18 értékelés a esztéta a Ruza g Uljanovszki utca, 11

Szeretném kifejezni hálámat Dr. Damir és a teljes személyzet a fogászati ​​stúdió „esztéta” szakmai segítséget, magas színvonalú szolgáltatás, a képesség, hogy elérje, hogy az ügyfél, a kedvesség, a gondoskodás, társaságkedvelő. Hogy az ügyfelek mindig hálás lesz! Boldogság és minden komfort. Leszek törzsvendég. Köszönök mindent! Köszönjük!







Nagyon hálás Dr. Damir: a jó orvos kezébe, azok szakmai munkáját, mert jó szívvel a gondozás és az együttérzés. Imádkozni fogok Istenhez az ő egészségére. Lydia Stojko, d. Novovolkovo.

Azt Sergeeva Yuliya Nikolaevna szívből jövő hála az orvos Istentől, és a szakemberek Dr. Damir. Bántam elülső foga, ő számukra lepecsételt mintha én újra fel! Köszönöm szépen, hogy reagálnak a betegek és a minőségi munka! Ruza város.

Őszintén köszönöm Dr. Mary Logozinskuyu minőségi ellátás és az érzékenység a fiam Dima. A gyerek nagyon fél kezelésére fogak, de Dr. Maria gyorsan sikerült megtalálni a megközelítés, hogy a gyermek könnyedén, játékos módon gyógyítja a fogakat. Köszönöm szépen!

Esztéta elérhető fogászat, Dr. Alex vett kezelés után fogat kellett fordulni egy másik klinikán, mint razbarabanil arcát, mindent csak borzasztó, számomra ez egy klinikán a múltban, a horror.

Külön köszönet Dr. Alex jó, érzékeny hozzáállás, azok szakmai. Ez orvos Istentől. Köszönöm szépen! Minden, amit jó! P. S. Bőrgyógyászati ​​csak akkor Dr. Alexis.

Szeretném kifejezni hálámat Dr. Alex Logozinskomu! Nagyon jól sikerült megharapott és hentesáruk fogak 13 éves fia! Nagy hozzáállás és a kedvező árak! Ha lehetséges fogok menni ide, t. Hogy. Magam Moszkvából. Jó szerencse és a jólét! P. S. nem vártam, hogy Ruza minden annyira jól sikerült. Köszönöm szépen!

Dental Studio "esztéta"! Bravó! Köszönöm szépen a gyors és kiváló minőségű fogpótlások. Most tudok beszélni, enni és mosolyogni bizalommal!







Szeretném kifejezni mély hálámat az orvosok és Damir Elvira, a lányok-nővérek egy jó, kiváló minőségű és jól koordinált munka, az a figyelmet a beteg! Köszönjük!

Nagyon elégedett az eredménnyel a kezelés a klinikán. Törött elülső foga. Csak egy katasztrófa! Mivel munkám van kötve, állandó kommunikációt az emberek. Nővér érdekében ajánlatos a fogászat „esztéta”. Az eredmény lenyűgöző! Tehát szakmailag felújított fogam, hogy szúnyog orr nem ássa alá. Nagyon hálás!

Nem írok kritikát, de nem tudok segíteni magamon a figyelemre méltó eredmény, fogászati ​​kezelés fogászati! A tanácsot a barátok mentem protézis fogak a klinikán „esztéta” Ruza. És én nem bántam egy kicsit. Magam Moszkva, de az árak a fővárosban fogászat rám enyhén zavaros. A klinikán „esztéta” Én kínált számos lehetőség fogpótlások és gondolkodás nélkül kétszer egyetértek, hogy a telepítés implantátumokat. Természetesen meg kellett várni egy kis időt, hogy az utolsó. további ›

Nagyon köszönöm a csodálatos szolgáltatást ellátás orvos Elvira Musukovoy és resepsheanistu Anna. Kedves emberek, és ami a legfontosabb, a szakemberek. Én kérnek kezelést csak ebben a klinikán. Köszönjük!

Az életben sokszor kellett fogorvoshoz, de egy ilyen érzékeny, őszinte és szakmai hozzáállást, hogy megfeleljen még nem volt! A klinika alaposan megtervezett - kényelem a betegek számára minden részlet! Találkoztam egy barátságos menedzser, úgyhogy őszinte hála a csodálatos személyzet a klinikán a hangulat a vendéglátás, gondoskodás és figyelem a betegek számára. És persze, a csodálat a csodálatos Dr. Damir Sergekovicha, ami elképesztő. további ›

Köszönet a klinika, „esztéta” - varázslatosan eltávolításához bölcsességfog. Ha azt mondjuk, hogy nagyon féltem, hogy távolítsa el, nem beszélve. Remegtem a félelemtől! De az orvos Damir Sergekovich képes gyorsan megnyugtatni, és kifejtette, hogy minden megy gyorsan és fájdalom nélkül. Tizenöt perccel a széken egész! Eleinte nem is veszik észre, hogy a fogat már törölték. Ülő és felkészülés „a legszörnyűbb”))) De az orvos azt mondta, hogy az egész))))))) Köszönöm szépen! Én jobban félnek))))

Ezt orvosi kezelést Umuralieva, betét bit, az egész duzzadt íny. Hogyan lehetséges, hogy tenni nem világos. Amellett, hogy a koronát tett sok kényelmetlen, nem állnak a harapás! Kezek szakadjon rá az ilyen munkát. Több, mint egy láb van.

Amikor beszéltünk én fogpótlás, közelítettem ezt a problémát komolyan. Meglátogattam sok kórházban és Ruza és Mozhaysk, de csak a fogászatban „esztéta” Azt bölcsen azt tanácsolta nekem, és felvette egyéni program a kezelés és protézisek. A szép eredményt öröm, és én, és a családom. Köszönöm. Azt javasoljuk, csak a „esztéta”.




Kapcsolódó cikkek