10 telepítése rádió

Vezetek egy Hyundai Elantra
Krasnoznamensk, Oroszország

_______________________________________________________________________
Véglegesítése az új rádió
_______________________________________________________________________






Elővettem egy új dobozt, és rájött, hogy nem minden olyan egyszerű! Természetesen ez nem az a hely, a személyzet csak nem kap ki. Kezdte azt hinni, hogy mi jön ki =) Ennek eredményeként úgy döntött, hogy tegye a következőket: a prology bérelt gyári fedelet (alatta voltak rögzítő csavar), a rendszeres rádió volt 2 szerelősínek

A 400-600r nem emlékszem pontosan. Minden készen áll a további telepítést. Csatlakozom az adapterrel, és tegye a rádiót az új helyre.

______________________________________________________________________
Az új keret
______________________________________________________________________






Természetesen a teljes időkeret nem illik, meg kellett venni egy újat. Persze ott volt a lehetőség, hogy a standard vágott egy lyukat az új egység, de sok gond. Még vettem. Vettem itt: 8 (495) 641 74 54 (St. 1. Dubrovskaya, d 1, ..). Rang rendezve elvették a következő napon. 1450-ben volt fa. Amikor kiválasztunk egy keret veszi, hogy vannak lyukak benne a reklámok légáramlás irányát! Cant a dobozban csak a színe (barna). de úgy döntöttem, hogy az első alkalommal. Csavarni a standard órák, szabályozók, kifejti a reteszt és a beállított.


_____________________________________________________________________
frame festés
_____________________________________________________________________
És elérte a kezét festeni. Néhány nappal később mentem a boltba és vettem egy finom nazhdachku lökhárító és festék fekete. Visszavonta keret kiürítette (eltávolítva fényesség), zsírtalanítás és a pontszám az első réteg festék! Este volt, ezért úgy döntött, hogy a száraz és lefeküdt. A következő napon, néztem - és a festék por (hozott egy szekrény a folyosón, hogy ne festeni büdös, és nem volt pylyuka =).

Azt hittem, még egy réteg festéket feküdt le, és ezért meg kell, ismét csiszolva és festett. Száraz. Végeztem a kocsiban fel. Meglepett, hogy a szín a 1-1!




Kapcsolódó cikkek