7 leletek remeteség titkolózásban Home Moms

A csengő a harangok sejt elkezd forogni. „Felébreszti” a páva, a farka emelkedik, elkezd virágozni, madár íjak, rajzol és hátraveti a fejét, kinyitotta csőrét. Abban a pillanatban, amikor a farok teljesen feltárt, a páva 180 fokkal úgy, hogy a közönség láthatja a ... seggét. Ezután toll le, és páva veszi az eredeti helyére.






Ismerje meg az igazi oka az ilyen viselkedés pártatlan páva ma lehetetlen. Az egyik változat szerint Kulibin nem biztosította, hogy a madarak, hogy egy teljes fordulatot. Egy másik legenda szerint a mester szándékosan okozta a madár, hogy egy ilyen „fuete”, ezzel is jelezve a hozzáállás a királyi udvarba, amelyre a „madár”, és célja.

7 leletek remeteség titkolózásban Home Moms


2. A "Tomb of Homer"
A teremben megtalálható a Jupiter és a másik megoldatlan rejtélye a Hermitage - „Tomb of Homer”. Vitték, akár a sziget Andros, vagy a sziget Chios során az első szigetek expedíció gróf Orlov-Chesmensky. Az első tulajdonosa volt a sír „zavoditel ügyek rendkívüli” gróf Alexander Stroganov, aki azt írta: „Az első török ​​háború 1770-ben orosz tiszt hazai, megparancsolta, hogy a leszállás egyik szigeten a szigetcsoport, hozta a koporsót az orosz és odaadta nekem. A látvány a műemlék, nem tudtam segíteni, de felkiált: „Ez nem egy emlék Homérosz” Az a kifejezés kezdett át szájról szájra, de úgy tűnik, nincs kérdő intonáció.

7 leletek remeteség titkolózásban Home Moms


3. Véres istennő Mut-Sekhmet
Az egyiptomi terem megtalálja az egyik legősibb egyiptomi műemlékek Oroszország területén - a szobor az istennő a háború és a megtorlás, dühös Mut-Sekhmet.

A mítosz szerint, egy vérszomjas istennő úgy döntött, hogy elpusztítsa az emberiséget. Az istenek úgy döntöttek, hogy mentse az embereket: öntöttek előtt az istennő festett vörös sör Mut-Sekhmet vette az emberi vér. Ittam - és megnyugodott.

Azonban az Ermitázs legenda szerint a veszélyt az emberek továbbra is fennáll. Állítólag minden évben a telihold a körben az istennő jelenik meg vöröses pocsolya.

7 leletek remeteség titkolózásban Home Moms


4. A titok a Golden Mask
A Hermitage gyűjtemények vannak tárolva mindhárom post mortem ősi maszk arany. Egyikük - egy maszk a sírból Reskuporida. 1837-ben a régészek felfedezték a sírhalom közelében Kerch, belsejében található egy kő szarkofág egy női csontváz, amely állítólag tartozott nem más, mint a királyné, az egész test kirakott plakkok arany színű - arany koszorú, arany maszk az arcon van rejtve. Körül a szarkofágot találtak számos értékes tárgyak, köztük ezüst lemez dombornyomott király nevét Reskuporida, az uralkodó a királyság a Boszporusz.







A tudósok úgy vélik, hogy a szarkofág temették feleségét, de később kezdett kételkedni. Eddig a hipotézist, hogy az arany maszk elrejti az arcát Bosporan királynő, még nem erősítették meg, és nem is cáfolták.

7 leletek remeteség titkolózásban Home Moms


5. Peter íjak
Demystified körülvéve úgynevezett „viasz személy” Peter amely felett zavarja a hazai és az európai mester császár halála után. Sok látogató úgy érveltek, hogy a saját szememmel láttam a viasz Peter felállt, meghajolt, majd az ajtóra mutatott, nyilvánvalóan utalva arra, hogy a vendégek időt és a kiváltság, hogy tudom. "

A XX század folyamán a helyreállítás egy alakzaton belül ízületek találtak, amely lehetővé tette, hogy egy székre, és tesz egy alakja Peter. Azonban nincs olyan mechanizmus, amely lehetővé tenné a király függetlenül mozogjon, nem található. Valaki bizonyítékok nem meggyőzőek, hogy valaki - nem akar elveszíteni egy szép legenda. Bármi is volt, de ma van egy csomó, akik azt állítják, hogy az „ismerős gondnok” volt egy szobában abban a pillanatban, amikor ez a szám a „újjáéledt”.

7 leletek remeteség titkolózásban Home Moms


6. Egyedi Feodosiyskaya fülbevaló
A szibériai gyűjtemény Peter találok Feodosiyskaya fülbevaló készült az ókori görög technikája granulátumot. A fő dekoráció mikroszkopikus multifigured készítmény illusztráló Athén mérkőzés. A legkisebb gabona, amely tarkított egyik rész dekoráció, látható csak nagyítóval. Nagy nagyítás kiderült apró szemű, amelyek kapcsolódnak a négy és sorokba - ez a célba, és így Theodosia fülbevaló világhírnevet. A világ legjobb ékszerészek igyekeztünk létrehozni egy példányt Feodosiya dekorációk, de a feladat lehetetlennek bizonyult. Nem forrasztási eljárás vagy készítmény a forrasztó, hogy használta a régi mesterek, nem tudott rájönni.

7 leletek remeteség titkolózásban Home Moms

A világ egy remekmű felruházott misztikus hatáskörét, vagy ez egy másik kísérlet „olajat önt a tűzre”? Ezek a kérdések egyszerű válaszolni, az egyik csak, hogy látogassa meg a Hermitage.

7 leletek remeteség titkolózásban Home Moms

Szeretném megosztani előadás klinikai farmakológus a népszerű vírusellenes gyógyszerek. Kezdjük azzal, hogy a klinikai vizsgálatok az új gyógyszerek gyermekekre hazánkban tilos, de! Valószínűleg az összes észrevette már, hogy amint van egy új gyógyszer apeteke, gyermekorvosok (nem minden, de sok) kezdődik a gyógyszer használatát, majd nézd, segíteni ott. Ez engem a kísérletek (összes érteni). Most, szigorúan a tényekre.

Egész terhesség szenvedtem egy gondolat: hogyan fogja érzékelni a megjelenése testvér Ksyushka? Hogyan, hogy semlegesítse a féltékenység, ami biztos, hogy? Hogyan osztja a figyelmemet, szabadidő, szeretet két gyerek és egy férj? Olvasott mindenféle cikkeket, tudomásul vettem a tapasztalat anyák két vagy több gyermek. Megmondom, hogy mindez megtörtént.

A program "Mysteries of the World" most beszélünk mágikus tulajdonságait szóda. Anélkül, hogy a diéta és testmozgás áztassa a fürdőben 20 percig, és minden ment egy pár kiló.