13. péntek, amelyek félnek a csillagok, kozmopolita magazin

Johnny Depp. félelem bohócok

Amikor a rajongók megtudni rögeszmés félelem Johnny Depp. csoda, - a színész fél bohócok és pantomimeseivel. bár ő filmjeiben gyakran transzformálják smink. Ok félelmek csillagok ismét abban a gyerekek történetei: kis Depp egyszer nagymértékben megijedt cirkuszi előadóművész.







Alexei Chadov. vámpírok félelem

7 legendás gazemberek „Disney” ellen, a ragyogó színésznők, akik alattomos?

  • Johnny Depp. Tom Cruise. Britney Spears - aki még nem találta meg a boldogságot a válás után

    A színész elismerte. hogy a gyermek volt egy álmom. ahol testvére Andrew vámpírrá. Ezt követően, Alex megállt, hogy filmet nézni a vámpírokról. de a kedvéért forgatás „Night Watch” Úgy döntöttem, hogy legyőzi a félelmet. Alex folyamatosan ismétli önmagát. hogy minden, ami történik - csak egy kitalált történet.

    Tyra Banks. delfinek félelem

    Szerencsére. Modell Tyra Banks sikerült nyerni a megmagyarázhatatlan félelem delfinek. Legalább. ha úgy véli, a szavak a legtöbb Tyra. Egyszer ő töltötte az egész napot a dolphinarium. úszás és még dédelgetéssel állatokkal.

    Natalie Portman. rajzfilm félelem

    Színésznő Natalie Portman vall félelem a képregényeket - különösen erős színésznő be pánik kék törpék Törpök. Úgy látszik. Emiatt színésznő. ellentétben a kollégák a csillag boltban. Soha hangot rajzfilmek - csak egyszer adtak hangot az egyik kisebb karakterek a „The Simpsons”.

    Uma Thurman. klausztrofóbia

    Félelem a zárt terekben - a fő fóbia színésznő Uma Thurman. A szerencse úgy hozta. ő karaktere a második részben a kultusz akciófilm „Kill Bill” volt zárva egy fából készült koporsó, és kénytelen volt belőle egyedül. Ez a jelenet ér a színésznő egy csomó idegek és a türelem.

    Winona Ryder. félelem a víz

    Saját színésznő Winona Ryder magyarázza gyerekkori trauma: 12 év, majdnem megfulladt, és most megpróbálja távol marad nyitva tározók. Kivételt kellett tenni a forgatás a negyedik „Alien”: a karaktere kedvéért az emberiség megváltásáért kellett sokat úszni a víz alatt. Rendező Jean-Pierre Jeunet, hogy egy csillag a három mentők. és ő megbirkózott a feladattal.

    Rupert Grint. félelem a pókoktól

    Félelem a pókok nem ad a csillag „Harry Potter” Rupert Grint alvás: lefekvés színész mindig ellenőrzi, hogy a helyszínen ezeket a rovarokat. Ő fóbia Rupert semmit sem tehet megmagyarázni. és így tovább. gyalogtúra médiumokat és pszichológusok nem gyógyult a férfi a rögeszmés félelem. Azonban ez egy fóbia segített színész jobb, ha megszokja, hogy a kép Ron Weasley. amely szerzői JK Rowling is felruházva a pánik félelem a pókoktól.







    Kristen Stewart. félelem lovak

    Fóbia színésznő Kristen Stewart is származik gyermekkorban: évesen hét leesett egy ló, és eltörte a karját. Azóta a színésznő megpróbálta elkerülni az állattal való érintkezés előtt. hogy ő meghívást kapott a film „Hófehér és a vadász.” A történet, az ő karaktere volt vezetni. így van. a támogatást a képzők és szedatív tabletták. színésznő röviden elfelejtette a félelmet.

