5 Ways, hogy pénzt az interneten, ellenőrizni magam

Welcome to my blog :) Ha egy kezdő, és még mindig nem tudom, hogyan lehet pénzt az interneten, áttekintést nyújt a bevált módja a személyes tapasztalat. Megmondom a részleteket mindegyikük, valamint javasoljuk egynyelvű oktatási anyagok.







5 igazi módon pénzt a neten

Brief Mind Mapping a cikkhez (növekedés click)

1. Távmunka (szabadúszó). Ez azt jelenti, a teljesítménye minden egyéni feladatok. Azt az időt, kezdődött az írás másolatát honlapok - a munka révén cserék és Textsale eTXT. Aztán elkezdtem rendszeres vásárlók. Az Exchange ebben az esetben a garancia, hogy nem fogja becsapni az ügyfél és kap fizetett az elvégzett munkát.

By the way, még eladtam a szövegek egymás írásbeli több mint 2 éve:

Bízza szövegek tanult Natalia Nyesztyerenko (tartott képzést a tartalom menedzsment, és akkor is dolgozott a csapat), ingyenesen hívható anyagok Arthur Budovsky, Natalia Kari, Szergej trubadúr, Paul Berestneva és mások.

Ahhoz, hogy megtudja, melyik szolgáltatás több releváns most, csak látogasson szabadúszó helyszínek: Work-Zilla, Freelance.ru, Fl.ru (ez a legismertebb), és hasonlók.

Például, hogy egy screenshot a szalag már feladatok a Vorkzille. Számára tudja megmondani, hogy milyen munkát rendelt.

5 Ways, hogy pénzt az interneten, ellenőrizni magam

Látod - azok nem bonyolult, és képes elérni valódi pénzes online meglehetősen gyorsan.

A legújabb screenshotok partner bevétel:

5 Ways, hogy pénzt az interneten, ellenőrizni magam

Azok számára, akik szeretnének tanulni affiliate marketing a semmiből, azt javasoljuk, egy ingyenes Eugene Vergusa természetesen „Hogyan elkezdhet pénzt az affiliate programok.” Ha hajlandó befektetni a képzés, valamint a jogot, hogy megkapja az átfogó és körökre fizetés rendszere a partner a semmiből a legfejlettebb chips, és felgyorsítja eredményeket, azt tanácsolom, hogy figyeljen a rendszer a „Mátrix kapcsolt értékesítés.” Szélesebb körű, részletes és gyakorlati képzés a niche affiliate programok még nem találkoztam.

3. blog. Ha egy kreatív ember, akkor van valami mondani másoknak, akkor folyamatosan fejlődik, új dolgokat tanulni, akkor ez a terület az Ön számára.

A blog elkezdtem folytatni a képzést Eugene Vergusa. Legyen az első lépéseket ebben az irányban segít neki szabad iskola „Én egy blogger”.







Eredetileg képviseli a blog, mint egy olyan platform, amely megosztja tapasztalatait keresni az interneten, hogy felmérések és ajánlásokat tenni az oktatási anyagokat, hogy segített nekem, valamint beszélni a különböző szolgáltatásokat használó ... Azonban, mint kiderült. :)

Előző ismeretek írással rám nagy praktikus. Később, úgy döntöttem, hogy hozzon létre egy blog a női kérdések. :)

Plusz, blogolás az a tény is, hogy a projekt kidolgozásához, megszerezni a különböző készségek - és a munka a szöveg és grafika, valamint a technikai részét, és a támogatást a forgalom. Ezért, ha szeretné - mindezek készség is bevételt azzal, hogy szolgáltatásaikat másoknak. Vagy, ahogy az gyakran előfordul, képviselői a közönség, látva a haladást, és tapasztalja maguk kezdenek fordulni a tanácsot és segítséget.

Infobusiness klasszikus forma azok számára, akik már rendelkeznek valami szakértő. Például, ha egy angoltanár, nagy tapasztalattal rendelkezik lakásfelújítási, ezzel kézimunka vagy tudja, hogyan kell egy szép hely a programban Adobe Muse. Ennek megfelelően, ha van valami, hogy tanítani kezdők, akik szeretnének megtanulni angolul, hogy helyrehozza a lakásban a kezével, hogy megtanulják, kézimunka vagy weboldalak létrehozása.

Például, ha úgy dönt, hogy vegyenek részt a affiliate program, akkor jól ment, ott voltak a chipek, esetek - így párhuzamosan a jövedelem affiliate program, akkor létre saját információs termékek és ossza felhalmozott tudás jövevényeket.

De továbbra is kiemelkedő pillanat, mint a technikai részét létre a Infobusiness, valamint a forgalmat (vagyis azok, akik érdekeltek lesznek az adatok termékek). Ebben a tekintetben részletesebb, körökre osztott, magas színvonalú oktatási rendszer, mint a „Infobusiness 60 nap” Azamat USHANOVA még nem találkoztam. Ezért azt ajánlom, hogy bárki, aki akar létrehozni az Infobusiness a semmiből, és vigye el az eredményt.

Jellemzően ezek a készletek is el vannak látva beállítására vonatkozó kezdőknek - hogyan kell feltölteni ezeket az oldalakat a saját web hosting (hogyan kell vásárolni ezt a legtöbb web hosting és domain név rá), hogyan kell változtatni a linkeket, meg a fogadását fizetés, a jegyzési ív, küld egy betűsor és így tovább. d. És a legjobb esetben - még kiegészítik ezeket az információkat arról, hogyan kell vezetni a forgalom, és gyűjtsük össze előfizetők. Továbbá térítés ellenében lehet állítani a teljes technikai részét az Ön számára.

Késztermékek, amelyek segítettek - során Andrei Tsygankov „Formula hatékony és gyors pénzt az affiliate.” Eddig már eladott több mint Glopart, beleértve a partnereket.

5 Ways, hogy pénzt az interneten, ellenőrizni magam

Azt is szerzett egy sor olcsó Vitaly Timofeev előfizetőknek beállítva. Ez is egy sor levelet integrált értékesítési fizetett infoproduktov Vitaly (az én affiliate link). Kit fizetni is, és hozott nekem extra jövedelem.

Ha érdekli ez a fajta bevétel, akkor javasoljuk a teljes készlet Vitali Timofeev - ezek minősége készült megfizethető, ezek a mellékelt használati utasítást, és Vitali jó támogatást. Egyébként, ha nem kap egy ideje, hogy hozzanak létre, írtam támogató én és gyorsan segített. :)

Közül választhat alkalmasak kitek Ön áron - egy független beállítás, kulcsrakészen vagy teljes testreszabási hozza az eredményt. Ez a leggyorsabb módja annak, hogy az online üzleti és kezdj rajta.

Tehát, a barátok, az általunk vizsgált 5 valódi módon pénzt az interneten. Ezek mind érdekes a maga módján, mindenki tudja, hogy létrehoz egy állandó jövedelmet. És lehet kombinálni, ha szükséges, részeként a tanult készségek egy esetben hasznos lehet a másik. A legfontosabb dolog - ez a vágy, hogy tanuljanak, dolgozzanak, és cselekedni!

Üdvözlettel, Victoria Karpova

5 Ways, hogy pénzt az interneten, ellenőrizni magam




Kapcsolódó cikkek