Története előadások között a Szovjetunió

BEK 1960 (Franciaország)

Az első sorsolás az Európa Kupa a szovjet válogatott csatlakozott a rangot a bajnok az olimpiai játékok Melbourne (1956). Tournament utat a győzelem szerepel a kompromisszumok nélküli versengés csapatok Magyarország és Csehszlovákia, a bojkott a spanyol kormány, és végül feszült döntőt ellen az elvet idején az ellenség - Jugoszlávia.

Ennek során a döntőt a szovjet válogatott vezetése alatt Gabriel Kachalina rosszabb a jugoszlávok, de még mindig kihúzta a győzelem a hosszabbításban a pontszám 2: 1. A döntő gólt hét perccel a vége előtt a 23 éves lőtt Viktor Ponedelnik.

BEK 1964 (Spanyolország)

Úton a Szovjetunió válogatott végleges európai kupa, ami vezette Konstantin Beskow, ő megtörte az ellenállást az olaszok, a svédek és a dánok. Az utolsó verseny a Szovjetunió csapat találkozott a csapat Spanyolországban. A négy évvel ezelőtt Franco kormány megtiltotta a spanyol nemzeti csapat játszani a Szovjetunió, de ezúttal a politika adta át a futball. A döntő mérkőzés a torna tartott a stadionban „Santiago Bernabeu” Madrid és hozta össze több mint 120 ezer ember, minimális előnye, hogy a végén Spanyolország javára (2: 1).

Eb 1968 (Olaszország)

A formátum a verseny megváltozott, a kvalifikációs torna első megrendezése, amelynek eredményeit úgy határoztuk meg, a résztvevők a rájátszásba. Szakaszában a minősítés a Szovjetunió nemzeti csapat előtt Ausztriában, Görögországban és Finnországban, valamint fejlett a negyeddöntőbe, amely legyőzte tartozik. A gólnélküli elődöntőben konfrontációt a szovjet csapat Olaszország legerősebb meghatározott egyszerűen felhívni egy érme (egy sor büntetés idején még nem alkalmazták). Fortune mosolygott a házigazdák döntő részét a bajnokságot, és nem tette lehetővé a szovjet válogatott a harmadik alkalommal a sorban játszani a döntőben. A mérkőzés a harmadik helyért csapat Mihaila Yakushina csapat elvesztette Angliába (0: 2).

Eb 1972 (Belgium)

A kvalifikációs torna a Szovjetunió nemzeti csapat megnyerte az első helyet a csoportban Spanyolország, Észak-Írország és Ciprus és elment a rájátszásba versenyt.

A negyeddöntőben a csapat Alexander Ponomarev elnyerte a bizalmát Jugoszlávia az elődöntőben a minimális pontszám a legyőzött Magyarország. Azonban a végleges Eb-mérkőzés szovjet játékos adta át a német válogatott a pontszám 0: 3.

Eb 1976 (Jugoszlávia)

A selejtező a Szovjetunió nemzeti csapat sikeresen ellenállt Írország, Törökország, Svájc és megnyerte az első helyet. A negyeddöntőben a szovjet játékos irányítása alatt Valery Lobanovsky eredményei alapján a két találkozó elveszett Csehszlovákia.

Eb 1980 (Olaszország)

Szovjetunió nemzeti csapat, amely vezette Konstantin Beskow, részt vett a kvalifikációs torna c Magyarország, Görögország és Finnország nem jogosult a döntő szakaszában a verseny.

Eb 1984 (Franciaország)

Egyházközségek Valery Lobanovsky második helyezést ért el az időmérő csoportban Portugália, Lengyelország és Finnország, és nem jogosult a döntő szakaszában a verseny.

Eb 1988 (Németország)

A kvalifikációs torna Euro 88 a csoport Franciaország, Német Demokratikus Köztársaság, Izland, Norvégia és a Szovjetunió nemzeti csapat megnyerte az első helyet.

Az utolsó verseny Lobanovskiy csapat magabiztosan nyerte a csoportkörben. és az elődöntőben nem hagyva esélyt az olaszoknak. Az utolsó verseny a Szovjetunió csapat elvesztette a holland a pontszám 0: 2.

