Selby, Mark (Mark Selby) szóló

A legmagasabb szünet a verseny:

Malcolm Thorne, a bátyja Leicester szakmai Willie Thorne, úgy a potenciális kezdő játékosoknak és felajánlotta ingyenes osztályok Mark a klubjában és a pénzügyi támogatást a verseny életében.

Ebben a szezonban lehetne nevezni a legjobb pillanatában pályafutásában Mark Selby. Ő nyert öt rangsor esemény ebben a szezonban, megismételve a rekord Stephen Hendry.

További - több. Összegyűjtött természetesen Selby nyerte a második legfontosabb díjat, és a verseny után a világbajnokság - a brit bajnokság. Az utolsó, Mark nyerte meg a legendás Rocket Ronnie O'Sullivan a pontszám 10-7. Szezonban egy sikeres, de Selby nem is hiszem, hogy hagyja abba.

Előestéjén a világbajnokság, Mark nyer China Open, amelyet ő nem az elmúlt szezonban. Az utolsó verte Mark Williams a pontszám 10-8. Érdekes tény, hogy Mark Selby lett világbajnok, miután megnyerte a China Open, ami előtte még senki sem sikerült.

Selby a világbajnokságon az ő szavai a verseny előtt magabiztosan és nyugodt. És az első igazán fejlődött mérkőzések nagyon könnyen az ő javára. Először zúzott az Fergal O'Brien 10-2, majd 13-6 Xiao Guodong, majd Marco Fu 13-3. Érdekes, hogy a védjegy ezen a meccsen volt egy fenomenális sorozat számos komplex golyó 143 pont, abban a reményben, hogy ez lesz a legjobb sorozat a versenyen, de egy párhuzamos csatában Ronnie O'Sullivan ritkán kerül sor egy sor 146 pont és megszakítja a legnagyobb sorozat Selby.

Marco Fu Selby egyszerű győzelem véget ért. Az elődöntőben, Mark játszik Dean Junhui, aki megverte Ronnie a negyeddöntős mérkőzésen. Ez egy kemény mérkőzés Selby. Mindkét játékos jól játszott, voltak nagy szünetek, néhány hibát, sok helyzeti harc a jogot, hogy csatlakozzon a támadás. De az angol, hogy megbirkózzanak a kínai csillag pontszáma 17-15, és a döntőt, hogy John Higgins, aki legyőzte Barry Hawkins elődöntőben magabiztos pontszám 17-8.

Döntő Selby képződött nem könnyű. Miután az első menetben elveszítette 2-6, pokazavayu nagyon rossz játék. Balls Ne zsebébe fogadási nem működik, és őszintén szólva nem szerencse egyáltalán. Úgy tűnik, ő azt mondja, nehéz meccset Dean. De miután a második ülésén a Mare felzárkózik, és a pontszám lesz 07:10 javára Higgins.

Miután a harmadik ülésen Mark van a vezetést a pontszám 12-11, bemutatva a magabiztos játékot. John, annak ellenére, hogy a kifejtett nyomás, nem sikerült megtörni a szellem Selby.