18 sokkoló történeteket lezajlott egy esküvőn

Mikor jön a házasság, minden nő és férfi, álmodik, hogy tökéletesen ment. De gyakran által tervezett minute nyaralás válik egy hihetetlen győzelem, ami után rájössz, hogy egyedül lenni sokkal könnyebb.

Összegyűjtöttük 18 ijesztő, és ugyanabban az időben, vicces történetek, amelyek részt vesznek mindent kin, és befejezve a szokásos személyzet. Senki sem szeretné, hogy az ilyen típusú helyzetben. És látod!

1. A történet selyem bugyi

„A legszörnyűbb története az esküvő, amit valaha hallottam, volt egy menyasszony apja. Amikor jött, hogy beszéljen esküvői beszédet, ő elkezdte mondani, hogy a gyermek több, mint bármi más a menyasszony szereti, hogy ragaszkodnak az anyja selyem bugyi. Ezután az apa a vőlegény elé minden, az új selyem bugyi. Mindenki volt zavarodva. És ez nagyon frusztráló. Képzeld érzés a menyasszony és vőlegénye!? "

2. átvett szavak a sorozatból

„A szakma I - esküvői fotós, így láttam a rengeteg furcsa és őrült dolgokat. De a legrosszabb helyzetben, hogy meg kellett nézni az volt a vőlegény esküvői fogadalom. Mindenki tudja, TV-sorozat „Grey Anatomy”. Igen, én vagyok nagy rajongója ennek a filmnek. Amikor az esküvő ideje, hogy azt mondják, esküvői fogadalmak, a vőlegény részletesen elmondta az eskü Dr. Burke Christine az epizód a sorozat „Grey Anatomy”. Megdöbbentem, mint az összes vendég. Az eskü a vőlegény azt mondta, hogy ez segít és gyógyítja az emberek, de a valóságban dolgozott a vasútnál. A menyasszony sírt néma vendég, és azt akarta, hogy a nevetés. "

3. A szörnyű történet az esküvő úszás

„Én voltam az esküvő a barátom, és megállott a medencére néző erkéllyel. A menyasszony úgy döntött, hogy ússzon, ha az üveg eltörik, a menyasszony és elesett. Az este hátralévő részét töltötte a kórházban. "

4. Zaj és másnaposság - örök társa esküvők

„A lányok és én közéjük, úgy döntött, hogy szervezzen egy leánybúcsú napján az esküvő előtt. Egyik barátnő erősen részeg, leesett a lépcsőn és eltörte a bokáját. El kellett menni a kórházba. Elindult a folyosón egy öntött és mankó. De nem ez volt a legrosszabb. Az esküvő napján reggel mindannyian smink és frizura, de mi folyamatosan fut a mosdóba, mert egy szörnyű másnaposság. A csúcspontja a nap varázslatos hányás menyasszony mellett az oltáron. Pontosabban jobb az oltáron. És ha érdekel, a vőlegény még mindig megcsókolja a menyasszonyt. "

5. Dance szülők

„Az egyik a esküvők a menyasszony anyja felmászott a térdemen a menyasszony apja, amikor leült, hogy utolérjék a harisnyakötő a menyasszony. És táncolt az egyik leginkább romlott tánc. Ez egy igazi szégyen. "

6. A Baljós árnyak

„A menyasszony és a vőlegény anyja nem kijönni az elején, hogy megismerhetem. Sőt, mindenki tudta, hogy a menyasszony szörnyű allergia eper. És most képzeld torta sült vőlegény édesanyja, hogy üdvözölje a menyasszony? Ez volt eper torta epres vajkrém, körítve friss eper. "

7. Madárürülék Esküvő

„Az öcsém és unokahúga próbált elkapni az esküvői galambok, amely megjelent a pár. Amikor a bátyám volt képes fogni egy galamb, hirtelen köptek jobb karját. Mint kiderült, a bátyám nagyon finnyás, így abban a pillanatban, amikor vettem neki, hogy a fürdőszobába, hogy megmossa a kezét, ő vetette fel a kút jobb a hallban a szállodában, ahol az esküvő zajlott. "

8. Drunk relatív

Miért csináltad?

