Magyarország elvesztette a Cseh Köztársaságban a 2018 World Cup nélkül pontozás sem Radulov - sport, jégkorong, 2018

Kezdve a mérkőzést Znarka díjak zárult az eredmény 0: 3

A régóta várt világbajnoki jégkorong Magyarországon végre elkezdődött. Budapest nagy izgalommal fogadta a natív parancs első meccsét Vengriyane találkozott a cseh válogatott. De, sajnos, nem volt lehetséges, hogy kérjük a szurkolók osztályokon Oleg Znarka. A válogatott kezdte a világbajnokságot egy hazai vereség a pontszám 0: 3.

Magyarország elvesztette a Cseh Köztársaság, a World Cup 2016 pont senki nem Radulov - sport, jégkorong, világbajnokság 2016

A mérkőzés Magyarország - Csehország kezdett tulajdonosai jég elég jól. A csapat költözött is, és folyamatosan nyomás alá helyezte az ellenfél kapujába. Szinte az egész első időszakban Vengriyane támadott, de az is igaz, különösen veszélyes pillanatokban nem. És ha lenne, akkor a látogatók - Dominik Furch - volt a figyelmeztetés.

Azonban minden erőfeszítés a játékosok Magyarországon aláásta eltávolítása második felében időszakban. És annak ellenére, hogy az osztályokon Znarka visszaverte, miután csak egy pár másodpercig Tomas Kundratek kellett végrehajtania a dobás, és a korongot, a rebound Lyubimov, megcsúszott a szárnyak Bobrowski.

Ezt követően, a helyzet a földön nem változott. Magyarország préselt, Csehország harcolt vissza. De a végső játék a csapat összeomlott debütált a második időszakban. Roman Cervenka végre számszerű többsége csapata és a vendégek vették az eredmény 2: 0-ra. Ez csapás volt túl fájdalmas Vengriyan és visszaállítani őket, sőt, nem sikerült. Igen, volt egy nagy halom közepén az időszakban, de nem tudott dobni.

A harmadik harmadban, a játékosok megpróbálják megmenteni a játékot, de Dominik Furch erőteljes maradt. A végén Znarok változott Bobrowski a hatodik mező, de kiderült, csak a harmadik kimaradt a korongot, ami szerzett Michal Birner.