19 értékelés alapján körülbelül három Dental Moszkva, Marino, Donetsk utca, 26

Szájhigiénia tartott fogászati ​​eljárás szükséges az egészséges fogak és persze szépségét. Elmentem az professzionális fogtisztítás fogak Svetlana Nikolayevna Ushakova. Orvos, először távolítsa el a lepedéket, majd a köveket. Az eljárás fájdalommentes, de egy jó kis (talán csak én). Az eredmény: tiszta, szép, fényes fogak, íny lélegezni tiszta))







Zimin Ekaterina Nikolaevna csodálatos higiénikus. Mindig jó haszonnal. ellenőrzés. Minden beszélni és magyarázni egyszerű nyelven. Sokan tanácsot ad szájápoló. Azt tanácsolom, drága barátaim, kérjük, látogasson el. Biztos vagyok benne, nem fogja megbánni.

Azt akartam, hogy a fehér fogak és a szép mosoly, de a fogak sárgás nem hagyja a valóra vált álom. A fogászatban a három Dental én ajánlkozott fogfehérítés. Még tetszett az eljárás fájdalommentes, és kiváló minőségű. Végül az álmom valóra vált. Kis fehér fogak, csak a tisztaság a fényét. Én csak a félelem ilyen szolgáltatást, köszönöm szépen.

Hello mindenkinek! A férjem volt görbe az elülső fogak, rábeszélte, hogy fogorvoshoz Három Dental. Voronin VA neki fém fogszabályozó. Egy egész évig ment velük. Aki az fogszabályozó -radosti és öröm egyszerűen nincs kápolna! A fogak sima és boldog mosollyal, egy hollywoodi fültől fülig!))) Köszönet a profi orvos

Gyermekkora óta a fogorvosok és orvosok, megpróbálom követni az állam a fogak. Tudom, hogy mit írok, össze tudja hasonlítani. TriDental optimális, a minőség és a szolgáltatások ára. Részletek annak érdekében is: nincs hang vagy zaj várva szoba tiszta és kényelmes. A vétel zajlik éppen időben, és addig tart, amíg szükséges. Lehet olyan, mint én, hogy azok állandó fogorvos.

Gyermekkora óta a fogorvosok és orvosok, megpróbálom követni az állam a fogak. Tudom, hogy mit írok, össze tudja hasonlítani. „Három Dental” optimális, a minőség és a szolgáltatások ára. Részletek annak érdekében is: nincs hang vagy zaj várva szoba tiszta és kényelmes. A vétel zajlik éppen időben, és addig tart, amíg szükséges. Tud, mint én, hogy azok állandó fogorvos.

Üdvözlet! A fogászati ​​klinika fogászati ​​három hosszú észleltek. Egy hónappal ezelőtt, a következő vizsgálat, az orvos azt javasolta, hogy keressen fel egy higiénikus. Zimin Ekaterina Nikolaevna tanácsolta, hogy fogmosás fogkő. Meggondolta magát nem. Tisztítás lehet végezni 5+ részletek nélkül. Nagyon elégedett.

Kedves barátaim, szeretném megosztani a jó hírt. Nemrég volt Dr. protézisek arany kéz és jó szívvel Trifonova Szergej Gennadievich. I - egy öreg ember, és nem kivehető fogsor. Protézisek, persze, nem én voltam az első, de benne az utolsó! Mindent elkövetnek több mint csodálatos. Azt tanácsolom én gyönyörű ortopéd.







Tettem önligírozó zárójelek itt. Nadrágtartók kopottak egész évben, ezek kisebb méretűek, mint az egyszerű. És egy látogatás az orvos ritkábban, háromhavonta) sokkal kényelmesebb és higiénikus. fogak korrekció nyilvánvaló volt három hónapon belül. Nagyon örülök, hogy ő kezére a csodálatos orvosok. Köszönöm a csodálatos mosolyt.

