68 értékelés a család klinika Moszkva Moskvorechie-Saburovo, Kashirskoye, 56

Mivel féltem, hogy megy egy kolonoszkópia. Olvastam a horror az eljárás, de kiderült, hogy nincs semmi szörnyű, ha azt altatásban. Az orvos már van egy nagyon jó humora van, nagyon figyelmes. Tehát, akik félnek ezt az eljárást végzik altatásban, és minden rendben lesz!

Örökké hálás Konstantin Polukhin, hogy segített a fiam dadogás. A folyamat nem volt gyors, de hatékony! Boldog könnyek az eredmény! Isten adja a jó egészség és a hosszú élet, hogy segítsen sokkal több beteg!

Örökké hálás Konstantin Polukhin, hogy segített a fiam dadogás. A folyamat nem volt gyors, de hatékony! Boldog könnyek az eredmény! Isten adja a jó egészség és a hosszú élet, hogy segítsen sokkal több beteg!

Több mint hat hónap álmatlanságban szenvedett. Az egészségi állapot romlása miatt romlik. A férje elvitt az orvoshoz, és az oka kiderült, alapos vizsgálatot. Az orvos által felírt nekem gyógyszert adtam egy csomó tippeket, tanácsokat, és az élet kezdett játszani az új színek. És hálás férj és Viktor mentőt! Nem ismert, hogy mi minden ez mindennek vége.

Nagyon jó gyermek orvos Mareeva Natalia. Ez nem csak vonzó a szakember. Könnyen megtalálja a közös nyelvet a gyermek és a szülők. Köszönhetően annak minden ajánlást, gyorsan megy a módosítást. Nagyon figyelmes, és ami a legfontosabb kúrák.

A fájdalom a válla fordult a család egy gyógytornász. Nagyon barátságos szakember, felvette nekem egy jó fizikoterápiás, hogy igazán segíteni, és enyhült a fájdalom a vállát. Elégedett voltam a látogatás a klinikára.

Címzett fia Polukhina Anastasia sárgasággal. Az orvos megvizsgálta a gyereket, figyelt. Az összegyűjtött történetében. Válaszolt a kérdésekre, minden, minden, amit részletesen és felírni kezelést. Ez figyelmes, kellemes és hozzáértő. Örültem a vételt, és az orvos. Ár megfelel a minőség.

Ólom a terhesség Osadchevoy Larisa. Szeretném kifejezni hálámat a figyelmes, érzékeny hozzáállás betegeknél. Az orvos mindig udvarias, magyarázza világosan mindent. Nagyon örülök, hogy azt figyelték őt.

Egy városi klinikán megjósolni endometriózis. Úgy döntöttem, hogy megy az amerikai magánklinikák. Azért jöttem, hogy a recepción, hogy Marcsenko E. A diagnózis nem igazolódott, már csak egy kis follikuláris ciszta. Azt tanácsolta nekem, hogy megy a kurzus a vitaminok, amelyek erősítik az immunrendszert. Miután vitaminokat tényleg jobban éreztem az ismételt amerikai volt minden tiszta. És ez a szokásos orvos-diagnoszta! Köszönöm a figyelmet, és az ilyen magatartás a betegek!

Kapcsolódó cikkek