6 kegyetlen igazságokat, hogy fog neked jobban

Amit mond, okoz mentális kellemetlenséget, tiltakozás, felháborodás, de a felismerés, hogy azt mondja a dolgokat, hogy tényleg segített megváltoztatni, hogy lesz még jobb és hasznosabb, sikeresebb.

Értsd meg végre valami fontos az életükben.

6. A világ csak törődik, amit lehet kapni tőled

Tegyük fel, hogy az a személy a legjobban szeret a világon, most már lelőtték. Úgy fekszik az utcán vérzés és sikoltozik. Egyszínű srác, és azt mondja: „Menj el.” Úgy néz ki, a seb körül a kedvenc, és kap egy bicskát - fog működni az utcán.

Azt a kérdést: „Ön egy orvos?”

Azt válaszolta: „Nem”.

Azt mondod: „De tudod, mit csinálsz, mi?”

Ezen a ponton, a fickó elveszíti az önuralmát. Azt mondja, hogy ő egy jó, becsületes, mindig megérkezik időben. Azt mondja, hogy ő egy jó fiú, élete tele van izgalmas hobbi, és mégis büszke arra, hogy ő soha nem trágár beszédet.

Ön zavaros: „Mi a kurva fontos ez az egész, hogy a szerelmem itt van, és a vérzés! Kell valaki, aki tudja, hogyan kell kezelni a lőtt sebek! Tud-e vagy sem. "

És most a fickó kezd kampányol - Mi vagy te annyira sekély és énközpontú? Akkor mi van? Nem törődnek ezek a kiváló tulajdonságait ez? Nem hallottad, hogy azt mondta, hogy ő mindig emlékszik a születésnapját barátnőjével? Mindezek fényében ez klassz dolog, ez igazán számít, ha ő képes működni?

Ezen a ponton, akkor felugrott, megragadta a saját véres kezét a vállára, felrázza, és azt kiabálta: „Igen, sem ez a szar nem számít, mert ez egy különleges helyzet, és kell valaki, aki képes megállítani a vérzést, te egy beteg kurva fattyú”.

És itt van, az én szörnyű dolog a felnőtt világ: ha ugyanabban a helyzetben minden egyes nap. És ott van, hogy a srác egy bicskát, és a társadalom - vérzés lövöldözés áldozata.

Ha meg szeretné tudni, hogy miért a társadalom úgy tűnik, hogy elkerüli te, vagy miért nem tartják tiszteletben, annak az az oka, hogy a társadalom tele van olyan emberekkel, akiknek szükségük van valamire. Szükségük épített házak, szükségük van az élelmiszer, meg kell szórakoztató, szükségük van egy kielégítő szexuális tevékenységhez. És akkor megérkezett a vészhelyzet helyszínén egy bicskát a kezében, egyszerűen folytán születése - a pillanat, amikor jönnek a világra, akkor lesz egy olyan rendszer része célja szigorúan annak érdekében, hogy hallgasson az emberek igényeit.

Vagy megzavarja, a feladat „hallgatni a szükségletek az emberek”, és keresni egy egyedülálló képességek, vagy a világ rúghatnak ki a seggét. És nem számít, hogy mennyi van kedves, nagylelkű és udvarias. Te szegény, te egyedül, akkor tedd a fagy.

Úgy tűnik, a kegyetlen, primitív vagy materialista? Hogy a szeretet és a jóság - nem jelent semmit? Persze, értem. Amíg ők - annak a ténynek köszönhető, hogy csinálsz ember a dolgokat, hogy nem tudnak máshol.

