Szerzett fényképezőgép SONY DSC-T99

Szia, Tatiana.
A helyzet - ez egyike azoknak a tipikus esetek, amikor a vevő a 100% támaszkodnak az eladó nem akar tanulni a téma a vásárlások és a tájékozott döntést. Gyakran írt, hogy az értékesítés az értékesítés, elsősorban figyelembe veszi az érdekeiket. Úgy tűnik tehát nem kell minden elmélet értékesítési szabályok mondják az ellenkezőjét, de a gyakorlatban ez.

A törvény szerint az eladó nem köteles arra, hogy Ön pontos információkat a termék orálisan. Meg kell tudni, hogy megismerjék a műszaki előírásoknak a termék, azaz a. E. A használati utasítás. Ha szeretné, nyugodtan megtapasztalják a minőségi áruk és néhány próbafelvételt a körülmények amire szüksége van. Ha az eladó tartja, akkor csak menj el egy másik boltban. Ebben az esetben, akkor hagyjon üzenetet a könyvben a panaszok, amely az oka annak elégedetlenség és a nevét az eladó. Ha a menedzsment a boltban törődik hírnevét, akkor levonja a megfelelő következtetéseket, és az eladó feje nem pat.

A vásárlás előtt a kamerával SONY DSC-T99, akkor menjen az online és olvasása ennek a modellnek. Íme néhány közülük:

Előnyök: Minőség fényképek egy szappantartó volt elég jó. Eleinte is akartam dobni neki a kemencébe, mert első fotók borzalmas volt, homályos. Olvastam az utasításokat, kiderült, hogy érdemesebb használni a lehetőségeket, nem csak úgy áll a gép kattintva. Panoramka nagyon jó dolgok. Plusz egy nagyon kompakt és kényelmes. 40 „LCD TV, képeket nézni éles és színes.

Hátrányok: Hiányzik mászik korábban méltóság, arra van szükség, hogy állítsa.

Mint látható, a vélemények nagyon vegyes. Az egyik hátránya a felhasználók a fényképezőgép az úgynevezett rossz minőségű képeket gyenge fényviszonyok között. De megjegyezzük, hogy a vélemény a kamera nem annyira egyszerű, és hogy a lehető legjobb képminőséget meg kell tanulni, hogyan kell használni a különböző mód áll rendelkezésre a kamera. Próbáld ki, talán a probléma kevésbé kritikus.

Saját tapasztalatból tudom mondani, hogy a kamerák az ebbe az osztályba, az úgynevezett „Soap” annak jellemzői egyszerűen nem képes megtenni egy jó tiszta képek gyenge fényviszonyok mellett is. Ahhoz, hogy egy többé-kevésbé normális eredményt csak állvány használata esetén, és lassú záridővel készített felvételek esetén.

Most, a visszatérés a kamera. Azt lehet mondani teljes bizonyossággal, hogy nincs vizsgálat nem segít. A kézikönyv szerint csak a kamera lehetővé teszi, hogy lőni éjszakai jelenetek, de a kifejezés „anélkül, hogy elveszítené a sötét hangulat” - egy laza koncepció, és mérhetetlen.

Abban a pillanatban, akkor képes lesz arra, hogy kicseréljék a kamera csak a hozzájárulásával az eladó. Megpróbál tárgyalni békésen, fizetni a drágább modell lehet az eladó és találkozunk. Csak akkor, ha beszél, akkor forduljon a bolt kézi, mert az eladó használhatatlan, hogy megoldja ezeket a dolgokat, és ő nem hatóság, hogy megoldja őket.

Remélem tudtam segíteni.
Sok szerencsét a probléma megoldásának.

Kapcsolódó cikkek