„A bátyám van igazán részeg az esküvő, és hívta a rendőrséget, és azt mondta nekik, hogy ő tartják fogságban egy dobozba, és az erőszak veszélyének kitett. A hívás érkezett egy különítménye rendőrség. Egy testvér csak feküdt a kanapén. "

9. tüzes beszédet

„Én voltam az esküvő rokonaik. A helyszín azért választották elegáns nappali, díszített kis zseblámpa tüzet. Amikor a menyasszony unokatestvére van a beszéd, a haja kigyulladt. "

10. Stories beszédes barátai

„A mi esküvői volt néhány közeli barát, aki emlékezett a csodálatos előadások. Legtöbbjük azt mondta mások a részleteket a szexuális életet. Szinte megmondani, hogy hol, hogyan, mennyit és milyen helyzetben szeretkeztünk örömök. Mind a család nagyon vallásos, és számukra ez egy igazi sokk. Soha életemben annyira akartam süllyedni a föld, csak azért, hogy elkerülje ezt a szégyent. "

11. Katasztrofális szünet

„Az esküvő véget ért, és vártuk a busz volt, hogy vigyen vissza a szállodába. Sajnos, a busz késett majdnem egy órán át. Ezen a ponton, az unokatestvérem türelmetlen a WC, és úgy döntött, hogy nem megy túl messzire, és fuss a legközelebbi bokrok. A probléma az, hogy nem tud a falon, ami ott található. Cousin leesett és eltörte a gerincét. Tört, a legigazibb értelemben vett. Egyik csigolyák szinte összeomlott. 2 évvel később, ő végül kezdett jobban érzi magát. "

12. váratlan meglepetés

„Egy nap sétáltam az esküvőjén barátok a télen. Szerint a mexikói hagyomány, a vőlegény volt, hogy a menyasszony fátyol, amíg körülbelül megpróbálta szétválasztani őket. Ha kiderült, úgy ítélték meg, nem jó. A vőlegény nem hagyja, hogy a fátyol, és a folyamat húzta az ő menyasszonyi fátyol, együtt az összes felső zár. Fata volt, hogy fedezze fel a hiányosságokat a haját, és kopasz foltok a fejét. "

13. kiütés jogszabály

„Az unokatestvérem úgy döntött, hogy bérel egy szakács az esküvőre, mely nem ismerte, mivel hallgatói napok, és ki volt szerelmes belé, de ő soha nem beszélt róla. Cook úgy döntött, hogy elérkezett a pillanat, és ez egy jó ötlet, hogy írja alá a tortán, „Te vagy az én örökre - az Ksiz”. Azt kellett avatkoznia, és fedezze fel a máz mindez ostobaság, mielőtt látná a menyasszonyt. "

14. Nagyon részeg vőlegény

„Dolgoztam retsepshena állvány, ha nagyon részeg vőlegény jött, és megkérdezte, melyik a lány fogja tölteni az éjszakát vele, mert a fiatal felesége havi. Ez volt a „kedves”.

15. Drunk Priest

„Én voltam az esküvő egy barátja. A pap, aki az volt, hogy tartsa a szertartást, késett 30 percet, és jönnek részeg. A házasság fennállása alatt, hívta a nevét a menyasszony Molly, bár az ő neve Catherine. "

16. Daft DJ

„Azt hívták meg az esküvőre a barátjával, legalábbis én így gondoltam. Ő volt a szakmai DJ esküvők és foglalkozik kizárólag ezzel. Nem tudtam, hogy addig a pillanatig, hogy ő szerelmes belém. Talán dacból zene volt csak borzasztó. Sőt, elkezdett gúnyt tanúm próbál harcolni a barátja a férjem és a bot, hogy a lányok, akik már egy komoly kapcsolatot. Az a tény, hogy elaludt az autójában, és sípolt hajnali 3 órakor. Szörnyű volt. "

17. Szennyvíz áttörés

„Dolgoztam, mint egy pincérnő az egyik esküvők került sor a tónál. Eleredt az eső, és a vízszint hirtelen emelkedni kezdett. Nem, nem ez volt az esővíz - tört szennyvízcső a pincében. És volt egy másik esküvő egy óra. A szag volt, csak elviselhetetlen. És kénytelenek voltunk ételeik ugyanazon a helyen. Appetite elveszett egy egész nap. "

18. Esküvői jelenet

Soha nem fogom férjhez!

„A szüleim mentek az esküvőre két mentős, ahol a legtöbb a vendégek voltak az orvosok. Az esküvő-ben ünnepelte egy igen rangos szálloda. Amikor apja kiment a mosdóba, aztán belebotlottam a csaposnak, aki indokolja egy adag heroin. Apám elkezdett végezzen CPR és segítséget hívott. Több mint 20 ember gyűlt össze, közel a kékes csapos, és úgy döntött, hogy hogyan segítsen neki. Amikor a rendőrség megérkezett, a csapos volt képes beszélni normálisan válaszolni a kérdésekre. De úgy döntöttek, hogy ellenőrizze a zsebeit, és véletlenül megbotlott a tűt. Ez egy közös fürdőszoba vált igazi helyszínt. "

Kapcsolódó cikkek