6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Oslo volt a város-rejtély számomra. Nem tudom, hogyan, hogy képviselje magát, nem álom, nem gondoltam, nem előre néz fotó, és ha egyáltalán, hogy őszinte legyek - nem tud róla semmit. Időről időre, itt-ott hallottam lelkes sóhajt Norvégia, mint „Ó, a fjordok! Ó, a varázslatos Oslo! Ó, itt található!”, De mit lehet várni, hogy még mindig nem világos.







6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

A legfontosabb dolog

Legközelebb azt fogja mondani, hogy kerültem oda, nem látta, és azt tette, amit evett, és mennyibe minden áron. Ahhoz azonban, hogy kezdődik a történet a norvég főváros úgy tűnik, jobb nekem a legfontosabb, mert személyesen szeretném tudni ilyesmit útja előtt Oslo. Tehát anélkül, hogy egy történetet az épületek, fogok beszélni, amit nem biztos, hogy lehet tenni, Oslo, mert enélkül véleményem, nem lenne ugyanaz a „Norwegian varázslat.”

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

a felirat az épület a park Kuba

Csodálja meg a „árnyjáték” a tetőn a Norvég Nemzeti Opera és Balett Színház

Az épület az Opera és Balett Oslo önmagában egy műalkotás, és természetesen minden szükséges vizsgálja meg. Meglepő szögek, hajlamait, a kanyarokban és az anyagok kombinációja, belül és kívül egyaránt, meglepő.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Azt hiszem, ez az, amiért sok turista nem csak ülni és feküdni területén a színház, és különösen a tetőn (ahol egyébként nagyszerű kilátás nyílik a városra), hanem, hogy megérintse a falak, ablakok, csempe, ami minden írt, stb .

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

A tetőn a színház

Bent a színház szabadon be senkit, de ott újra megcsodálják, hogy minden már gondoltam, nevetni a turisták, akik állítólag lóg a mennyezeten, és még egy pohár valami bódító (igen, működik, olyasmi, mint egy büfé).

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

belül a színházi látható emberek kívül

Mindez nagyon érdekes, és minden, akkor biztosan látni, hogy ott, de én leginkább lenyűgözött a külső megjelenés a színházi este. Valahol után tizenkét véletlenül láttuk a falon az árnyék a tető az Operaház. Ők egyértelműen rendeztek a színházi előadás: tánc, futás, ők utánozták egymást, megölelte, megcsókolta és ábrázolt valamit, tudva, hogy a reflektorok szerelt a tetőn, amely közvetlenül rájuk. Az eredmény egy kicsi, de nagyon vicces ötlet mindazoknak, akik látták az operaház idején. Rájöttem, hogy a következő éjszaka, vagy sok megvalósítani egy ilyen lehetőséget, hogy nem látott, vagy hallott másoktól, de az emberek mászni a tetőn éjjel, és röviden színészkedhetnek a színház az árnyékok.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Tekintettel a színház éjjel

Segíts szár a Museum of Modern Art Astrup Fearnley

Természetesen, akkor eldönthetjük, hogy járni a híres építészeti remekművek az Aker Brygge kerület, ülni a falépcsőn annak töltések, csökkenő a vízbe, próbálja meg a híres smorbrod vagy enni tengeri 16.00 (mert a legutóbbi, és ezen időpont után csökkentek az árak majdnem két alkalommal), tegyen egy sétát a mólón, és fedezze fel a magán jachtok.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo






smorbrod garnélarák

De! Ezt követően, nem csak megy vissza. Jobb, hogy menjen át a hídon, és egy lakónegyedben Tjuvholmen.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Lapjai azt mondják, közvetlenül a Museum of Modern Art, egy szoborpark, de valójában van öt darab őket, és ez a legérdekesebb közülük.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Nos, az ötlet, ugye?) Szobrász túl hosszú, és óvatosan vyleplival személy Hófehérke még becsapni a törpöket. Modern művészet! Szóval A legérdekesebb dolog a szigeten - egy kis öbölben, ahol az erős lélek és a test norvégok töltik szabadidejüket.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Azok, akik mertek tudott, és töltésen a vízbe ugrás (mi az látható), de a kezdet elég lesz, csak hogy segítsen a vízben lábat, különösen azért, mert ő csak a jég, bár a helyi lakosok nyilván tisztában vagy azok a születéstől megszokni ezt a hőmérsékletet (akár szerinti frolicking a vízben nagyon fiatal gyermekek).