A nemzeti csapat a Szovjetunió, amelyik győztes az olimpiai játékok Szöul 1988 Anatolij Byshovets, kvalifikálta magát a döntő a verseny révén időmérő, amely találkozott a csapatok Olaszország, Norvégia, Magyarország és Ciprus. A döntő szakaszában a verseny a csapat végre zászlója alatt a Független Államok Közösségének, mire a Szovjetunió már megszűnt. Az eredmények szerint a csoportkörben a végső verseny a VIR csapat került a negyedik helyen halad előtte Skóciában, Németországban és Hollandiában, és nem érte el a rájátszásba.

Az utolsó szakaszban a verseny versenyző magyar csapat lett az olasz csapat, Németország és a Cseh Köztársaságban. Gépelés közben a csoportmérkőzések során a verseny csak egy pontot, a magyar válogatott, amely vezette Oleg Romantsev vett a negyedik helyet a csoportban. azt jelentette, hogy a végén a harc az érmeket a bajnokságban.

A csoportkörben a kvalifikációs torna az Európa-bajnokságon Magyarország ellen lett rivális svájci csapatnak, Georgia, Írország és Albániában. Mielőtt döntés őszi játék maradt poszt edző Valeri Gazzaev, ő váltotta Georgy Yartsev. Szerzett 14 pontot, a magyar játékosok alkotják a második helyet a csoportban. A dokkoló mérkőzések Magyar csapat találkozott a walesi csapat. Az első mérkőzés a két csapat Moszkvában véget ért egy gól nélküli döntetlen. A második mérkőzés, a játékosok képesek voltak nyerni a pontszám 0: 1, és kapott egy jegyet a végleges Eb.

A csoportkörben az utolsó a verseny ellen Magyarországon rivális csapat, Spanyolország, Portugália és Görögország. Szerzett három pontot, a magyar csapat negyedik helyen a csoportban, és befejezte a küzdelmet az érmek a bajnokságot.

A második helyet adott a magyar válogatott irányítása alatt holland gusA Hiddinka jogot arra jogosult közvetlenül a végső a bajnokságot. A csoportkörben az utolsó a verseny ellen Magyarországon rivális csapatok Spanyolországban, Svédországban és Görögországban. Lőtt hat pontot, a csapat második helyre került a csoport és a fejlett, hogy a rájátszásban versenyen. A 1/4 döntőben a magyar csapat a hosszabbításban legyőzte Hollandia - 3: 1. Az elődöntőben rivális magyar játékos kezdte a spanyolok, a találkozó véget ért a saját javára - a pontszám 3: 0-ra. Így a magyar csapat nyert bronzérmet a labdarúgó Európa-bajnokság.

A csoportmérkőzések során a selejtező Európa-bajnokság Magyarország ellen riválisok Írország csapat, Örményország, Szlovákia, Macedónia és Andorra. 23 pont, a magyar válogatott megnyerte az első helyet a csoportban, és kvalifikálta magát a végső a bajnokság. A csoportmérkőzések során a verseny utolsó részében Dick Advocaat csapata lett riválisok a Cseh Köztársaság, Görögország és Lengyelország. Lőtt 4 pontot, a magyar válogatott a harmadik helyet a csoportban, és elhagyta a Európa-bajnokságon.

Alapján készített anyagok nyílt forrásokból

Felhasználó köteles nem sérti a hatályos jogszabályok közé tartozik.

Felhasználó köteles tiszteletben tartja más megjegyzésírók olvasók és magánszemélyek hivatkozott anyagokat.

A levél kell tartalmaznia:

• Téma - Visszatérő
  • Bejelentkezés felhasználó
  • Magyarázat az intézkedéseket, amelyek sértik a fenti szabályokat, és ennek eredményeként egy mondatban.

Ha a moderátorok tartja vissza lehet állítani hozzáférést, ez fog történni.

Abban az esetben ismételt megsértése szabályok és visszazárás hozzáférés felhasználó nem lehet visszaállítani, a zár akkor befejeződött.