Az első alkalommal ment a higiénikus Svetlana Ushakova. Azt akarom mondani, hogy minden ugyanaz ezek a ritmusok az élet, nem vagyunk nagyon hozzáértő emberek, azt fogja magyarázni, fogmosás naponta kétszer, és kiderült, hogy ezzel nem teljesen helyes. Az orvos adott teljes körű konzultációt a szájápolás, fogat mostam származó fogkő hamarosan! Most megint megy a higiénikus és kövesse a fogak fél év, szükség van az én 20.)

Jó napot! A fogorvos megy állandóan, de Ushakov látogatott először két hónappal ezelőtt az első alkalommal, én nem sajnálom, sajnálom, hogy nem tette meg hamarabb. Tisztítás a fogak fogkő, akkor fogfehérítés - ez csak egészséges fogak és a szép mosoly. Köszönöm orvos a kezelések és kellemes kommunikáció!

Az első évben az egyetemi Aztán telepítve fogszabályozó. Kerámia. 2 hónappal ezelőtt jöttem lőni! Mielőtt voltak kanyarok, szörnyű fogak. 1 elöl kellett kihúzni, mielőtt fogszabályozó viselése. Rendszeresen járok ide egy látogatást is. Az orvosok azt mondják, hogy a fogak fokozatosan közelít. Rajtam az 1 év és 7 hónap. Most van egy lakás 1 sor foga, nem úgy, mint korábban. Én nagyon szeretem! Hála a klinikán egy szép mosoly!

Csak ajánlani drága kezelést, ami lehet, hogy nem megfelelő az Ön esetében. Tanácsok tanácsolom, hogy csinál egy pár klinikák és rögtön megérti, mindent! Ez a klinika nem javasolja a válás arány.

Tettem „Három Dental” fémkerámia. Öt év telt el - a kiömlött ((Lehet, persze, ez már a norma olyan anyagok, mint arra csorba és repedt (dió nem rág a két foga, ha a)), egyrészt protézisek általában estek ki teljesen (persze nem nyelni)?) másrészt - „az úton”. Korrekciós máshol - Nem akarom, hogy ugyanazt a hibát!

Én és a férjem kezelik, és fogtechnikai Szergej Gennadievich. Mi kezelik az első évben, nm mind nagyon kellemes, barátságos személyzet, az emberi kapcsolatok és a minőségi kezelést. Míg az országban, és a válság nem érezhető itt, az árak nagyon kedvező és kellemes. Köszönjük a munkát, és gondoskodó.

Ortodontológus Voronin Vadim csodákat. Oly sok év zavarban voltam a mosolya, csak azért, mert a fogak nőtt durva. Bevallom, nem is hiszem, hogy az én koromban, és én vagyok 28 éves, akkor a fogakat. Aggódtam, hogy a zárójelek zavarja, hogy a rossz közérzet. Semmi ilyesmit! Orvos így pontosan illeszkedjen őket nekem, én nem érzem kényelmetlenséget. Micsoda meglepetés közel volt, amikor a fogak simává válik, mintha az ilyen, és mindig is. Szeretném kifejezni mély hálámat. további ›

Ma már eltávolították a fogszabályozó. Hurrá! Problémák a görbe fogak kiderült gyermekkorban. Elmentem egy csodálatos orvos, Voronin Vadim. Ez egy első osztályú szakember, nagyszerű ember. Most már nem naraduyus fogaik. Rajtam fogszabályozó körülbelül egy év, és ez megéri. Köszönöm szépen, nagyon boldog vagyok az eredménnyel.

I Was Fogászat Három, és nem tudom kifejezni hálámat. Én ebben a klinikán volt fogpótlások, koronák fel cirkonon. Megdöbbentő eredményt. Nem vártam. Én görbe fogak és nagyon rossz, harapás, az orvosok szerint. Senki sem vette fel a számat, és ha vettünk, a garancia nem megengedett. Itt, én megtettem mindent, hogy garantálják, és még harapni elsimítjuk. Van két egy - egy korona, és még harapni. Köszönöm.




Kapcsolódó cikkek