Mivel 2018 Che repült legrosszabb

Az Európa-bajnokság labdarúgó minden résztvevő a play-off. Miután vége a csoportmérkőzések során, nyolc csapat küldik haza. Sajnos, köztük volt egy magyar csapat. A hazai sportrajongók mindig élvezik a szép futball játszott más csapatok.

A Th-2016 levette legrosszabb
Rajongói Wales. Fotó: Alexander Demyanchuk / TASS

Végleges mérkőzések Group bemutatta néhány váratlan eredmény, amely a mérleg a csapatok az összefoglaló táblázatokat, ezért a készítmény a gőz az 1/8 döntőjében. Legalább hat a nyolc duettek riválisok lopott, hogy illeszkedjen egymáshoz. Tiszta kedvencek őket nem tartják be, és így sokkal érdekesebb, hogy kövesse a fejleményeket.

torna házigazdája a francia kiszámíthatóan nyerte az első helyet csoportjában, és voltak riválisai, a harmadik csapat Quartet E - az ír csapat. Ez a pár kedvenc csak nyilvánvaló: Franciaország csapat nem lesz probléma a hozzáférést a negyeddöntőbe. A francia még nem találtam a receptet a tökéletes játék, de az ír azok elegendő.

„Irish” az utolsó pillanatban ugrott egy induló vonatok a rájátszásba, kiragadva győzelem a mérkőzés Olaszország ellen előtt öt perccel a lefújás - 1: 0. Olasz válogatott veresége nem különösebben ideges, mert az első helyen marad számukra. A legtöbb szomorú, mert a győztes ír török ​​játékosok és a szurkolók: hála a győzelem Írország megelőzve Törökország távollevő ellenzéki csapatok a harmadik helyen végzett a csoportban, és így hagyta maga mögött az 1/8 döntőjében.

A második parancs A csoport - Csapat Svájc - játszik a lengyelekkel, a második helyre került a C csoport: Ezek a csapatok nem az élen az európai labdarúgásban, de ennek ellenére a két nem ok nélkül, mintha végig egy vagy két play-off szakaszban. Csapatok a siker esélye körülbelül egyenlő, de a svájci a csoportkörben megmutatta érthetőbb foci. Álljanak jobban kiegyensúlyozott összetétele és számának növelése játék lehetőségeket.

AB csoportban a fő szenzáció nem volt petyhüdt teljesítmény Vengriyan és sverhudachnym játék Wales csapat, párosulva a bizonytalanság a angol. Welsh sikerült nemcsak jogosult a rájátszásba, és csinálni az első sorban. Ennek fejében azt a 1/8 döntőben a csapat Gareta Beyla ütközni fog Észak-Írország - objektíve gyengébb csapatok azoktól, amelyek tette az utat a következő szakaszba. Az első brit derbi Wales (Anglia ellen) nem ért véget az ő javára, de a második severoirlandtsa nehéz lesz felvenni sikerül ellen szomszédok a királyságban.

Brit, mi a második helyen végzett a csoportban, proekzamenuet izlandiak. Ha azt mondjuk, hogy azok szerencsések az ellenfél, akkor egyetlen, aki nem látta egyetlen játék, ebben Euro északiak. Az Islanders játszik rendkívül egyszerű és naiv, de fegyelmezett és bátor. Az izlandi játékos remegő térdekkel egy sokkal masterovitymi csapat mérkőzések. Angol, akik még mindig úgy néz nagyon sápadt, meg kell tanulni a tapasztalatok Portugáliának sikerült legyőzni Izland élő Cristiano Ronaldo a felállás. A dolgok jelenlegi állása mellett a bajnokságban, a győzelem a brit izlandiak nem lesz semmi különösebben meglepő.

Szlovákok ment a rájátszásba a harmadik helyen, és ezért megkapta a német világbajnok ellenfél. Röviddel megkezdése előtt Euro Szlovákia válogatott legyőzte Németország csapat egy barátságos mérkőzést az eredmény 3: 1. De a játék rájátszásba németek biztosan reagál felelősen, annál az igényt, hogy a bosszú még hajt őket előre. A játék könnyen elvégezte a nagy győzelem Németországban.

A döntőt kvartett D kétszer Európa-bajnok spanyol hirtelen engedett horvát (1: 2). Emiatt Horvátország csapat, hogy elkerülje egy találkozót az olaszok az 1/8 döntőjében. A „Azzurri” lesz csikk spanyolok. A nyerési esélyeit a két csapat meglehetősen egyenlő. Ezt a mérkőzést, megismételve a végleges az utolsó Euro ígérkezik a leglátványosabb ebben a szakaszban a verseny. Ami a horvátokat, sorsuk hozta a csapat, Portugália. Annak ellenére, hogy a jelenléte Cristiano Ronaldo, a portugál egy kicsit, hogy mi lehet, hogy a horvátok úgy tűnik, hogy ebben a csatában kedvencek.

Belgium csapat (második helyen E csoport) még nem indokolja, hogy megbízott a várakozásokat. De a találkozó a magyarok - meglepetés győztes a F kvartett - csapat Marc Wilmots van, hogy végre megnyugszik, és kezdjük, hogy felfedje a potenciál.