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Szoborpark és napozni

Elég sok ember van, csak napozni, játszani néhány játékot, piknikek. Ha hirtelen érkezik Oslo a hideg évszakban, akkor lehetséges, hogy nem lesz elég jó ülni a sziklákon egy kis pohár forró italt, és élvezze a természet. Miután a téli utazás feltétlenül mondani, hogyan van.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Kuba séta a parkban, és egy csésze kávé egy kávézóban Tim Wendelboe

Megvan ez a park véletlenül. Maridalsveien végigment az utcán, ahol megcsodálta szép kis faházak (a térképet, és ez volt írva: szép faházak), és miután átlépte a vonalat ring2 jutott erre a csodálatos helyre.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Arra törekszünk, hogy meghatározza, de kiderült, hogy a három kártyát, hogy mi volt veled, ez a hely már megállapította. Ugyanezen a kártya ezen a területen csak nem fér el a többi nem volt általában nincs parkokban, a harmadik - nem jelenti a kis utcákon. Őszintén, volt vele még Oslo központjában kártya, így a végén miután a kezében a négy lap, akkor csak Moszkvában tanult a neve ennek a varázslatos parkban három vízesés (egy lépés), szép, fából készült házak, hidak, érdekes épületek (amely korábban működött a gyár), szép étterem, egy nagy területen a futás, gyaloglás és piknikezés, stb

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

a park egy másik vízesés

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Ahhoz, hogy a park is megközelíthető busszal №№28, 345, 363, 435, hogy hagyja abba VØyenbrua, aztán megy le, de még mindig közel házak Maridalsveien érdekes.

Fényképezték a háttérben a szép kis faházak

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Oslo, van legalább öt utca, amely megőrizte a hagyományos norvég színes faházak többnyire késő XVIII - XIX. Mi voltunk négyen. Útján mi érzelem utcák listáját házak kinéznie: Damstredet, Telthusbakken, Fjellgata, Maridalsveien. Még meg kell Holtegata, de azt mondják, kevés házak nagyobb (nem tudom, még nem láttam).

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

mi Maridalsveien utca

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Ezek a színes gyerek szenved valamilyen más világban, más történet. Azonnal elkezdett úgy gondolja, hogy valahol a szívemben annyira elképzelni Norvégiában, hanem erős szakállas férfi póló és kötött sapkák. Körülbelül ott élni, mint kiderült. Összességében én nagyon ajánlom. Házak néz.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Rate őrségváltás a királyi palota

Minden nap 13.30 őr változik, a Királyi Palota. Minden fellépés fél órát vesz igénybe, és nagyon lenyűgözött. Érdekes megfigyelni, hogy az őrök éles, imbolygott a szélben, mint a tollak a kalapjukat, mivel azok udvariasan megkérdezte, hogy mozog a legfurcsább és türelmetlen utasok, és hogyan kerülnek a legvégén a speciális buszok, amely még egyikük sem veszi le a kalapját.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

A legjobb hely a képek, jobb oldalon egy kis jellegtelen házat (ez a rekreációs terem). Van egy új része a változás, részben jön a régi. Mindenesetre, a legérdekesebb tört ott.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Ülj le a falak, a Akershus erőd

Oslo, az ülést a falak a vár nem tilos, csak itt-ott lógni jeleket szöveggel, mint a „bármit is csinálsz a saját kockázatára.”

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

A legtöbb ember olvassa el a figyelmeztetést, és alaposan ezek közül csak néhány veszélyeztetett egy csepp élvezi igazán csodálatos kilátás nyílik a város kikötőjére.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Ülünk a falakon

Mondanom sem kell, hogy a naplemente kínál az egyik legromantikusabb kilátás nyílik a városra.

6 dolog, amit meg kell tenni, Oslo

Nos, találkozunk Oslo?)




Kapcsolódó cikkek