7 ok, hogy aludni meztelenül hasznos

Amíg tudok emlékezni, mindig visszautasította a hagyományos pizsamában, a ruha, melyet az Úr adott nekem. A döbbenet szobatársam alszom teljesen meztelen. Még soha nem láttam valami furcsa vagy szokatlan. Ez kényelmes, egyszerű és töltök sokkal kevesebb pénzt értelmetlen ruhát, hogy látja, csak én mackó és én.







Miért lenne hirtelen felvette a pizsamáját, ha tudok sütkérezik a meztelen, az egyetlen akadály a testem és az én kedvencem az én ágynemű?

Aludni meztelenül, sőt, átkozottul jó neked. Emiatt kezdi érezni boldogabb, javítja az alvás, és még szeretkezni gyakrabban elkezdi.

Amit tudok sokáig, a tudomány végre megerősítette. A következő 7 elég logikus, elég tudományos okokat alvás legyen meztelen:

1. Végre kezd elég aludni

A kutatások szerint az American Academy of Sleep Medicine, ha több a mély alvás, a szervezet természetes hőmérséklet részeként a cirkadián ritmust.

Elhelyezés egy pizsamát, akkor megzavarhatja a természetes csökkenés a test hőmérsékletét, és ennek eredményeként, megzavarhatja a alvási ciklus tested.

Érintett csökkentő testhőmérséklet is közvetlenül kapcsolódik az álmatlanság. Ha nem tud lehűlni, akkor majd aludni szar.

Megtagadta pizsama, akkor valóban segít, hogy javítsa a minőségét álmukban. Ez csak tudomány.

2. Akkor szellőztetni a nőies varázsa

Megszabadulni a fehérnemű és hálóruha, és a hüvely kap egy igen nagy szükség van szellőzés amely lehetővé tenné számára, hogy egészséges maradjon. És, mint mi nők tudjuk, az egészséges vagina - egy boldog vagina.

3. Ön úgy fogja érezni szexisebb

Aludni meztelenül - ez mindig is, van és lesz szexi. Te és az új barátja, felébred a buff, és készen áll, és a szomjúság a reggeli szex, mi lehet jobb? Ébredés nélkül pizsamában, akkor automatikusan bekapcsol szexi hozzáállás.







Az első pár perc után ébred fel, akkor úgy érzi, a hidegvérrel az ágyneműt, ami nagyon szexi, különösen, ha melletted van a partnere, és néhány testrészt csupasz. És a szexualitás mindig úgy érzi, sokkal magabiztosabb. Ezen kívül, azt mondja, hogy Ön kényelmesen, akkor is, ha valami úgy néz ki (képletesen szólva). És mi van benne, vonzóbb - és nem csak magának, hanem más emberek is.

4. A saját hasi zsír eltűnik

Ha inkább aludni meztelenül, akkor csökkentheti a kövér körül a has és a még alacsonyabb koleszterinszint.

Szerint a Huffington Post. testhőmérséklete éjszaka csepp fokozása, növekedési hormon, miközben növeli a kortizol szintje, ami elősegíti az „egészséges alvás.”

Tökéletes éjszakai alvás két ciklusban: az első a test pihen az alacsonyabb kortizol és a második, amikor a szervezet működik, annak szintje emelkedik, van egy felkészülés egy új nap, így ébredt fel reggel, ha tele vannak energiával.

Ha az alvás megszakad (például azért, mert nem kényelmes aludni pizsamában), a szervezet elkezd természetesen kiválasztó több kortizol, mint a normál és a felesleges, viszont serkenti az étvágyat.

Mondjon búcsút a diéta és a megengedett PIROZHENKO!

5. kész lesz, hogy vegyenek részt a szex

És ez tényleg a több szex, annál jobb az intim kapcsolat egy férfi és egy nő - különösen, ha a oxitocin hormon van jelen.

Az oxitocin a Huffington Post szerint. Csökkenti a stresszt és csökkenti a depresszió kockázatát, valamint pozitív hatással van az egészségre, bár úgy tűnik, hogy ez egyáltalán nem kapcsolódik az a tény, hogy alszol a partner meztelenül.

Ki gondolta volna, hogy az alvás a meztelen állapotban „csökkenti a gyulladást a belek?” Ha nincs korlátok ruha, ez lehet, hogy létezik minden akadályt?

6. Nem kell, hogy egy zuhany reggel

Ha van valami, hogy a nők utálják, ez a zuhanyozás. És ha van valami, hogy utál senkit, így túl sok időt vesz reggel zuhany alatt, mivel előírja, hogy felébredjen 20-30 perccel korábban. De ha nem hozott a pizsamáját, majd egész éjjel maradsz cool. Ha nagyon meleg alvás közben elkezd izzadni ... és ha izzad, a haj meg zsíros. Egy kövér, jó megjelenésű, de ha beszélünk élelmiszer.

7. Ez csak könnyebb

Amikor aludni, mindannyian csak azt, hogy gyorsan érezni a kényelmes kedvenc párna és takaró.

Viseljen a pizsama, sőt, az azt jelenti, több munka: meg kell vegye le a ruhát, majd válassza pizsamát, hogy viselje. Talán úgy tűnhet, mint én vagyok túl lusta ember, de van néha egy fürdőszoba (konyhában és a hálószobában) nem olyan szoros, mint szeretnénk. És nem akarom kényszeríteni magát, hogy várjon, amíg a kilenc órás munkanapot, amikor lefekszem.

gigi Engle
7 ok, amiért Tudományos Sleeping Meztelen
Igazán jó az Ön számára keresztül Kluber




Kapcsolódó cikkek