5. A hippik tévedtek

Ez a legnagyobb jelenet a mozi történetében. Ez a híres beszéd Alec Baldwin mestermű Glengarry Glen Ross ( «Az amerikaiak» orosz fordítás - kb AdMe.ru.). Baldwin karaktere - Vigyék el egy gazember - utal egy szoba tele fiúk, és könny a seggüket a brit zászlót, jelezve, hogy lesz rúgva, ha nem hajt végre értékesítési terv:

„Rendes fickó? Nem érdekel. A nagy apa? Baszd meg! Menj haza, és játszanak a gyerekek. Ha azt szeretnénk, hogy itt dolgozni, hogy a terv végrehajtását. "

Ez durva, kemény és határos a szociopata, de azon túl, hogy ez egy korrekt és pontos kifejezése, hogy mi vár rád a világ. Az egyetlen különbség az, hogy az emberek úgy gondolják, hogy nem lehet beszélni veled a világban, és úgy dönt, hogy sokkal jobb, ha csak engedi, hogy tovább folytassa ezt.

Ez a jelenet a filmből megváltoztatta az életemet. Alec Baldwin-t jelölték Oscar ez a film - annak ellenére, hogy ez az egyetlen jelenet vele. Amint azt az okos emberek, zseni ez a beszéd, hogy a fele a közönség gondol, „Wow, nem tudom, hogy van ez, ha van a feje egy ilyen állatot?»És a másik fele gondolkodás«Heck igen! Menj, és működik! "

Ha volt a szobában, néhányan volna ezt a munkafolyamatot, de minden esetben meg kell tölteni az energia az üzenetet, szívesen vesz az átok, „ez a fickó ofigitelen!”; míg néhányan volna személyesen, ez a fickó - egy fattyú, nincs joga beszélni velem. Vagy - a standard manőver, amikor nárcizmus szembesül nagyobb erővel - lenne csendben neheztelt, fantáziálnak arról, hogyan lehet információt találni, hogy tenné a főnök negatív fényben.

Különbség a két pozíció - sértés ellen motiváció - nagymértékben meghatározza, hogy sikeres lesz ebben a világban, vagy sem. Sokan szeretnék, hogy azok megfeleljenek a szavait Tyler Durden származó „Fight Club”: „Te - ez nem a te dolgod.”

De általában, persze, akkor egészen biztosan - a munkád. Igen, a „munka”, és mit jelent a foglalkoztatás fogalma, lehet különböző dolgokat, de mindkét esetben van, hogy mekkora az hasznos képességeket, nem több. Például, hogy egy anya - egy olyan munka, amely megköveteli, hogy bizonyos képességek. Ez olyasmi, amit egy személy tehet, hogy előnyös a társadalom többi részétől. Félreértés ne essék: a „munkát” - előnyöket, hogy hozza mások -, hogy csak ennyi.

Nem feltétlenül kell, hogy tetszik. Most nem szeretem, amikor a születésnapi jön az eső, de még mindig megy tovább. Cloud alakult, volt egy eső. Az emberek igényeit, és rajtuk keresztül értékelik az emberek, akik megtalálták őket. Ez az egyszerű mechanizmus az univerzum, és nem illeszkednek vágyainkat.

Ha tiltakoznak, mondván, hogy nem te vagy a kis tőkés és a materialista, hogy nem ért egyet azzal, hogy a pénz - ez minden, amit kérdez, csak egy dolog: Ki mondta, egy szót arány? Te hiányzik valami sokkal fontosabb.

4. Mit csinálsz nem köteles, hogy a pénz, meg kell az emberek javát

Hadd mondjak egy példát nem a pénz, amit nem lehet vitatkozni. Olvastam több tucat történetet egy év kétségbeesett magányos srácok. Ezek a srácok zokon, hogy a nők nem akarnak velük lenni, annak ellenére, hogy ezek a leggyönyörűbb a világon. Meg tudom magyarázni, mi a baj ezzel a sor mentális lehetőségek, de Alec Baldwin újra, hogy sokkal jobb, mint nekem.

