Vigaszt korábbi bajnok

CSKA. Péntek halmozott bajnokság adatait, a harmadik helyen mérkőzés Euroliga egy tucat 94:70 verte másik többszörös győztes a verseny - Madrid „Real”.

Anton Baboshin
Isztambul

Van-e élet a vereség az elődöntőben, ha nincs másutt, mint az első alapértelmezett Ön számára? Ebben a kérdésben vasárnap meg kellett válaszolni a két legtöbb című klub Európában. Dupla CSZKA és a „Real” 16 győzelem a fő esemény a régi világ, de ezúttal csak vígasztalásnak végleges. Két nappal korábban a hadsereg csapata ismét az elmúlt években, megbotlott a görög „Olympiakos”, míg a Madrid, aki megnyerte ebben a szezonban az alapszakaszban, mindenféle opció nélkül elismerte, hogy a tulajdonosok a helyszínen, „Fenerbahce”. Az első 20-egynéhány éves találkozó a „Final Four” kiderült, hogy nem annyira egyértelmű, hogy mi számít csapat. De ki akar továbbra is a legrosszabb a legjobb, különösen, amikor a két Superclub? Ezért a játékosok kellett törölni a negatív benyomások, hogy menjen oda, és próbálja befejezni a szezonban győzelmet.

A támadás, Serhio Lyul. REUTERS fotó

CSKA nem varázslat „Olympiakos”

Mint mondta Vitali Fridzon után az elődöntőbe, a mérkőzés a harmadik helyért - a presztízs és a rajongóknak. De az elején a játék a szobában kiderült, hogy nem annyira. Nem csoda, hogy rajongók „Fenerbahce” szívesebben, hogy felkészüljenek a fő mérkőzés mellett az arénában. Ezért a légkör a lelátókon egészen nyugodt, távol a nyüzsgő kazán érzelem, amely úszni csapat pénteken.

Komoly a hadsereg csapata megmutatta, amivel a kezdő line-up, mint az elődöntőben. De változások alkalmazása esetében ugyanakkor - még nem kapott Hrjapa kapitány helyébe Mikhail Kulagin. De Milos Teodosich amelyre ez a meccs lesz az utolsó a belátható jövőben, a bíróság a padra eléggé hamar. Azonban mind edzők és Dimitrios Itoudis és Lazo, az első 10 perc kezdte használni a lehető legszélesebb forgatás, szívesen ad időt, hogy a helyszínen egy nagy számú játékos. Ez volt az egyik olyan tényező, amely fénypontja, nem számít, mit, nem felelnek meg a legmagasabb állapotát.

„Valódi” Úgy tűnik, hogy beállítsa a mérkőzés nem sikerült. Vagy nem akart. Az első pillanatban azt a benyomást, hogy a Madrid nem különösebben összeér. Elég annyit mondani, hogy a spanyolok 10 percig már csak két dob ​​a játék nélkül pontozás hét „három”, és szerzett 10 pontot. CSKA megközelítette az ügyet komolyabban - csak nyolc játékos moszkoviták észleltek toborzott szemüveget. És a második felében a negyedévben érezhetően elszakadni az ellenfélnek - miután „treshki” Antonov hadsereg az utolsó pillanatban volt kétszámjegyű előnyt.

Dimitrios Itoudis. REUTERS fotó

Nem nevelt spanyolok a második negyedévben, bár megpróbálta fokozni a játék elején. Ebben az esetben, a Real Madrid még mindig hiányzott a sebesség és a vágy, hogy megragad a győzelmet, bármi is. Tartották őket az azonos távolságra, majd CSKA kihagyott bunkó - 11: 0. A fő kezdeményezője a menekülési lett Higgins szerzett öt pontot, még egy „három” volt Fridzon. Ha a lemaradás a „Real” elérte a 20 pontot, Lazo szakított időt arra, hogy valahogy felrázza a csapatot. És ő azt az utolsó két percben a csapat kezdett fellépni gyűjteni. Végül ázni bombardirsky „cracker” Llull MVP szezonban szerzett négy pontot Aion szerezte fúj argentin veterán Nochioni. Katonák is végzett ez a darab egy kicsit rosszabb, és a negyedév vége döntetlen. De míg CSKA még vezetett a „13”.

„Royal Club” kellett valamit csinálni, hogy egy találkozót. Konzultációt követően edzők a szünetben Madrid úgy döntött, hogy a nyomás, vigyázva, hogy ne adja az ellenfél, hogy játszani a labdát biztonságosan. Nem mondhatjuk, hogy a CSZKA különösen lenyűgözött, piros és kék folytatta a pontokat. De a „Real” a támadás egyértelműen hiányzott a koncentráció - egyszer, három egymást követő tartásához spanyolok kész küldő sehol. Mindez csak segített megőrizni a status quo.

Most a második fele a találkozón, és körül forgott az előnyeit a hadsereg a 10-15 pontokat. Néhány sikeres epizódokat Llull, Fernandez és törés a vállalat nem tesz - kellett válaszolni De Colo, Vorontsevich Jackson Fridzon. Pontos hit jelölt a vége a játékot, és Kulagin. CSKA magabiztosan vezette a helyzet lett a harmadik. „Valódi” nem különösebben szem előtt.