágakövek, segítséget kértek a hagyományos gyógyítók és varázslók, a rituálék használt megújulását összeesküvések, varázslatok és imák.







fiatalító krémnek

Vegyünk 25 ml olívaolaj vagy bármely növényi olaj és olvasszuk meg vízfürdőn 2 órán át. L. Vazelin. Ezután távolítsa el a keveréket a hőt, és adjunk hozzá a levet a két friss sárgarépát. Mindez üt egy mixer simára. A krémet rá megtisztított arc és a nyak 30-40 perccel lefekvés előtt korábban beszélt róla: „fiatalító krém, krém-erős! Őrizze szépségem, ifjúsági adni. Legyen nekem most a fiatal, gyönyörű szikla. " Összeesküvés ismételni háromszor.

Cserje, sweep, év

„Black tar igen fehér test, minden lesz mossa, mossa el az én évben a fiatalok visszatér.”

És így addig, amíg a szappan teljesen feloldódik a vízben. Kissé hűvös a keveréket, adjunk hozzá 3 evőkanál. l. Természetes őrölt kávét a hő formájában fel az egész testet. Masszázs. Szükséges, hogy ezt az eljárást még kétszer egy héten három hónapig. Az eredmény az lesz meglepetés és öröm.

Bath megfialodáshoz

Visszaállítása az évek nézni fiatalabb megjelenésű, változtatni a jobb lesz ez a szertartás. Először is, tisztítsák meg a fürdőszobában. Távolítson el minden felesleges, tedd egy kis váza friss virágokkal, világos színű illatos gyertyák. Töltsük kád meleg vízzel, sózzuk, biológiailag aktív adalék anyagok és néhány csepp aromás olajok ilang-ilang, jojobaolaj, a narancs és a szantálfa. Mártva a fürdő, egy varázsigét:







„Ezzel a mágikus napon kezdődik az én frissítem a megújulást. Leszek, hogy mit szeretnék látni magát, fiatalember. Azt szeretné visszaállítani éveim valaha! Így legyen! "

Erős telek test szépsége

Olvasni éjjel állt meztelenül előtt teljes tükör (látnod kell tükröződik teljes mértékben, és élvezze a pillanatot mágikus szertartás vonzereje a saját teste). A világítás legyen egyházi gyertyák.

„Tetőtől talpig jó vagyok. Megérkezett a testem minden nap az egészség, a rugalmasság, a harmónia és a szépség. Legyen úgy minden esetben. "

Egyfajta teljes és mély hit. Ez az összeesküvés a szépség egy nagyon erős, ezért ajánlott a gyors néhány nappal korábban, és mentálisan ráhangolódni a mágikus cselekvés.

Zagoyor a szépség, a telihold

„Hogy van, Luna, szép és kedves, és van egy szép arc és a puha bőrt. Ossza meg velem a fény, adta gyöngyház. Megy a fürdő gőzfürdő, áztassa a hab, hogy meleg a csontok, a hő izgalommal. Meg kell önteni a víz a legfontosabb. "

Hagyja a vizet a telihold éjszaka. Másnap reggel, miután a fürdő, és még jobb után megy a fürdőbe, töltsön magának bűvös víz.

A rítus szépség fölé emelkedett

Meg kell találni egy tojást a hazai csirke, a legjobb meleg. És még mindig meg kell találni egy helyet, egymáshoz közel lenne a rózsabokor és a folyóvíz - patak, tavasz, folyó, talán még egy szökőkút. Itt törni a tojást, el kell osztani a fehérek és a sárgáját. Beat a fehérje „bolyhos” állapotban, és alkalmazza a kapott keveréket az arcon és a nyakon. Miután egy negyed órát alaposan mossa ki folyó vízzel, és eltemetni a tojássárgáját együtt shell a rózsa gyökerei.

Beauty rituálék, hogy vonzzák a sok hogyan kell használni - úgy dönt, de ez elég ahhoz, hogy visszatérjen a fiatalságot és frissességet megjelenése és szépsége töltse ki a funkciókat.

Telek visszatérése ifjúsági

Erre összeesküvés szükséges két egyházi gyertyák. A szertartást tartott éjfélkor, a növekvő hold. Azt kell, hogy fel a tükör előtt, és gyertyát mindkét oldalon. Keresi a tükörben, mondjuk suttogva:

„A nyílt terepen az angyal ül aranytrónus. Az angyal két szárnya ifjúság és a szépség. Ahhoz, hogy az angyal felmegyek, átmenni, és kérje. Ősz, angyal, szárnyait, tehetséges Angel, az ő ajándéka. A fiatalság és szépség velem. És megyek, angyalom, az Ön számára. "

Összeesküvés olvasni háromszor, majd eloltotta a gyertyát, és tiszta, amíg a következő rituális, amelyet meg lehet ismételni egy hónap múlva.




Kapcsolódó cikkek