Ebben az esetben Baldwin szerepet tölt be a vonzó nők. Ők biztosan nem mondjuk meg közvetlenül és jelentősen - a társadalom arra tanít minket, hogy őszinte legyek az emberek - de a lényeg ugyanaz. „Rendes fickó? Kit érdekel? Ha azt szeretnénk, hogy itt dolgozni, hogy a terv végrehajtását. "

„Mi az? Azt mondják, hogy nem leszek jó kislány, ameddig nem a jó fizetés, és egy csomó pénzt? "

Nem, az agy ugrik a következtetésre, hogy volt mentség, hogy nem veszi figyelembe, aki nem ért egyet veled, mert ő csak felszínes és önző. Megkérdezhetem, mit javasol? Maga okos? Vicces? Érdekes? Tehetséges? Ambiciózus? Creative? Ok, így mit teszel annak bizonyítására, ezek a tulajdonságok a világ? Ne mondd, hogy te egy jó ember -, hogy ez nem elég. Nem elég a lányok, fiúk, hogy szép, hogy őket 36-szor egy nap. A beteg vérzik az utcán. Tudod, hogyan kell működtetni, vagy nem?

„Nos, én nem vagyok szexista, nem rasszista, nem kapzsi, nem kegyetlen! Nem úgy, mint a többi szemetek! "

Bocs, tudom, hogy ez nehéz hallani, de ha minden, amit tehetünk egy lista a hiányosságok, amelyek még nem, akkor álljon vissza a pokolba a beteg. Ez egy zseniális krasavchik ígéretes karrier üzemkész.

Úgy tört a szíved? Oké, most mi lesz? Fogsz tompulhatott róla, vagy megy tanulni a sebész? Attól függ, hogy van, de nem panaszkodnak, hogy a lányok elsüllyed az üledék; elsüllyed a üledék, mert azok a szemetek valamit ajánlani nekik. „De azt tudom, hogyan kell hallgatni!” Huh? Mivel azt szeretnénk, hogy maradjon csendben, ahelyett, hogy kap egy esélyt, hogy a közelben egy szép lány (és tölteni minden második álmodik, milyen puha a bőre)? Most képzeljük el, hogy az élet ez a lány van egy másik srác, aki tudja, hogyan kell hallgatni, és mégis gitározik.

Ha azt mondjuk, hogy te egy jó srác - ez olyan, mint egy étterem, amely nem eladni a különböző ételek, hanem egyszerűen „az étel, akkor nem méreg.” Te, mint egy új film címe: „Angol filmek”, és a szlogen: „A színészek is jól látható.”

Úgy gondolom, hogy emiatt, akkor lehet a „jó fiú”, és még mindig úgy érzi, szörnyű, gondoltam magukat. Nevezetesen.

3. Ne utálod magad, mert nem csinál semmit

„Na és? Azt mondják, hogy én olvastam egy könyvet arról, hogyan talál egy barátnője? "

Igen, de csak akkor, ha az első lépés ebben a könyvben „Légy az a személy, amely mellett a lányok akarnak lenni.”

Ez a lépés mindig elhagyható. Mindig „Hogyan talál munkát?” Ahelyett, hogy „Hogyan lehet a megálmodott munkáltatók által?” Mindig „Hogy biztosítsuk, hogy szeretem szép lányok?” Ahelyett, hogy „Hogyan lehet az, hogy tetszik gyönyörű lányok ?”. Lásd, ez az egész, mert a második kérdés valószínűleg szükség, hogy vegyenek részt a sok kedvenc hobbija, nagyobb figyelmet fordítanak a megjelenésüket, és Isten tudja, mi mást. Lehet még változtatni a személyiség.

„De miért nem tudok találni valakit, aki szeret engem így vagyok én?”, Azt kérdezed. Válasz: Mert az emberek több kell. Az áldozat vérzett, és minden, amit tehetünk, nézni, és szenvednek, nincs a világon a lőtt sebek, amelyek kezelik magukat.

Mi megáll akkor azt a lehetőséget, hogy rögzítse truselya és köpenyét, felugrott a színpadra, és integetett a pénisz a nyilvánosság előtt? Ez a srác tudja a titkot, hogy a nyertes az emberi élet: tenni valamit. jobb, mint nem csinálni.