    Nicole Kidman. lepkék félelem

    Pillangók is válhat a rémálmok. Szóval Színész Nicole Kidman ifjúsági félt a rovarok. és figyelembe véve. hogy szülőhazájában Ausztráliában, sok lepkefaj. Kidman minden alkalommal meg kellett találni megoldásokat úton az iskolába. Később. vált híressé. Nicole megpróbálta meghódítani a félelem (pl. Próbáltam bemenni a ketrecbe élő lepkék), de. sajnos. kísérlet vált a kudarc.

    Brad Pitt. láb félelem

    Irracionális félelem Brad Pitt előtt a saját lábán megnyitotta a sor „Troy”. A színész azt kérte, hogy cserélje ki a bőr szandál hőse Achilles a csizma. Ettől eltekintve a furcsa fóbia. színész elismert félelem a pókok és a cápák.

    Orlando Bloom. sertések félelem

    Gyűlölet és félelem sertések majdnem hozta a színész Orlando Bloom ki magam a sor a film „Kingdom of Heaven”. Állatok már a bíróság együtt a színész. majd később az egyik sertés képes volt, hogy elfogyott a karámba. ami nagyban megijedt Orly.

    Matthew McConaughey. félelem a forgóajtó

    Saját bevallása szerint. Színész Matthew McConaughey nem tudja elviselni, hogy milyen típusú forgóajtók. Ő nem szeretné, hogy az alagutakban, és séta a folyosókon.

    Scarlett Johansson. félelem a kórokozók

    Mint sok más lány a világon. Színésznő Scarlett Johansson folyamatosan figyeli a tisztaság. De néha megpróbál rendet elhelyezés hívás verminofobiyu - félelem a szennyeződés. vírusokat és rovarokat a házban. Ha a színésznő belép egy szállodai szobában. ő inkább, hogy nem a takarítás is. segítsége nélkül egy leány. akik nem bíznak.

    Ivan Dorn. orvosok attól tartanak,

    Zenész Ivan Dorn elismert nagyon emberi félelmek: megijesztette az orvosok és a magasság. Művész is félnek. hogy elveszítheti a hangját, vagy elalszik a volánnál a fáradtság.

    Tom Cruise. félelem kopasz

    Tom Cruise gondosan figyeli a megjelenésüket. de különösen figyelmes gondozás a hajat. Hibáztatni peladofobiya - félelem kopasz. Szerint a barátok az elismerést. Művész is félni földönkívüli intelligencia. Mivel támogatója a Szcientológia Egyház. Cruz hisz a lehetőségét az élet más bolygókon. de ugyanazon a napon egy idegen teszi őt pánik.

    Max Barsky. félelem békák

    Az ő fóbia énekes Max Barsky elmondta az egész történetet: „Nagyon jól emlékszem, hogy a meleg tavaszi estén szülőhazájában Kherson. Úgy tűnik. Voltam öt vagy hat év. A barátaim és én sétáltunk az udvaron keresve a következő kaland. Nos, a kaland nem sokáig váratott magára. Ez megy az úton kiugrott a bokrok. Ez volt a nagy barna varangy. Természetesen. Mindannyian rohant, hogy elkapja. de a „szerencsés” csak nekem, fogd meg. és harap én. Varangy. Harapás ujját! Én akkor csak eldobtam. És azt elfelejteni történelem. Ha egy idő után a megmart ujj nem ugrott szemölcs. Azt gyötörte a kérdés a szülők, „mi ez?”, És a szülők megkínoztak próbálják hozni. Azóta az a fajta ugrás zöldesbarna kétéltű ad nekem csak egy reakció - menjen el, és ne érintse. Ez érdekes. hogy a kép egy varangy, én nagyon nyugodt. A legfontosabb dolog -, hogy nem volt jelen, és nem ugrik! Nos, az utazás alatt, hogy Thaiföld, megpróbáltam minden helyi specialitások - és evett szöcskék. és a sáskák. és skorpiók. és a bogarak. De próbálja meg a béka (még a béka!) Nem mernek. "

    Mitől félsz?




    Kapcsolódó cikkek