„De én egyáltalán nem jó!”. Nos, van egy jó hírem - elég időt ismétlődő, és akkor egyáltalán nem rossz. Én voltam a szar író volt, amikor egy tinédzser. Kaptam egy kicsit jobban meg 25. És miközben én kétségbeesetten nem a karrierem, írtam a szabadidőmben nyolc egymást követő évben, szerint egy cikket a héten, mielőtt elkezdte egyre fizetett érte. Beletelt 13 év lesz elég jó író és kap a lista legkeresettebb New York Times. Beletelt 20.000 óra gyakorlat csiszolni én szaros lyrics.

Nem tetszik a kilátás a kiadások minden idejét a szerzés képességek? Nos, van egy jó és egy rossz hírem. Jó - ilyen önzetlen gyakorlat segít kijönni a héj - Túléltem az évek unalmas irodai munka, mert tudtam, hogy már-már egyedi képességek oldalán. Az emberek dobja üzleti félúton, mert az eredmények nem láthatók azonnal, mert nem tudják elképzelni, hogy a folyamat - ez az eredmény.

Rossz hír - nincs más választása. Ha azt szeretnénk, hogy itt dolgozni, kövesse a tervet.

Neekspertnomu véleményem, akkor nem gyűlölöm magát, mert az alacsony önbecsülés szinten, nem azért, mert az emberek kegyetlenek az Ön számára. Utálod magad, mert nem csinál semmit. Még nem tudja „szereted magad, aki vagy” - ezért elégedetlen, és elküldi nekem privát üzenetet kérdezi, mit kell csinálni az életben.

És ha nem szeretném hallani, ha megfelel az „A fontos az, hogy mi van benned”, ami hallható, mint a gyermek, akkor azt lehet mondani, egy dolog.

2. Mi benned, fontos, csak akkor, ha azt teszi, akkor valamit tenni

Valójában azonban nem mindegy? Írásbeli - mindent, ami fontos, hogy meghatározzák aki író és ki nem?

Kedvéért az Úr szeretetét, igen.

Ez az általános eljárás elleni védelem minden, ahogy említettük, és egy hosszú idő, és minden szavát kritika az életed. Ez az a dolog, hogy elmondja mi ego, hogy megvédjen minket a kemény munka önmaguk felett: „Tudom, hogy benne vagyok jó ember.” Azt is meg kell állapítani a „tudom, ki vagyok” és „én csak azt, hogy légy önmagad.”

Ne érts félre; bent - mindent. A srác, aki épített egy házat a családjának a földről, és a anyagok kéznél, azért tette, mert ő benne. Minden rossz dolog, amit tett, elkezdett rossz indulatú, néhány gondolat gellert belül a koponya, amíg nem muszáj csinálni. És minden jót tenni ugyanúgy. „Ki van benne” - metaforikus trágya, amely növekszik a gyümölcs.

És ez az, amit mindenkinek tudnia kell. És az a tény, hogy sokan közületek nem tudja elfogadni:

„Ön - egy gyümölcs és semmi más.”

Senki sem törődik a trágya. „Ki van belül” nincs értelme eltekintve attól a ténytől, hogy készítsen mások.

Hányan járnak körbe, és megismétli, „Ő / ő szerette volna rám, ha ő csak tudta, / tudom, hogy mi vagyok érdekes ember!” Valóban? És mindezek a gondolatok és érdekes ötleteket átadhatja magát a világban? Vagy kell vezetnek akció? Ha egy lány vagy srác álmai már forgatták a rejtett kamera egy hónap, akkor már lenyűgözte, amit látott, akkor? Ne feledje, hogy nem gondolatolvasó, akkor csak látni. hogy szeretne részt venni az életben?

Az emberek reagálnak rosszul, amikor azt mondják az ilyen dolgokat. Mivel a vezetők a film nem jó, hogy reagáljon a szavait Alec Baldwin, hogy kellene végre nőnek tojás vagy munkahelyet vált a cipő tisztító. Amely elvezet minket a végső pont.

1. Minden benned fog küzdeni a fejlesztési

Az emberi elme - ez egy csoda, és soha nem látja jobban működnek, mint abban a pillanatban, amikor elleni küzdelem a nyilvánvaló bizonyítéka a változás szükségességét. A psziché van ellátva védelmi mechanizmusok alakultak ki a forgatás minden, ami megmozdítani néhány dolog benned - kérni minden rabja.

  1. Szándékos megértés minden kritika sértésnek

„Ki hív lusta és haszontalan! Egy jó ember nem beszél velem! Ő írta mindezt, csak érezni kiváló rám, ezért úgy éreztem, mint a szart! És nem hagyja, én még a pontszám! "

  1. Középpontban a személy, aki azt mondja, nem, amit mondanak
  1. Középpontban a hang az üzenetet, nem pedig annak tartalmát

„Azt Break, amíg nem találok egy vicc, hogy a hangok sértő, hogy kiragadott, és aztán majd beszélni, és úgy gondolja, csak rá! Azt hallottam, hogy egy durva szó lehetne temetni az egész könyvet! "

  1. Szerkesztése saját történetek

„Ez nem olyan rossz! Tudom, megpróbált öngyilkos múlt hónapban, de most úgy érzem, jobb! Valószínű, hogy ha továbbra is ugyanabban a szellemben, minden végül maga a munka! Elviszem egy hosszú szünet, és továbbra is érdeklődést mutat a lány, azzal az eredménnyel, hogy ő jön! "

  1. Abban, hogy bármilyen változás is - ez egy árulás az önálló

„Igen, azt értem, hogy dobja az én képregények és az eke helyett napi 6 órát az edzőteremben? És használja barnulás mindezen seggfejek a TV-show? Mert ez az egyetlen alternatíva. "

És így tovább. Ne feledje, a szenvedés - ez kényelmes. Ezért sokan inkább őket. Boldogság erőfeszítést igényel.

És a bátorság. Hihetetlenül hasznos tudni, hogy ha nem hoz létre ebben az életben, akkor senki sem tud támadni, amit létrehoztunk.

Ó, várj, elfelejtettem megemlíteni? Igen, minden, nem számít, hogy mit próbált építeni, vagy hozzon létre - legyen az egy vers, egy új készség, egy új kapcsolat - akkor azonnal találja magát körülvéve „nem döntéshozók”, esküszik rá, hogy tettél. Talán a hátad mögött, de fogják csinálni. A részeg barátok ellen lesz a józanság. A kövér barátok nem szeretné, hogy elkezd egy új fitness rend. A munkanélküliek barátok nem akarjuk, hogy a merülés egy karrier.

Ne feledje, hogy csak kifejezni a saját félelmeit, hiszen obsiranie mások munkáját egy újabb ürügy csinál semmit. „Miért kellene létrehozni valamit, ha hoznak létre más, szopni? Írtam volna a regény, de fogok várni valami jó, nem akarom, hogy írjon a következő „Twilight”! És amíg ő termel semmit, ő sem tökéletes, és messze furdalás. És akkor is, ha ő csinál valamit, meggyőződött arról, hogy az általa tett külön irónia. Ő ezt szándékosan rossz, így egyértelmű volt, hogy ez nem egy igazi kísérletet. Hogy ez a kísérlet hihetetlen lesz. Nem szeretem a szar, amit teszel.

Ne légy ilyen személy. Ha egy ilyen ember, nem lehet őket tovább. Ez azért van, mert amit az emberek utálod. Ez azért van, mert mi utálod magad.

A lényeg itt az, hogy én nem akarom, hogy összpontosított valami globális, mit szeretne, hogy történjen veled ( „I keresni egy csomó pénzt.”). Azt akarom, hogy koncentrálni, hogyan kell beadni magának a készség, hogy fog neked több érdekes és értékes a többi embert.

„Nincs pénz fizetni a főzőtanfolyamok.” Aztán google „Főzni”. A fenébe is, meg kell ölni az összes ilyen kifogásokat. Vagy azok fognak ölni.

Ön nincs semmi vesztenivalója, és a világnak szüksége van rád.

Kapcsolódó cikkek